Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nienawiść ze strachu, strach z niewiedzy
~Ciemnokasztanowa Kolendra niezalogowany
21 czerwca 2020r. o 21:36
Jest to zazwyczaj różnica jednej głowy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
21 czerwca 2020r. o 21:46
~Ciemnokasztanowa Kolendra napisał(a): Horus. Daj se na luz i idź wyklejać ulotki Trzaskowskiego z tęczowym szalikiem na szyi.
Po pierwsze nie będę głosował na Dudę. Po drugie nie twierdzę, że księża są nieskazitelni (każde czasy mają swoich Judasz). Po trzecie nie podważysz zasług Kościoła dla Europy i świata. Nawet wielu ateistów to wie.


ależ ja jestem wyluzowany..
film oglądam wpadając tu podczas reklam...ot i cała ''historyja'' :]

ale napiszę ci tak ...
wolę na szyi tęczowy szalik niż sznur biskupi...;)
bo ten powolutku ale dla ciebie nawet niezauważalnie się zaciska...kiedyś stracisz oddech ale ...będzie za późno...;)

co mnie obchodzi na kogo będziesz głosował?
nie piszesz na kogo więc to już pokaz tego że się tego albo obawiasz albo wstydzisz......hahaha

zasługi kościoła?
daruj sobie te bzdety...
kościół zawsze był i jest do dzisiaj w opozycji do nauki i do jej osiągnięć ...
no chyba że chodzi o korzystanie we własnym zakresie z jej osiągnięć ...

stąd szaleńczy kapiący grzechem pychy pęd do samochodów w typie BMW czy Dodge...;)
stąd szukanie pomocy u lekarzy ;) kiedy śmierć zagląda w oczy...
czy to czasem nie ingerencja w ''postanowienia boga''

zasługi kościoła...a to dobre...

a rozdawanie ludności plemiennej zarażonych dżumą kocy to jak określić?
zasługą czy barbarzyństwem?

wyrzynanie ludności podbitych krajów w ''imię chrystusa'' to zasługa?

ale kiedy głowa jakiegoś misjonarza zawiśnie na ostrzu włóczni podnosicie wrzask o tym jak to jesteście ''prześladowani''?

a nie dociera do was dur.nie ze może ktoś nie chce mieć ''waszych bogów'' mając własnego?

to jeden z polskich biskupów -wiesz który? ;)- jątrzył i skłócał ze sobą Tutsi i Hutu...
no dawaj ...popisz się wiedzą o tych ''zasługach'' kościoła...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krwistoczerwony Uczep niezalogowany
21 czerwca 2020r. o 21:57
Bed@ dumne .Haaaahaaaahaa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowozielony Bieluń niezalogowany
21 czerwca 2020r. o 21:59
Jaka to nauka LGBT. to dzicz i zdziczenie ludzi. Jako kraj mamy swoja kulturę i tradycje, której nie musimy się wstydzić i nikt nie chce oglądać paradującej dziczy na ulicach. Kościół ma w tym temacie rację. Niech sobie LGBT szaleje w Holandii i innych krajach zachodu. Człowiek tym się odróżnia od zwierząt, że ma swój rozum i jest istotą rozumną,a oni zachowują się jak chore zwierzęta. Niech te cyrki odstawiają w swoim towarzystwie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnokasztanowa Kolendra niezalogowany
21 czerwca 2020r. o 22:03
Jeśli nie chcesz dostrzec jak wiele dla świata robi i robił Kościół (zakony, misje niosiące pomoc ludziom pokrzywdzonym przez wojny domowe i konflikty zbrojne, datki na ubogich, stołówki dla bezdomnych, domy dziecka, szpitale dla bezdomnych) to tego po prostu nie zobaczysz. Nie zobaczysz bo nie chcesz. Jak dziecko zamykaj oczy, zatykaj uszy - twój wybór. Na kogo będę głosował to nie twój interes. Na pewno nie na Dudę i tego pieska Sorsa.
LGBT nie zniszczy Kościoła, ale na pewno zrazi ludzi z zaburzeniami seksualnymi do reszty społeczeństwa. A lgbt podobnie jak pokolenie Emo, dzieci kwiaty, ostatecznie przejdą do lamusa jak inne neobolszewickie wikwity marksizmu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krwistoczerwony Uczep niezalogowany
21 czerwca 2020r. o 22:05
Boziu a co to?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
21 czerwca 2020r. o 22:29
~Ciemnokasztanowa Kolendra napisał(a): Jeśli nie chcesz dostrzec jak wiele dla świata robi i robił Kościół (zakony, misje niosiące pomoc ludziom pokrzywdzonym przez wojny domowe i konflikty zbrojne, datki na ubogich, stołówki dla bezdomnych, domy dziecka, szpitale dla bezdomnych) to tego po prostu nie zobaczysz. Nie zobaczysz bo nie chcesz. Jak dziecko zamykaj oczy, zatykaj uszy - twój wybór. Na kogo będę głosował to nie twój interes. Na pewno nie na Dudę i tego pieska Sorsa.
LGBT nie zniszczy Kościoła, ale na pewno zrazi ludzi z zaburzeniami seksualnymi do reszty społeczeństwa. A lgbt podobnie jak pokolenie Emo, dzieci kwiaty, ostatecznie przejdą do lamusa jak inne neobolszewickie wikwity marksizmu.


widzisz kolenderko jak mało wiesz?
ja ci podałem kilka konkretnych ''zasług'' kościoła a ty co w odpowiedzi?

kilka banalnych komunałów...

i ty piszesz mi że ja zamykam oczy?

przecież dzięki temu że mam otwarte i widzę co piszesz jestem przekonany że piszę z kimś od bosaków czy winnickich ...
jeśli nie jesteś pisdzielcem a w taki sposób piszesz o środowisku LGBTto wniosek jest jeden ...
jesteś konfederatem ..''narodowcem '' czy jak tak się nazywacie...

na dodatek otumanionym nad wyraz...
piszesz do innych że to ''neobolszewia '' ale kiedy o was się pisze ''neonaziole'' wrzeszczycie że nie ...to nie wy ..wy niewinni ...


ot prawie ''świętoszki'' :]

zakonnice przeprowadzają po pasach ,dzieciom rozdają batoniki ,sąsiadkom wyprowadzają pieski na spacer...:]

może i tak robicie.... w przerwach kiedy nie siedzicie w piwiarni i nie zamawiacie ''pięciu piw''...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnokasztanowa Kolendra niezalogowany
21 czerwca 2020r. o 22:37
Że niby na Bosaka będę głosować? he he
strzelaj chłopcze dalej
Albo jeszcze napisz jak to było komfortowo w starożytnym Egipcie nim nadjechali księża swoimi maybahami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza