Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Brązowozłoty Dyptam niezalogowany
23 października 2024r. o 19:15
aha...miałem cię Lucuś zapytać i zapomniałem...
kto to jest ten''plebanek'' o którego pyta siostra Bożenka? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłoty Dyptam niezalogowany
23 października 2024r. o 19:20
Ogólnopolskie Porozumienie Związków
Zawodowych (OPZZ). Struktura OPZZ
w założeniu miała różnić się od struktury
ZZZ. Nowa konfederacja powstała głównie
na bazie majątku oraz członkostwa dawnego ZZZ. W 1985 r. część funduszy nielegalnej „Solidarności” została przekazana OPZZ
(Upham 1992: 380). Struktura organizacyjna OPZZ różniła się od struktury ZZZ,
co było konsekwencją postanowień umożliwiającej tworzenie „nowych” związków zawodowych ustawy z 1982 r. i wiązało się
z politycznymi decyzjami fragmentaryzacji ''

;D
przypomina to trochę szwindel PC a przejęciem Ekspresu ...
wszystko więc opiera się o jedno- o oszustwa...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 października 2024r. o 19:23
~~Brązowozłoty Dyptam napisał(a): boisz się tego ''kapownika'' jak diabeł święconki bo wiesz że może cię pogrążyć..;D

no gdzie ten mój niby post gdzie wspominam coś o wózku ?
jak to było z powielaniem przez ciebie postów gdzie tak rajcowało cię to że miałem wypadek?
no co teraz chowasz gębę w kubeł?
a może nie pisałeś?
a może jak to masz w zwyczaju zarządasz daty ,godzin i tematów gdzie tak się podniecałeś...;D
więc jak widzisz śmieszny gostku nie wchodź w coś co może się okazać ''drugim końcem kijaszka''...;D

Masz kapownik to udowodnij że to co piszesz jest prawdą , dałeś już dowód że jesteś podłym oszustem. Przypominam sobie że pisałem coś takiego - musiałeś upaść na głowę, po dzień dzisiejszy pokazujesz że się nie pomyliłem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłoty Dyptam niezalogowany
23 października 2024r. o 19:34
spokojnie Lucuś ...spokojnie...
bo ci guma w majtach trzaśnie...
kiedy przyjdzie czas udowodnię ci co nieco...;D
tych postów gdzie POWIELAŁEŚ czyjś post nie kopiowałem bo był tak prostacki więc mógł trafić tylko do kokoś takiego jak ty...;D

a kto to jest ''plebanek'' ? pytam bo jak widzę jest to drażliwy dla ciebie temat...HAHAHAHA
i dlaczego ''plebanek'' ?
bo ''ksywka'' jakaś taka dziwna...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 października 2024r. o 19:35
~~Brązowozłoty Dyptam napisał(a): aha...miałem cię Lucuś zapytać i zapomniałem...
kto to jest ten''plebanek'' o którego pyta siostra Bożenka? ;D

A co to ciebie obchodzi , spytaj tego plotkarza na którego się powołujesz , poplotkujecie i pójdziecie spać dumni z siebie że kolejnego obgadaliście .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłoty Dyptam niezalogowany
23 października 2024r. o 19:47
ale ja nie mam zamiaru nikogo tu obgadywać...
ja nie jestem tobą by zakładać jak ty temat o swoim fałszywym koledze ...;D
ja nie jestem jak twój padnięty ''guru'' w którego ślady właśnie tym tematem poszedłeś...
wspomniała o tym przecież siostra Bożenka a mnie zaciekawiło tylko dlaczego ''plebanek''?
związane jest to z jakąś wykonywaną pracą? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 października 2024r. o 19:59
~~Brązowozłoty Dyptam napisał(a): Ogólnopolskie Porozumienie Związków
Zawodowych (OPZZ). Struktura OPZZ
w założeniu miała różnić się od struktury
ZZZ. Nowa konfederacja powstała głównie
na bazie majątku oraz członkostwa dawnego ZZZ. W 1985 r. część funduszy nielegalnej „Solidarności” została przekazana OPZZ
(Upham 1992: 380). Struktura organizacyjna OPZZ różniła się od struktury ZZZ,
co było konsekwencją postanowień umożliwiającej tworzenie „nowych” związków zawodowych ustawy z 1982 r. i wiązało się
z politycznymi decyzjami fragmentaryzacji ''

;D
przypomina to trochę szwindel PC a przejęciem Ekspresu ...
wszystko więc opiera się o jedno- o oszustwa...;D
. Jak ty mało znasz najnowszą historię Polski, OPZZ powołali komuniści po delegalizacji Solidarności. Prawie cały majątek Solidarności przejęli zbrodniarze wprowadzający stan wojenny wykonując rozkaz Breżniewa. System komunistyczny nie akceptował niezależnych związków i partii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłoty Dyptam niezalogowany
23 października 2024r. o 20:08
a ten dalej ze swoją solidaruchową propagandą...;D
a co mnie kurna obchodzi jedna czy druga banda oszustów? ...oszuści to oszuści...
jeden ''wuj'' czy ''solidaruchowy '' czy ''opezetzetowski''...;D
minęło od tego czasu ponad 30 lat a ty dalej wynajdujesz tu coraz to nowych ''komuchów'' ;D
ty jesteś w tym lepszy od samego McCarty'ego...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza