Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
14240
M21W2
18 października 2024r. o 12:47
~~Jasio napisał(a): Dawaj do redakcji. Tylko napisz kiedy bo chcę odebrać osobiście. [/c. Redakcje odwiedzają nieudacznicy i tchórze .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dawny znajomy niezalogowany
18 października 2024r. o 12:53
Wręcz odwrotnie tchórzu. Jak się nie ma nic do ukrycia idzie się a nie proponuje spotkania ,obiecuje się ,samemu takie proponuje by się jak ty tchórzliwie z tego wycofać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
18 października 2024r. o 13:03
~~dawny znajomy napisał(a): Wręcz odwrotnie tchórzu. Jak się nie ma nic do ukrycia idzie się a nie proponuje spotkania ,obiecuje się ,samemu takie proponuje by się jak ty tchórzliwie z tego wycofać.

Musiałbym być takim pustakiem jak ty aby w prywatne sprawy wciągać osoby postronne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dawny znajomy niezalogowany
18 października 2024r. o 13:11
Jakie postronne? To ich portalu zamieszczałeś swoje chamskie wpisy. To na ich portalu zamieszczałeś czyjeś dane osobowe . Więc nie są postronne tylko powinny być zainteresowane tym że taki ktoś łamie w sposób oczywisty prawo.
Skopiuj to sobie i zapamiętaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
18 października 2024r. o 14:04
~~dawny znajomy napisał(a): Jakie postronne? To ich portalu zamieszczałeś swoje chamskie wpisy. To na ich portalu zamieszczałeś czyjeś dane osobowe . Więc nie są postronne tylko powinny być zainteresowane tym że taki ktoś łamie w sposób oczywisty prawo.
Skopiuj to sobie i zapamiętaj.

Takie brednie mam kopiować? , rozbawiłeś mnie, dawaj kolejne bzdety, dobry w tym jesteś.


Dopisane 18.10.2024r. o godz. 14:04:

~~dawny znajomy napisał(a): Jakie postronne? To ich portalu zamieszczałeś swoje chamskie wpisy. To na ich portalu zamieszczałeś czyjeś dane osobowe . Więc nie są postronne tylko powinny być zainteresowane tym że taki ktoś łamie w sposób oczywisty prawo.
Skopiuj to sobie i zapamiętaj.

~~dawny znajomy napisał(a): Jakie postronne? To ich portalu zamieszczałeś swoje chamskie wpisy. To na ich portalu zamieszczałeś czyjeś dane osobowe . Więc nie są postronne tylko powinny być zainteresowane tym że taki ktoś łamie w sposób oczywisty prawo.
Skopiuj to sobie i zapamiętaj.

Ten co łamał prawo ( wulgaryzmu i wyzywanie ) redaktorzy zawieszali , nie pomogło . Poraz pierwszy dostał bana pisząc jako fal- co, nic nie zrozumiał , po raz drugi dostał bana posząc jako ho -Rus nadal wyzywał obrażał nie tylko bolecnautów ale też dziennikarzy tego portalu . Czytałem jak się bidulek skarżył się redaktorowi Marcinowi że jest wyzywany, otrzymał od Marcina odpowiedź " nie wyzywaj nie będziesz wyzywany" ja mogę to tylko powtórzyć, nie wyzywaj nie będziesz wyzywany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie 0 niezalogowany
18 października 2024r. o 14:08
Lucjan, siedzisz tu od rana , czy ty w obejściu nie masz niczego do roboty ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burozielona Cykoria niezalogowany
18 października 2024r. o 14:21
14240
M21W2
17 godz. 51 min. temu
~~Bolecnauta napisał(a): Spokojnie Lucek. Wszyscy już się przyzwyczaili do twojego chamstwa.

To coś tak jak ja do twojego zbydlęcenia , cham życzy dobrej nocy bydlakowi.


Pannazdzieckiem 8 godz. 0 min. temu 19.12...........................................

Postów: 13551

Ja nie zasługuję na miłość i szacunek.....................
Jezus mówił , że wszystkich trzeba kochać ...

Dobranoc ... mówi cham i prostak
Ludzie w zasadzie myślą logicznie............

co łączy te dwa posty?
co jest cechą wspólną jednego i drugiego pomijając że to przecież dwóch autorów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burozielona Cykoria niezalogowany
18 października 2024r. o 14:24
~~pytanie 0 napisał(a): Lucjan, siedzisz tu od rana , czy ty w obejściu nie masz niczego do roboty ?

właśnie ...
dał komuś 24 godziny na jakieś przeprosiny kiedy ktoś tam pisał o o ile pamiętam o burdelu w obejściu'' i co?
przeprosił? pozwałeś go Lucuś? ;D
pytam bo teraz przerwa w transmisji tenisa i mam trochę czasu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.