Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Kakaowy Wiciokrzew niezalogowany
24 listopada 2023r. o 21:06
stara twoja śpiewka...nie ma dowodów...
nie odpowiedziałeś...dlaczego Jakob sam nie wystąpi o odtajnienie ?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 listopada 2023r. o 21:17
~~Kakaowy Wiciokrzew napisał(a): twój kolega sam tu pisał że wystąpił do ipn-u o udostępnienie mu swoich akt .



Jeżeli mój kolega napisałby że wystąpił do IPN o samo lustracje byłaby dokonana o ile jakiekolwiek akta na jego temat znajdowałyby się w ich zbiorach , nie chcę oceniać wpisu mojego kolegi w tym temacie , zaskoczył mnie jego wpis , wiem jedno jak ja byłem w areszcie nikt mi nie proponował podpisania lojalki , to nie było w kompetencjach milicji , to mógł tylko zaproponować prokurator lub sąd ,
W moim przypadku milicja skierowała sprawę do prokuratora a ten wystąpił o ukaranie w trybie natychmiastowym przez kolegium gdzie zostałem dowieziony przez milicję i ukarany wysoką grzywną .



Dopisane 24.11.2023r. o godz. 21:17:

~~Kakaowy Wiciokrzew napisał(a): stara twoja śpiewka...nie ma dowodów...
nie odpowiedziałeś...dlaczego Jakob sam nie wystąpi o odtajnienie ?




Spytaj Jakoba , nie jestem jak napisałem spekulantem jak Ty .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kakaowy Wiciokrzew niezalogowany
24 listopada 2023r. o 21:19
byli tacy co o to pytali ...
Jakob mijał ich bez słowa komentarza stosując ''taktykę'' rysia ';'zombie'' terleckiego...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kakaowy Wiciokrzew niezalogowany
24 listopada 2023r. o 21:23
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kakaowy Wiciokrzew napisał(a): twój kolega sam tu pisał że wystąpił do ipn-u o udostępnienie mu swoich akt .



Jeżeli mój kolega napisałby że wystąpił do IPN o samo lustracje byłaby dokonana o ile jakiekolwiek akta na jego temat znajdowałyby się w ich zbiorach , nie chcę oceniać wpisu mojego kolegi w tym temacie , zaskoczył mnie jego wpis , wiem jedno jak ja byłem w areszcie nikt mi nie proponował podpisania lojalki , to nie było w kompetencjach milicji , to mógł tylko zaproponować prokurator lub sąd ,
W moim przypadku milicja skierowała sprawę do prokuratora a ten wystąpił o ukaranie w trybie natychmiastowym przez kolegium gdzie zostałem dowieziony przez milicję i ukarany wysoką grzywną .


no widzisz?...wystarczyło być w areszcie ....wystarczyła grzywna i dzisiaj jesteś lokalnym opozycjonistą...
a inni siedzieli po internach miesiącami ..inni siedzieli w pierdlach latami...

farciarz z ciebie niczym z mkkwacza...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TRSRoofSG1 niezalogowany
24 listopada 2023r. o 21:27
TRS Roofing Roofing.
Singapore Roofing Contractors
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 listopada 2023r. o 21:30
~~Kakaowy Wiciokrzew napisał(a): stara twoja śpiewka...nie ma dowodów...



Nie ma dowodów na Michała Tuska że w reklamówce dostał 600 tyś euro łapówki , czy według Ciebie Michał Tusk to łapówkarz ? .
W tym temacie są zeznania , są wypowiedzi dziennikarzy , powtarzam NIE MA DOWODÓW .



Dopisane 24.11.2023r. o godz. 21:30:

~~Kakaowy Wiciokrzew napisał(a): byli tacy co o to pytali ...
Jakob mijał ich bez słowa komentarza stosując ''taktykę'' rysia ';'zombie'' terleckiego...;D


Ty też kieruj swoje pytania do odpowiedniej osoby .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnożółta Kanna niezalogowany
24 listopada 2023r. o 21:43
~~Kakaowy Wiciokrzew napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kakaowy Wiciokrzew napisał(a): twój kolega sam tu pisał że wystąpił do ipn-u o udostępnienie mu swoich akt .



Jeżeli mój kolega napisałby że wystąpił do IPN o samo lustracje byłaby dokonana o ile jakiekolwiek akta na jego temat znajdowałyby się w ich zbiorach , nie chcę oceniać wpisu mojego kolegi w tym temacie , zaskoczył mnie jego wpis , wiem jedno jak ja byłem w areszcie nikt mi nie proponował podpisania lojalki , to nie było w kompetencjach milicji , to mógł tylko zaproponować prokurator lub sąd ,
W moim przypadku milicja skierowała sprawę do prokuratora a ten wystąpił o ukaranie w trybie natychmiastowym przez kolegium gdzie zostałem dowieziony przez milicję i ukarany wysoką grzywną .


no widzisz?...wystarczyło być w areszcie ....wystarczyła grzywna i dzisiaj jesteś lokalnym opozycjonistą...
a inni siedzieli po internach miesiącami ..inni siedzieli w pierdlach latami...

farciarz z ciebie niczym z mkkwacza...;D [/c

to kto jest wreszcie bohaterem , ten co się dał złapać …??
czy ten kozak co nie dał się złapać …??
czyli jak złapany i internowany to bohater …??
ciekawe stwierdzenie typowe dla Janusza..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 listopada 2023r. o 21:46
~~Kakaowy Wiciokrzew napisał(a): no widzisz?...wystarczyło być w areszcie ....wystarczyła grzywna i dzisiaj jesteś lokalnym opozycjonistą...
a inni siedzieli po internach miesiącami ..inni siedzieli w pierdlach latami...

farciarz z ciebie niczym z mkkwacza...;D



Zaczynasz w swoim stylu nie znam przyczyn dlaczego próbujesz przy każdej okazji mnie zdyskredytować , po każdej twojej wypowiedzi pokazujesz kim jesteś , oszczercą to za mało , na dziś wystarczy ,
Dobranoc OSZCZERCO .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza