Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~antyjanusz niezalogowany
19 października 2024r. o 18:07
Od ciebie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ciekawski niezalogowany
19 października 2024r. o 18:48
Tak? A Janusz niby skąd to wie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnożółta Aukuba niezalogowany
19 października 2024r. o 18:56
poczekam na odpowiedź...
cholerka...Dimitrow przegrał mi pierwszego seta ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Znajomy Jasia niezalogowany
19 października 2024r. o 19:13
~~ciekawski napisał(a): Tak? A Janusz niby skąd to wie?

Janusz złamał RODO , Jurek mu telefonicznie przekazał … a może .WhatsApp , wiem że prywatnie się komunikowali , tylko Jurek wyczuł że nie warto z
typem pisać o konkretach bo to plociuch.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnożółta Aukuba niezalogowany
19 października 2024r. o 19:49
~~Znajomy Jasia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ciekawski napisał(a): Tak? A Janusz niby skąd to wie?

Janusz złamał RODO , Jurek mu telefonicznie przekazał … a może .WhatsApp , wiem że prywatnie się komunikowali , tylko Jurek wyczuł że nie warto z
typem pisać o konkretach bo to plociuch.

no proszę ....co za głębokie przemyślenia...
ty wiesz...ja tez wiem...wie o tym całe forum ...
skąd wie? Bo Juruś samo tym napisał wspominając spotkanie na ławeczce przy fajeczce...

tyle tylko że z telefonicznej rozmowy to raczej nie mam zrzutu ekranu...;D
a że ja -jak zresztą tu otwarcie pisałem ;D - nie przepadam za Jurusiem i Lucusiem lubię zachowywać sobie ich wynurzenia i fantazje ,wiedząc że są w stanie wszystko obrócić na swoją stronę i zmanipulować mam dla nich swój ''ipeenek'' ...;D

a temu nawet oni nie są w stanie zaprzeczyć...;D
stąd taki ich ból dupeczki bo wiedzą że tego już nie ma jak wycofać...;D

jak to było Jurek? ...czy przed prokuratorem zaprzeczę że rozmawialiśmy na ławeczce?...a dlaczego miałbym zaprzeczyć?
co w tym złego?...na ławeczce zawsze możemy porozmawiać ...
w moim DOMU nigdy...;D
i wiesz dlaczego...

a Dimitrow właśnie wygrał drugiego seta...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawy Krokus niezalogowany
19 października 2024r. o 20:08
Sekcja zwtok KsJerzego Popielusz
- wybite 3 zeby
- potamanych 6 zeber
- wyrwane 3 palce reki
- 61 ran 6 cm na catym ciele
- potamany nos
- wyrwane ucho
- powyrywane wtosy
- przypalany
- wyrwany jezyk
- duszony
- zmiazdzone kolano
- wyrwane paznokcie
- siniaki od uderzenia patka
- utopiony

Trochę przypomnienia jak funkcjonowała banda z PZPRu , a ich naczelny to właśnie ten co splamił Polski mundur , ilu takich splamiło mundur w tamtych czasach , a ich potomkowie nie mogą do dzisiaj przetrawić Solidarności…
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
19 października 2024r. o 20:14
~~Kasztanowordzawy Krokus napisał(a): Sekcja zwtok KsJerzego Popielusz
- wybite 3 zeby
- potamanych 6 zeber
- wyrwane 3 palce reki
- 61 ran 6 cm na catym ciele
- potamany nos
- wyrwane ucho
- powyrywane wtosy
- przypalany
- wyrwany jezyk
- duszony
- zmiazdzone kolano
- wyrwane paznokcie
- siniaki od uderzenia patka
- utopiony

Trochę przypomnienia jak funkcjonowała banda z PZPRu , a ich naczelny to właśnie ten co splamił Polski mundur , ilu takich splamiło mundur w tamtych czasach , a ich potomkowie nie mogą do dzisiaj przetrawić Solidarności…



Prokurator stanu wojennego Stanisław Piotrowicz , dobierze im się do dupy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnożółta Aukuba niezalogowany
19 października 2024r. o 20:14
14240
M21W2
20 maja 2024r. o 20:52

~~Krasny Rokitnik napisał(a): Lucuś ...daleko w tyle mam twoje propozycje bo od dawna ,a konkretnie od czasu jak założyłeś temat o swoim przyjacielu tym ''fałszywym '' uważam cię za człowieka fałszywego i dwulicowego...

A ja ciebie za gnidę , mendę , i szmatę , dla mnie Przemek i ty jesteście siebie warci .


Tylko taka szmata jak ty ............................

~Jaskraworóżowy Nawłoć niezalogowany
3 godz. 40 min. temu
~~Karotka ogrodowa napisał(a): A nie dziwi nikogo to że ani Jurek ani Lucjan nie piszą wprost o tym by w końcu podać te fakty? Jeśli bym czuł się czysty to od razu bym tego zażądał .Zaprzeczył bym przynajmniej oczekując odpowiedzi. Widocznie jednak bracia wiedzą o tym że sami tu robili chlew i teraz pojawił się u nich strach przed tym że upadnie ich mit który i tak sami kreują.

Mogę napisać w swoim imieniu, żądam podania faktów, co ja pisałem , na której stronie i w jakim temacie. Ktoś kto zakłada kapownik tylko z odpowiedzią adwersarzy jest gorszą kanalią niż PRL - owska SB . Niech ten " bochstyr " , podpisze się imieniem i nazwiskiem ............................................
(część wycięta bo to niech robi za ''kinder -jajko'' ;D )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza