Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawda o protestach

11445
PanM
5 listopada 2020r. o 17:45
Horus napisał(a): tak Przemku...
podsumowałeś tym niejakiego Lna ...

on tutaj najczęściej w tym sformułowaniu szuka usprawiedliwienia dla wszelkiego zła jakie toczy od wieków ten ''kościół''

takie ''lny'' ostatnio broniły pewnego klechy pedofila kiedy ten wchodził na salę sądową z zarzutami o czyn przestępczy jakiego dopuścił się na małoletniej...

''idzie święty'' ...hahaha


Szczerze to nie mam na celu ani na myśli dowalanie komukolwiek . Bronię moim zdaniem obiektywnej prawdy i racjonalnych argumentów.
Prowadzenie dysputy metodą w tzw " ZAPARTE " jak panowie Len i Lucjan obniża jej poziom a negowanie przez nich rzeczy oczywistych uniemożliwia.
Stanąłem przy ścianie bo pomijając Lucjana to dysputa z nikim .[img=1604594700_wlrxgaq.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowy Wiciokrzew niezalogowany
5 listopada 2020r. o 17:52
PanM napisał(a):
Horus napisał(a): tak Przemku...
podsumowałeś tym niejakiego Lna ...

on tutaj najczęściej w tym sformułowaniu szuka usprawiedliwienia dla wszelkiego zła jakie toczy od wieków ten ''kościół''

takie ''lny'' ostatnio broniły pewnego klechy pedofila kiedy ten wchodził na salę sądową z zarzutami o czyn przestępczy jakiego dopuścił się na małoletniej...

''idzie święty'' ...hahaha


Szczerze to nie mam na celu ani na myśli dowalanie komukolwiek . Bronię moim zdaniem obiektywnej prawdy i racjonalnych argumentów.
Prowadzenie dysputy metodą w tzw " ZAPARTE " jak panowie Len i Lucjan obniża jej poziom a negowanie przez nich rzeczy oczywistych uniemożliwia.
Stanąłem przy ścianie bo pomijając Lucjana to dysputa z nikim .[img=1604594700_wlrxgaq.jpg]


A co Ciebie PanieM obchodzi co powinni a czego nie powinni chrześcijanie. Ja kościół omijam z daleka ale nie przeszkadza mi to co o tym myślą inni. Twoje poglądy to Twoja sprawa. No chyba, że jesteś normalnym zadymiarzem tyle ,że stan twojego zdrowia nie pozwala Ci brać udziału w malowaniu po kościelnych elewacjach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
5 listopada 2020r. o 17:54
Szczerze to nie mam na celu ani na myśli dowalanie komukolwiek . Bronię moim zdaniem obiektywnej prawdy i racjonalnych argumentów.
Prowadzenie dysputy metodą w tzw " ZAPARTE " jak Pan M i Horus obniża jej poziom a negowanie przez nich rzeczy oczywistych uniemożliwia.

Moja prawda, twoja prawda, jego prawda ...
i pytanie: czyja prawda jest prawdziwa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
5 listopada 2020r. o 17:58
mnie w sumie nie przeszkadza że z kasy którą ty dorzucasz do budżetu państwa jej część idzie na pasibrzuchów w purpurach...
ale może Przemkowi to przeszkadza...
mnie też ...ale co mam zrobić?

i nie rób sobie ''jaj ''z tym malowaniem elewacji kościelnych...

bo co z obrzucanymi kamieniami synagogami?

''śledztwo umorzono z powodu niewykrycia sprawców''...;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
5 listopada 2020r. o 17:58
Obiektywna prawda o panuM jest taka, że jest przeciwnikiem wiary, nie lubi wierzących, których uważa za ciemniaków i daje temu upust na forum.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
5 listopada 2020r. o 18:01
M21W2 napisał(a): Szczerze to nie mam na celu ani na myśli dowalanie komukolwiek . Bronię moim zdaniem obiektywnej prawdy i racjonalnych argumentów.
Prowadzenie dysputy metodą w tzw " ZAPARTE " jak Pan M i Horus obniża jej poziom a negowanie przez nich rzeczy oczywistych uniemożliwia.

Moja prawda, twoja prawda, jego prawda ...
i pytanie: czyja prawda jest prawdziwa?


zaczepiony odpowiadam...
o jakim to ''poziomie '' ty tu pierdzielisz?

jaka to jest ta twoja ''obiektywna prawda'' wiem po twoich Caritasach ...;)

teraz wybuchła kolejna afera i znowu ci których bronisz umoczeni są w niej po same ''jaja''....hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
5 listopada 2020r. o 18:21
skorn napisał(a): Obiektywna prawda o panuM jest taka, że jest przeciwnikiem wiary, nie lubi wierzących, których uważa za ciemniaków i daje temu upust na forum.


Niech osoba pomyśli zanim napisze. Oraz ocenia sama siebie póki może.
[img=1604596868_7bgo94j.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
5 listopada 2020r. o 18:22
Horus napisał(a):
M21W2 napisał(a): Szczerze to nie mam na celu ani na myśli dowalanie komukolwiek . Bronię moim zdaniem obiektywnej prawdy i racjonalnych argumentów.
Prowadzenie dysputy metodą w tzw " ZAPARTE " jak Pan M i Horus obniża jej poziom a negowanie przez nich rzeczy oczywistych uniemożliwia.

Moja prawda, twoja prawda, jego prawda ...
i pytanie: czyja prawda jest prawdziwa?


zaczepiony odpowiadam...
o jakim to ''poziomie '' ty tu pierdzielisz?



jaka to jest ta twoja ''obiektywna prawda'' wiem po twoich Caritasach ...;)

teraz wybuchła kolejna afera i znowu ci których bronisz umoczeni są w niej po same ''jaja''....hahaha



PanM napisał :

Szczerze to nie mam na celu ani na myśli dowalanie komukolwiek . Bronię moim zdaniem obiektywnej prawdy i racjonalnych argumentów.
Prowadzenie dysputy metodą w tzw " ZAPARTE " jak panowie Len i Lucjan obniża jej poziom a negowanie przez nich rzeczy oczywistych uniemożliwia.

Jesteś w stanie zrozumieć odpowiedź skierowaną do niego , myślę że nie , masz swoje oklepany odpowiedzi .

Wybuchła afera , jaka ,,,, Twój argument ........hahaha .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza