Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Burozielona Cykoria niezalogowany
18 października 2024r. o 14:29
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~dawny znajomy napisał(a): Jakie postronne? To ich portalu zamieszczałeś swoje chamskie wpisy. To na ich portalu zamieszczałeś czyjeś dane osobowe . Więc nie są postronne tylko powinny być zainteresowane tym że taki ktoś łamie w sposób oczywisty prawo.
Skopiuj to sobie i zapamiętaj.

Takie brednie mam kopiować? , rozbawiłeś mnie, dawaj kolejne bzdety, dobry w tym jesteś. Dopisane 18.10.2024r. o godz. 14:04:
Ktoś napisał: ~~dawny znajomy napisał(a): Jakie postronne? To ich portalu zamieszczałeś swoje chamskie wpisy. To na ich portalu zamieszczałeś czyjeś dane osobowe . Więc nie są postronne tylko powinny być zainteresowane tym że taki ktoś łamie w sposób oczywisty prawo.
Skopiuj to sobie i zapamiętaj.
~~dawny znajomy napisał(a): Jakie postronne? To ich portalu zamieszczałeś swoje chamskie wpisy. To na ich portalu zamieszczałeś czyjeś dane osobowe . Więc nie są postronne tylko powinny być zainteresowane tym że taki ktoś łamie w sposób oczywisty prawo.
Skopiuj to sobie i zapamiętaj.
Ten co łamał prawo ( wulgaryzmu i wyzywanie ) redaktorzy zawieszali , nie pomogło . Poraz pierwszy dostał bana pisząc jako fal- co, nic nie zrozumiał , po raz drugi dostał bana posząc jako ho -Rus nadal wyzywał obrażał nie tylko bolecnautów ale też dziennikarzy tego portalu . Czytałem jak się bidulek skarżył się redaktorowi Marcinowi że jest wyzywany, otrzymał od Marcina odpowiedź " nie wyzywaj nie będziesz wyzywany" ja mogę to tylko powtórzyć, nie wyzywaj nie będziesz wyzywany.

łżesz i manipulujesz...
mogę i to ci pokazać o czym kiedyś pisałem do admina...
a jeśli chodzi o to jak to niby się skarżyłem to przypominam ci że Jurek też dostał ''kopa'' i też pisał do admina...;D
a więc nie jestem sam...;D

i nie śpiesz się tak z pisaniem...powstrzymaj emocje które od rana cię noszą bo walisz babola za babolem nieuku...;D
no chyba że jak zwykle wytłumaczysz to po ''swojemu'' że robisz to specjalnie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śliwkowy Rumianek niezalogowany
18 października 2024r. o 21:29
Do nieba dostał się Jasio , święty Piotr oprowadzając go , przechodząc przez pomieszczenie gdzie wisiała
niezliczona ilość zegarów , Jasio zapytał co to za zegary , święty Piotr adekwatnie do pytania udzielił odpowiedzi, są to synu zegary które każdy dostaje jak przychodzi na świat , i każdy jest ustawiony na godzinę 12-stą , i według ilości kłamstw przesuwa się powoli do przodu , Jasio bardzo się zastanawia, i po chwili zapytał , a gdzie jest mój , święty Piotr po chwili zastanowienia odpowiedział , twój służy za wentylator ….
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~święty Piotr niezalogowany
18 października 2024r. o 21:46
Czyli nie jest tak źle jak to tu pewni obłąkańcy starają się przedstawiać.
Jest w niebie.
Gdzie znajdą swoje miejsce pewni obłąkańcy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niezalogowany Jurek niezalogowany
19 października 2024r. o 5:46
Prawda jest taka, że jak ma się odrobinę oleju w głowie i chęci do pracy to w Polsce teraz żyje się dobrze . Różnica jest taka, że aktualnie żyje się super pod względem spokoju psychicznego, bo nie trzeba oglądać PISdzielsko-zdradzieckich mord u władzy. Dziad niebawem się zawinie , a wtedy nastanie prawdziwe prawo i prawdziwa sprawiedliwość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marengo Miłek niezalogowany
19 października 2024r. o 17:17
Co ty się ciągle Jurkiem podpierasz ….
(łżesz i manipulujesz...
mogę i to ci pokazać o czym kiedyś pisałem do admina...
a jeśli chodzi o to jak to niby się skarżyłem to przypominam ci że Jurek też dostał ''kopa'' i też pisał do admina...;D
a więc nie jestem sam...;D)
szukasz tego co nie zgubiłeś ….
Bo pójdę na policję ..;););)
I będziesz miał przerąbane …;););)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~antyjanusz niezalogowany
19 października 2024r. o 17:37
~~Burozielona Cykoria napisał(a): a więc nie jestem sam

Jestes sam.

On napisał raz i to niepublicznie , a ty marudzisz przy każdej możliwej okazji .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~opowieści z ławeczki niezalogowany
19 października 2024r. o 17:38
Nie strasz wilka lasem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 października 2024r. o 17:45
~~antyjanusz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Burozielona Cykoria napisał(a): a więc nie jestem sam

Jestes sam.

On napisał raz i to niepublicznie , a ty marudzisz przy każdej możliwej okazji .

Jak to niepublicznie? To skąd o tym wiadomo że pisał?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza