Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Kakaowy Wiciokrzew niezalogowany
24 listopada 2023r. o 18:52


polecam ci 9 minutę ...
skomentujesz to czy zwiejesz jak zawsze to robiłeś kiedy ci o tym pisałem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~taka prawda niezalogowany
24 listopada 2023r. o 18:54
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kakaowy Wiciokrzew napisał(a): zakładając że tak było...
on jedyny?....poszperaj trochę i napisz tu o tych co siedzą dzisiaj w ławeczkach piSS lub ukryli się w ''s''
siedzą tam do dnia dzisiejszego a jeden z nich nawet drze mordę -o ironio- ''precz z komuną'' ;D


Mylisz pracownika SB ze współpracownikiem SB opłacanym przez UB-eków .
Dopisane 24.11.2023r. o godz. 18:46:
Ktoś napisał: ~~Kakaowy Wiciokrzew napisał(a): ale w historii Polski zapisał się jako prezydent i tego nikt nie zmieni...;D


Po kolei - Wałęsa zapisał się w historii Polski jako przywódca Solidarności , jako Prezydent a na końcu udowodniono że jako tajny współpracownik SB " Bolek " .


Lucjanie , kto udowodnił Piotrowicz ? A willę od Bieruta to Kaczyńscy za co dostali ???.
PiS przypomina wojska okupacyjne, które pod naporem ofensywy - wycofują się z zajętych terenów grabiąc wszystko co ma jakaś wartość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 listopada 2023r. o 19:44
~~taka prawda napisał(a): Lucjanie , kto udowodnił Piotrowicz ? A willę od Bieruta to Kaczyńscy za co dostali ???.
PiS przypomina wojska okupacyjne, które pod naporem ofensywy - wycofują się z zajętych terenów grabiąc wszystko co ma jakaś wartość.


" Lech Wałęsa był agentem SB o numerze ewidencyjnym 12535, zarejestrowanym 29 XII 1970 jako tajny współpracownik „Bolek” i zwerbowanym prawdopodobnie 19 XII 1970 na zasadzie dobrowolności przez kpt. SB Edwarda Graczyka. Wyrejestrowano go z ewidencji operacyjnej SB 19 VI 1976 z powodu „niechęci do współpracy”.

TAKA PRAWDA , dowody potwierdzili grafolodzy na podstawie notatek Wałęsy z archiwum SB przejętych przez Kiszczaka ujawnionych przez jego żonę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janusz niezalogowany
24 listopada 2023r. o 19:47
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~taka prawda napisał(a): Lucjanie , kto udowodnił Piotrowicz ? A willę od Bieruta to Kaczyńscy za co dostali ???.
PiS przypomina wojska okupacyjne, które pod naporem ofensywy - wycofują się z zajętych terenów grabiąc wszystko co ma jakaś wartość.


" Lech Wałęsa był agentem SB o numerze ewidencyjnym 12535, zarejestrowanym 29 XII 1970 jako tajny współpracownik „Bolek” i zwerbowanym prawdopodobnie 19 XII 1970 na zasadzie dobrowolności przez kpt. SB Edwarda Graczyka. Wyrejestrowano go z ewidencji operacyjnej SB 19 VI 1976 z powodu „niechęci do współpracy”.

TAKA PRAWDA , dowody potwierdzili grafolodzy na podstawie notatek Wałęsy z archiwum SB przejętych przez Kiszczaka ujawnionych przez jego żonę .


Lucjanie , potomkowie ruskiego żyda spod Odessy za co od Bieruta willę dostali ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kakaowy Wiciokrzew niezalogowany
24 listopada 2023r. o 20:04
dlaczego tak ochoczo nie piszesz co z TW Jakob vel Student?
czy od współpracy ze STASI i zapewne wynagrodzenia rozpoczął gromadzenie majątku?
dlaczego milczysz kiedy piszę o prorosyjskich sympatiach starego morawieckiego i jego towarzyszach w tym tych którym później zarzucono szpiegostwo na rzecz Rosji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 listopada 2023r. o 20:21
~~Janusz napisał(a): Lucjanie , potomkowie ruskiego żyda spod Odessy za co od Bieruta willę dostali ???



Napisz coś więcej , potrafisz ???



Dopisane 24.11.2023r. o godz. 20:21:

~~Kakaowy Wiciokrzew napisał(a): dlaczego tak ochoczo nie piszesz co z TW Jakob vel Student?
czy od współpracy ze STASI i zapewne wynagrodzenia rozpoczął gromadzenie majątku?
dlaczego milczysz kiedy piszę o prorosyjskich sympatiach starego morawieckiego i jego towarzyszach w tym tych którym później zarzucono szpiegostwo na rzecz Rosji?



"WYSOKI SĄDZIE " napisałem komentarz w tym temacie , nie mam nic więcej do dodania .

Powtórzę - Dla Brauna jest to sprawa niewyjaśniona rodząca wiele pytań które słusznie zadał , dla mnie Braun nie jest autorytetem mimo to uważam pytania za uzasadnione , tym razem zgadzam się z nim , aby to wyjaśnić Niemcy musieliby odtajnić dokumenty w tej sprawie dla Ciebie WYSOKI SĄDZIE nie ma wątpliwości , Mateusz Morawiecki TW .

Dla Niemiec Morawiecki tak jak PiS jest wrogiem więc i ja mam pytanie do Ciebie - dlaczego Niemcy nie odtajniają tych " rewelacji " - odpowiesz ? .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kakaowy Wiciokrzew niezalogowany
24 listopada 2023r. o 20:40
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał:

Dla Niemiec Morawiecki tak jak PiS jest wrogiem więc i ja mam pytanie do Ciebie - dlaczego Niemcy nie odtajniają tych " rewelacji " - odpowiesz ? .


wiesz co to jest ''gra pozorów''?...zapewne wiesz bo sam ją stosujesz...

w sprawie Jakoba pewien reporter śledczy dwukrotnie prosił o dostęp do akt...dwa razy mu odmówiono...
dlaczego?
bo chronią kogoś kto dla ich służb pracował...
ty myślisz że tam pracują ludzie podobni do polskiego szaleńca od ujawniania polskich pracowników kontrwywiadu?

coś ci przypomnę ...
twój kolega sam tu pisał że wystąpił do ipn-u o udostępnienie mu swoich akt ...nie wiem po co ale chyba chciał je komuś przedstawić skoro mu były potrzebne...
dlaczego sam Jakob tego nie zrobi by rozwiać jakiekolwiek zarzuty i okazać swoją niewinnośc?

odpowiesz? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 listopada 2023r. o 20:57
~~Kakaowy Wiciokrzew napisał(a): dlaczego sam Jakob tego nie zrobi by rozwiać jakiekolwiek zarzuty i okazać swoją niewinnośc?

odpowiesz? ;D


Przeczytaj mój post wyżej , wszystko w tym temacie , Twoje domysły i spekulacje mnie nie interesują .
Czytałem wypowiedź dziennikarza śledczego , Ty na tym opierasz swoją wiedzę , ja na faktach , nie ma dowodów , nie ma winy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMAMrowka zaprasza