Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Jurko61 aus Deutschland niezalogowany
24 września 2023r. o 17:26
Polacy już od wieków udowadniają to, że za kiełbasę wyborczą sprzedadzą nie tylko swój kraj, swoją rodzinę ale także przyszłość własnych dzieci...
Już August II Sas został królem za 6 beczek złota, które rozdał wybierajacym króla posłom...
Taki naród ku..a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Sadziec niezalogowany
24 września 2023r. o 17:33
widzisz Lucjan jak to działa?...nie widzisz bo pomimo tego że coś ci odpowiedziałem post się nie ukazał...;D
a mnie się dzisiaj nie chce pisać dubletów...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nic się nie zmieniło niezalogowany
24 września 2023r. o 17:43
~~Jurko61 aus Deutschland napisał(a): Polacy już od wieków udowadniają to, że za kiełbasę wyborczą sprzedadzą nie tylko swój kraj, swoją rodzinę ale także przyszłość własnych dzieci...
Już August II Sas został królem za 6 beczek złota, które rozdał wybierajacym króla posłom...
Taki naród ku..a

Dzisiaj też kościelne babcie napuszczone przez media i ambony sprzedają swoje wnuki.
W Polsce TVP + Tadeusz a w Bolcu Azart sat i bazylika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 września 2023r. o 17:47
~~Staroróżowy Sadziec napisał(a): widzisz Lucjan jak to działa?...nie widzisz bo pomimo tego że coś ci odpowiedziałem post się nie ukazał...;D
a mnie się dzisiaj nie chce pisać dubletów...;D



Wiem jaką odpowiedź bym otrzymał , od kilku lat się powtarzasz , nic nowego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek popierający PiS niezalogowany
24 września 2023r. o 17:53
~~Jurko61 aus Deutschland napisał(a): Polacy już od wieków udowadniają to, że za kiełbasę wyborczą sprzedadzą nie tylko swój kraj, swoją rodzinę ale także przyszłość własnych dzieci...
Już August II Sas został królem za 6 beczek złota, które rozdał wybierajacym króla posłom...
Taki naród ku..a[/c

a ty bez kiełbasy szczekasz piesku POwski
używając z pod przykrywki nie swojego nicka
jeżeli jesteście ( specjalnie napisane jesteście)
nie można ogarnąć ilu gnomów podpisuje się jako Jurko , masz Yayca czy wydmuszki tłuku
a niby tacy prawdomówni, masz coś do mnie ??
Proponuje dyskusje kilkukrotnie przy kawce
fenomenom politycznym z Bolesławca …
lecz to co ma wielkie oczy nie pozwala ,
Szczekaczki anonimów jadą na pełnych obrotach , nawet bez oleju ( w głowie)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak niezalogowany
24 września 2023r. o 18:31
Co tu się wysilasz jakbyś ty nie pisał pod różnymi nickami. A jak już bierzesz się za pisanie to może więcej czasu poświęć na naukę języka polskiego auslanderze bo walisz byki aż niemiło patrzeć. Z takim dyskutować to wstyd więc nie oczekuj tu zaproszeń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 września 2023r. o 18:42
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Staroróżowy Sadziec napisał(a): widzisz Lucjan jak to działa?...nie widzisz bo pomimo tego że coś ci odpowiedziałem post się nie ukazał...;D
a mnie się dzisiaj nie chce pisać dubletów...;D



Wiem jaką odpowiedź bym otrzymał , od kilku lat się powtarzasz , nic nowego .

A ty opozycjonisto z bożej łaski co tu robisz od lat? Jesteś propagandzistą i niczym więcej. Kiedy robi ci się ciepło koło dupy znikasz by tylko nie odpowiadać na zadawane pytania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 września 2023r. o 19:12
~~ napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Staroróżowy Sadziec napisał(a): widzisz Lucjan jak to działa?...nie widzisz bo pomimo tego że coś ci odpowiedziałem post się nie ukazał...;D
a mnie się dzisiaj nie chce pisać dubletów...;D



Wiem jaką odpowiedź bym otrzymał , od kilku lat się powtarzasz , nic nowego .

A ty opozycjonisto z bożej łaski co tu robisz od lat? Jesteś propagandzistą i niczym więcej. Kiedy robi ci się ciepło koło dupy znikasz by tylko nie odpowiadać na zadawane pytania



Odpowiem Tobie osobiście na wszystkie zadane mi przez Ciebie pytania , wchodzisz w to , anonima szczekaczko .



Dopisane 24.09.2023r. o godz. 19:12:

Nie wiem czy to przejdzie , to o ludziach którzy manipulują wyznawcami szamanów z TVN .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza