Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~goowno niezalogowany
26 maja 2024r. o 18:10
~~Kroksomia perlista napisał(a): Śmieć , szmaciarz i gnój. I tu masz rację że większego niż ta ,,Panna'' to tu nie było .

Panna prosty alko fan . Jan prymitywny dzban plotkarz . Miszcz intrygi i konfabulacji. To nie cechy chwalebne a nikczemne i podłe. Jan obrzydliwy patol.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Irezyna centkowana niezalogowany
26 maja 2024r. o 18:25
Ale nie przesiadywał na rampach z pijusami żebrającymi o 20 groszy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek und Jurek niezalogowany
26 maja 2024r. o 22:30
za to przesiadywal z kurvvami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 aus Deutschland niezalogowany
27 maja 2024r. o 5:15
To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~polak mały niezalogowany
27 maja 2024r. o 7:21
Jesteście małymi nędznymi kreaturami. O zmarłych mówi się dobrze albo milczy - ale skąd wy to mielibyście wiedzieć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~obserwator amator niezalogowany
27 maja 2024r. o 8:03
Ciekawe kto tak uparcie do tego wraca ? W innych tematach wraca do tego Lucjan solidarnościowiec więc można przypuszczać że i w tym robi to samo. Przecież to był jego kolega.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
27 maja 2024r. o 8:08
Właśnie może ciszej Lucjan nad tą trumną bo jesteś bardzo szybki w tym by określać ludzi kanaliami ale w tym przypadku zawsze milczałeś . To też pokazuje jakim jesteś człowiekiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
27 maja 2024r. o 12:50
~~Jasio napisał(a): Właśnie może ciszej Lucjan nad tą trumną bo jesteś bardzo szybki w tym by określać ludzi kanaliami ale w tym przypadku zawsze milczałeś . To też pokazuje jakim jesteś człowiekiem.

Nie jestem tobą aby wtrącać się w konflikt Janusza i Śp. Piotra . Z Januszem spotkałem się dwukrotnie w sumie to razem spędziliśmy ok.3 godz. nawet po 10 gram koniaku wypiliśmy. Piotra spotkałem raz, malował u kolegi w Ocicach altankę , rozmawialiśmy ok. 20 minut. Janusz według tego bardziej zasługuje na miano mojego kolegi. Jeszcze bardziej na takie określenie zasługuje Przemek PanM z nim spotkałem się 4 razy, nawet był u mnie na truskawkach, jak widzisz mam trzech bardzo " bliskich" kolegów na Bolcu ty biedaku masz chociaż jednego? . Ty możesz być tylko hejterem , takich ludzi nie znoszę, gardzę nimi . Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza