Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Brązowozłoty Dyptam niezalogowany
23 października 2024r. o 20:38
czyli jesteś zwykła ''chorągiewa''...
ja nie zmieniam sympatii do tego czy owego bo nagle wiatr zawiał z innej strony...
tak się teraz zastanawiam...załóżmy że się spotykacie i co?
żaden z was nie ma gdzieś z tyłu głowy myśli o tym że kilka tygodni czy kilka miesięcy wstecz jechałeś mu ile mogłeś?

a może teraz wspólnie śmiejecie się z tego twojego wpisu gdzie robiłeś sobie z grubasa podśmie-ujki jak to maluchem jakąś bramę zablokował...;D
jak to wygląda? ...zabawnie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 października 2024r. o 20:47
~~Brązowozłoty Dyptam napisał(a): czyli jesteś zwykła ''chorągiewa''...
ja nie zmieniam sympatii do tego czy owego bo nagle wiatr zawiał z innej strony...
tak się teraz zastanawiam...załóżmy że się spotykacie i co?
żaden z was nie ma gdzieś z tyłu głowy myśli o tym że kilka tygodni czy kilka miesięcy wstecz jechałeś mu ile mogłeś?

a może teraz wspólnie śmiejecie się z tego twojego wpisu gdzie robiłeś sobie z grubasa podśmie-ujki jak to maluchem jakąś bramę zablokował...;D
jak to wygląda? ...zabawnie?

Robi sobie kpiny aby poczytać jak się miotasz, ostatni raz widziałem się z Przemkiem wtedy jak ty , on i kolega Przemka obgadaliście Skorna.


Dopisane 23.10.2024r. o godz. 20:46:

Robię


Dopisane 23.10.2024r. o godz. 20:47:

Czas na dobry film.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłoty Dyptam niezalogowany
23 października 2024r. o 20:57
M21W2 napisał(a): ~~Brązowozłoty Dyptam napisał(a): czyli jesteś zwykła ''chorągiewa''...
ja nie zmieniam sympatii do tego czy owego bo nagle wiatr zawiał z innej strony...
tak się teraz zastanawiam...załóżmy że się spotykacie i co?
żaden z was nie ma gdzieś z tyłu głowy myśli o tym że kilka tygodni czy kilka miesięcy wstecz jechałeś mu ile mogłeś?

a może teraz wspólnie śmiejecie się z tego twojego wpisu gdzie robiłeś sobie z grubasa podśmie-ujki jak to maluchem jakąś bramę zablokował...;D
jak to wygląda? ...zabawnie?

Robi sobie kpiny aby poczytać jak się miotasz, ostatni raz widziałem się z Przemkiem wtedy jak ty , on i kolega Przemka obgadaliście Skorna.Dopisane 23.10.2024r. o godz. 20:46:Robię Dopisane 23.10.2024r. o godz. 20:47:Czas na dobry film.

a to ciekawe...
kpić z samego siebie ...
faceciku ja tak bym nie potrafił...;D
i właśnie za prawdę waloną prosto w ślepia tak i on tak i ty mnie nie cierpicie...
teraz jeszcze znowu wspominasz skorna...teraz? dlaczego dopiero teraz?
więc może przypomnij jak tu wcześniej pisałeś jak to grubas przez godzinę czy dwie dupy obrabiał pzd i mnie...
przypomnij czy może tego tez już nie pamiętasz?

ależ cię dupa swędzi...;D
ależ cię teraz nagle skorn podnieca...biedaku...
rozpaczliwie szukasz jakiegokolwiek wsparcia...żałośnie to wygląda...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrunatny Brokuł niezalogowany
23 października 2024r. o 21:29
ja nie jestem jak twój padnięty ''guru'' w którego ślady właśnie tym tematem poszedłeś...
wspomniała o tym przecież siostra Bożenka a mnie zaciekawiło tylko dlaczego ''plebanek''?
związane jest to z jakąś wykonywaną pracą? ;D

Jednak nie poskutkowało…
A szkoda , pokazujesz Jasiu jaki z ciebie łgarz ,
Czy ty nie czujesz braku pewnych cech człowieka….??
na ławeczce dokładnie wytłumaczyłem ci , z prośbą
o zaniechanie co najmniej przez ciebie tematu „plebanka” , albo byłeś mocno wystraszony , albo była następna zagrywka z twojej strony o niewiedzy …
Po jakiego Wuja wstawiasz takie teksty …
Zacznę powoli traktować twoją osobę jako nawiedzony lub poszkodowany w dzieciństwie….
zakończ temat , bo zaczynasz stąpać po grzęzawisku….
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Uwaga uwaga niezalogowany
23 października 2024r. o 21:52
Uprzejmie donoszę mieszkańcom ul Dolne coś tam że w pobliżu numeru 52 jakaś menda porozrzucała skórki od banana.
To pewnie taki sygnał dla jednego łotra aby się nie pośliznął a potem leciał do sądu i oskarżał niewinnego jak kryształ człowieka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłoty Dyptam niezalogowany
23 października 2024r. o 22:34
~~Żółtobrunatny Brokuł napisał(a): ja nie jestem jak twój padnięty ''guru'' w którego ślady właśnie tym tematem poszedłeś...
wspomniała o tym przecież siostra Bożenka a mnie zaciekawiło tylko dlaczego ''plebanek''?
związane jest to z jakąś wykonywaną pracą? ;D

Jednak nie poskutkowało…
A szkoda , pokazujesz Jasiu jaki z ciebie łgarz ,
Czy ty nie czujesz braku pewnych cech człowieka….??
na ławeczce dokładnie wytłumaczyłem ci , z prośbą
o zaniechanie co najmniej przez ciebie tematu „plebanka” , albo byłeś mocno wystraszony , albo była następna zagrywka z twojej strony o niewiedzy …
Po jakiego Wuja wstawiasz takie teksty …
Zacznę powoli traktować twoją osobę jako nawiedzony lub poszkodowany w dzieciństwie….
zakończ temat , bo zaczynasz stąpać po grzęzawisku….

jak widzę ruszyło wsparcie w postaci ''więzi braterskich''...;D
tylko widzisz nie ja a ''siostra Bożenka '' wspomniała o jakimś ''plebanku''.... gdzie tu jakieś moje łgarstwa widzisz?
więc co się mnie czepiasz? ;D
kto tu jest więc ''nawiedzony''?
a o moim dzieciństwie ''wuja '' wiesz za to swoje sam tu opisałeś swego czasu...wcześniej zrobił to Lucek nie mając też z tym żadnych problemów opisują chociażby to ile was było w domu...siedmioro?...dobrze pamiętam czy poszukać i tego jego wpisu? ;D
tak ...w pewnym sensie masz rację z tym stąpaniem...tyle że nie w grzęzawisku tylko waszym bagnie jakie tu robiliście ...

widzisz Jurek ten wpis poniżej twojego?
chcesz coś zobaczyć? ...nie wiem czy zdążę dzisiaj ale mogę spróbować...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłoty Dyptam niezalogowany
23 października 2024r. o 22:44
11445
PanM 43 min. temu


Dopisane 23.06.2022r. o godz. 22:48:

Zanotuj - dobry materiał do kapownika. Jak ci się kiedyś powinie noga na skórce od banana i zarysujesz nosem o chodnik.
" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie


szybko poszło ale jest prawie identyczny drugi post tego grubasa ...
jego i twój tekst ma podobne cechy...
kiedy brakuje wam argumentów posuwacie się nawet do ukrytych gróźb...
więc Jurek zacytuję cię ...pozwolisz? ;D
''nie strasz wilka lasem''

wracam do wcześniej obstawionego meczu z wygraną Liverpoolu i w międzyczasie jak się domyślasz oglądam ''szkiełko''...;D
a ty?...ty przemyśl swoje postępowanie i ta co ci już wcześniej pisałem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śledczy Marucha niezalogowany
23 października 2024r. o 22:52
Albo nie rucha. Jasiek nakręcił się na jednego wroga .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza