Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
14240
M21W2
18 października 2024r. o 9:09
~~Jasio napisał(a): Nie bądź taki rozrzutny. Sam ich potrzebujesz co widać .

Ponawiam pytanie, gdzie dostarczyć pampersy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marengo winne niezalogowany
18 października 2024r. o 9:34
~~Ruda Karagana napisał(a): I tu właśnie pasuje jak ulał , dla Marengo,Jasia i Bolecnauty ….
„Damskie się nie liczą” ….
Tylko baby wstrętne z ukrycia atakują ….
Prawdziwy mężczyzna załatwia sprawy po męsku …
Face of Face…..
Ale cóż taki mamy klimat , brak tego co kura znosi ….

Czy to nie Lucjan pisał że wczoraj walił kilkukrotnie z anonima? Czyli ,,baba''? Czy czasem marengo od wczoraj nie proponuje spotkania w redakcji a Lucjan pokazuje że brak mu tego co ,,kura znosi'' ;]
czyli boi się konfrontacji i unika jak ognia by stanąć on angesicht zu angesicht
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
18 października 2024r. o 9:45
~~Marengo winne napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ruda Karagana napisał(a): I tu właśnie pasuje jak ulał , dla Marengo,Jasia i Bolecnauty ….
„Damskie się nie liczą” ….
Tylko baby wstrętne z ukrycia atakują ….
Prawdziwy mężczyzna załatwia sprawy po męsku …
Face of Face…..
Ale cóż taki mamy klimat , brak tego co kura znosi ….

Czy to nie Lucjan pisał że wczoraj walił kilkukrotnie z anonima? Czyli ,,baba''? Czy czasem marengo od wczoraj nie proponuje spotkania w redakcji a Lucjan pokazuje że brak mu tego co ,,kura znosi'' ;]
czyli boi się konfrontacji i unika jak ognia by stanąć on angesicht zu angesicht

Łżesz jak bura suka , pozwoliłem sobie zacytować ciebie. Nigdzie nie napisałem że wczoraj cokolwiek pisałem anonimowo . Oszuście , gdzie dostarczyć pampersy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
18 października 2024r. o 9:51
14240
M21W2
14 godz. 2 min. temu
~~Orzeł Biały napisał(a): Dawno Lucjan nie był taki aktywny jak dzisiaj . Kiedyś nawet oznajmił tu że kończy z logowaniem . A tu proszę . Czyżby uaktywnił się przed imprezką ze sztandarem i oczekuje kolejnego medalika?

Pisałem kilkanaście postów jako anonim, wstyd mi za samego siebie że zniżyłem się do poziomu takich jak ty.

strona 373

I kto tu łże jak ''bura suka''? ;]
Demencja starcza ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
18 października 2024r. o 10:09
~~Jasio napisał(a): 14240
M21W2
14 godz. 2 min. temu
~~Orzeł Biały napisał(a): Dawno Lucjan nie był taki aktywny jak dzisiaj . Kiedyś nawet oznajmił tu że kończy z logowaniem . A tu proszę . Czyżby uaktywnił się przed imprezką ze sztandarem i oczekuje kolejnego medalika?

Pisałem kilkanaście postów jako anonim, wstyd mi za samego siebie że zniżyłem się do poziomu takich jak ty.

strona 373

I kto tu łże jak ''bura suka''? ;]
Demencja starcza ?

Jasiu, pisałem kilkanaście postów jako anonim , pisałem czas przeszły. Zacytuj mój wczorajszy anonimowy wpis oszuście. Gdzie dostarczyć pampersy ???


Dopisane 18.10.2024r. o godz. 10:09:

Jasiu, Orzeł Biały dał swoim wpisem takimi jak ty dowód że w jakimś przez niego wydumanym celu uaktywniłem się zalogowany. Jasiu ty nie rozumiesz tego co wklejasz . Pomyśl choć chwilę zanim coś napiszesz, myślenie nie boli. Gdzie dostarczyć pampersy???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 października 2024r. o 11:31
Łżesz jak rasowy PISlam i teraz szukasz wyjścia. Jesteś gościu ob-kupczony po same uszy bo wiesz że bata na siebie ukręciłeś a teraz szukasz zaczepek i prowokujesz a tu DUPA.
Obyś skończył jak twój kumpel .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
18 października 2024r. o 12:28
~~ napisał(a): Łżesz jak rasowy PISlam i teraz szukasz wyjścia. Jesteś gościu ob-kupczony po same uszy bo wiesz że bata na siebie ukręciłeś a teraz szukasz zaczepek i prowokujesz a tu DUPA.
Obyś skończył jak twój kumpel .

Ja tobie gościu życzę dużo zdrowia, dbaj o siebie psychika ci zaczyna szwankować.


Dopisane 18.10.2024r. o godz. 12:28:

~~ napisał(a): Łżesz jak rasowy PISlam i teraz szukasz wyjścia. Jesteś gościu ob-kupczony po same uszy bo wiesz że bata na siebie ukręciłeś a teraz szukasz zaczepek i prowokujesz a tu DUPA.
Obyś skończył jak twój kumpel .

Gdzie dostarczyć pampersy??? . Przy okazji kupię ci chusteczki, płaczku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
18 października 2024r. o 12:36
Dawaj do redakcji. Tylko napisz kiedy bo chcę odebrać osobiście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza