Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Yogi niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 19:56
Janie mam do obchnięcia wycieraczke z Tuskiem , wchodzisz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistożółta Pysznogłówka niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 20:10
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złocistożółta Pysznogłówka napisał(a): poszła w piSSdu ta cała cenckiewiczowo-zybertowska bolszewicka komisja...;D

teraz kiedy przypomnę sobie buczenie i okrzyki w stronę tego drugiego kiedy go odwoływano od razu miałem skojarzenie z innym komuchem a mianowicie ze stasiem ''daj ciumka'' piotrowiczem...
dzisiaj ten cały zybertowicz przecież niczym się nie różni od tamtego komucha...te sama ''kłamliwa ,zdradziecka morda''
i chociaż bardzo by chciał by o czymś zapomnieć to po prostu się nie da...
co tu zresztą pisać ...kiedyś pluł na Solidarność dzisiaj by za nią sobie dał jajca ogolić...;D


Powyżej przykład do czego posuwa się oszczerca i kłamca w swojej nienawiści ludzi Solidarności .
Oszczerca nie przeprosi , oszust zostanie oszustem .


no teraz ci wierzę Lucjan że tak jak wczoraj zapewniałeś dzięki mnie się uczysz ...
coś tam poczytałeś o tym zybertowiczu ...
to ja ci przypomnę że nie ja tu pluję na ''s'' a on kiedyś to robił za co przepraszał nakazem sądowym nie kogo innego tylko ludzi z ''s''
proces odbywał się w w Sądzie Okręgowym w Warszawie IV Wydział Cywilny przy Alei Solidarności 127
piszesz że oszukuję...że jestem oszczercą?
no to skąd pozew przeciwko zybertowiczowi a powodów było kilkudziesięciu?
dam ci szansę ...sprawdź sobie ...o ile potrafisz...;D

sygnatura akt: IVC 676/19].
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rysiek niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 20:17
Jasiu a Bolek był Lolkiem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
1 grudnia 2023r. o 20:19
~~Złocistożółta Pysznogłówka napisał(a): sygnatura akt: IVC 676/19].


Dzięki za link , ja mam taką samą ocenę ludzi Solidarności uczestników okrągłego stołu , dołącz do nich i złóż do sądu pozew na mnie .

" 13 września o godz. 13:00 w Sądzie Okręgowym w Warszawie IV Wydział Cywilny przy Alei Solidarności 127, odbędzie się kolejna rozprawa o naruszenie dóbr osobistych przeciwko dr. Andrzejowi Zybertowiczowi, doradcy Prezydenta RP, wytoczona trzy lata temu przez kilkudziesięciu powodów – uczestników obrad Okrągłego Stołu z 1989 roku po stronie „opozycyjno-solidarnościowej” oraz członków ich rodzin."

Dr Zybertowicz wówczas publicznie stwierdził, że:

„…dzisiaj wielu obserwatorów i komentatorów Okrągłego Stołu nie uświadamia sobie jak głęboka prawda była w komentarzu Andrzeja Gwiazdy, po rozmowach Okrągłego Stołu, gdy powiedział: podczas Okrągłego Stołu władza podzieliła się władząze swoimi własnymi agentami”.

Też tak twierdze .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistożółta Pysznogłówka niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 20:41
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złocistożółta Pysznogłówka napisał(a): sygnatura akt: IVC 676/19].


Dzięki za link , ja mam taką samą ocenę ludzi Solidarności uczestników okrągłego stołu , dołącz do nich i złóż do sądu pozew na mnie .


Też tak twierdze .

przecież dobrze wiesz że ''powiewa mi to '' wszystko co ty tam sobie ubzdurasz...
dlaczego wklejasz tu tylko część z artykułu ale już nie masz odwago wkleić samych przeprosin tego oszczercy? ;D
zabrakło ''jaj''? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistożółta Pysznogłówka niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 21:12


jak widzę masz problem Lucjan ...
więc sam to zrobię..
''Powodowie domagają się opublikowania przez dr. Andrzeja Zybertowicza w prasie „Gazeta Wyborcza”, „Rzeczpospolita”, „Nasz Dziennik”, „Gazeta Polska Codziennie”, a także bezpośrednio po „Wiadomościach” w TVP oraz „Faktach” TVN oraz na Twitterze przeprosin o następującej treści:

„ANDRZEJ ZYBERTOWICZ PRZEPRASZA UCZESTNIKÓW OKRĄGŁEGO STOŁU PO STRONIE OPOZYCYJNO-SOLIDARNOŚCIOWEJ. Wyrażam głębokie ubolewanie i przepraszam Państwa za to, że podczas debaty oksfordzkiej na temat Okrągłego Stołu w dniu 5 lutego 2019 roku w Pałacu Prezydenckim, użyłem słów nikczemnych, nieprawdziwych i obraźliwych dla uczestników obrad Okrągłego Stołu po stronie opozycyjno-solidarnościowej o treści: „dzisiaj wielu obserwatorów i komentatorów Okrągłego Stołu nie uświadamia sobie jak głęboka prawda była w komentarzu Andrzeja Gwiazdy, po rozmowach Okrągłego Stołu, gdy powiedział: podczas Okrągłego Stołu władza podzieliła się władzą ze swoimi własnymi agentami. Andrzej Zybertowicz”.

Powodami w sprawie są: Jacek Ambroziak, Ryszard Bugaj, Zbigniew Bujak, Iwo Byczewski, Andrzej Celiński, Jan Dworak, Władysław Frasyniuk, Marcin Geremek [syn prof. Bronisława Geremka], Janusz Grzelak, Aleksander Hall, Elżbieta Jogałła i Magdalena Smoczyńska [córki Jerzego Turowicza], Jan Kofman, Anna Kozłowska-Kalbarczyk [córka Krzysztofa Kozłowskiego], Jacek Kurczewski, Danuta Kuroń (małżonka Jacka Kuronia), Helena Łuczywo, Jacek Moskwa, Janusz Onyszkiewicz, Grażyna Staniszewska, Joanna Staręga-Piasek, Antoni Stawikowski, Jerzy Stępień, Adam Strzembosz, Jarosław J. Szczepański, Jacek Szymanderski, Jacek Taylor, Anna Trzeciakowska [małżonka prof. Witolda Trzeciakowskiego], Andrzej Wielowieyski, Irena Wóycicka, Ludwika Wujec, Jan Jakub Wygnański. Czterech powodów zmarło w trakcie procesu: Marian Kallas, Marcin Król, Jan Lityński i Henryk Wujec.''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasty Miskant niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 23:20
~~Złocistożółta Pysznogłówka napisał(a):

jak widzę masz problem Lucjan ...
więc sam to zrobię..
''Powodowie domagają się opublikowania przez dr. Andrzeja Zybertowicza w prasie „Gazeta Wyborcza”, „Rzeczpospolita”, „Nasz Dziennik”, „Gazeta Polska Codziennie”, a także bezpośrednio po „Wiadomościach” w TVP oraz „Faktach” TVN oraz na Twitterze przeprosin o następującej treści:

„ANDRZEJ ZYBERTOWICZ PRZEPRASZA UCZESTNIKÓW OKRĄGŁEGO STOŁU PO STRONIE OPOZYCYJNO-SOLIDARNOŚCIOWEJ. Wyrażam głębokie ubolewanie i przepraszam Państwa za to, że podczas debaty oksfordzkiej na temat Okrągłego Stołu w dniu 5 lutego 2019 roku w Pałacu Prezydenckim, użyłem słów nikczemnych, nieprawdziwych i obraźliwych dla uczestników obrad Okrągłego Stołu po stronie opozycyjno-solidarnościowej o treści: „dzisiaj wielu obserwatorów i komentatorów Okrągłego Stołu nie uświadamia sobie jak głęboka prawda była w komentarzu Andrzeja Gwiazdy, po rozmowach Okrągłego Stołu, gdy powiedział: podczas Okrągłego Stołu władza podzieliła się władzą ze swoimi własnymi agentami. Andrzej Zybertowicz”.

Powodami w sprawie są: Jacek Ambroziak, Ryszard Bugaj, Zbigniew Bujak, Iwo Byczewski, Andrzej Celiński, Jan Dworak, Władysław Frasyniuk, Marcin Geremek [syn prof. Bronisława Geremka], Janusz Grzelak, Aleksander Hall, Elżbieta Jogałła i Magdalena Smoczyńska [córki Jerzego Turowicza], Jan Kofman, Anna Kozłowska-Kalbarczyk [córka Krzysztofa Kozłowskiego], Jacek Kurczewski, Danuta Kuroń (małżonka Jacka Kuronia), Helena Łuczywo, Jacek Moskwa, Janusz Onyszkiewicz, Grażyna Staniszewska, Joanna Staręga-Piasek, Antoni Stawikowski, Jerzy Stępień, Adam Strzembosz, Jarosław J. Szczepański, Jacek Szymanderski, Jacek Taylor, Anna Trzeciakowska [małżonka prof. Witolda Trzeciakowskiego], Andrzej Wielowieyski, Irena Wóycicka, Ludwika Wujec, Jan Jakub Wygnański. Czterech powodów zmarło w trakcie procesu: Marian Kallas, Marcin Król, Jan Lityński i Henryk Wujec.''


gdzie tu masz potencjał solidarności
to same zdradzieckie mordy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~online pdf converter niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 23:24
You will also ought to think about the lenses. pdf to pdf/a they suitable for the two pack up and distance shots or will You'll need a different lens for either a single?

pdf to pdf/a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza