Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawda o protestach

14240
M21W2
5 listopada 2020r. o 19:29
~Brunatna Irga napisał(a): Głowę stracić możesz wszędzie. Ostatnio w ludzi w Warszawie wjeżdżał rodowity Polak i to ze służb. Nie ma państwa które coś znaczy na swiecie, które jest państwem wyznaniowym. Bo tam zwykle jest jakaś wojna, spory i ludzie się nie dogaduja


Złapała za klamką , jak ruszył upadła .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowy Dyptam niezalogowany
5 listopada 2020r. o 19:31
~Brunatna Irga napisał(a): I dalej moja prawda najmojsza. Na zachodzie już dawno poszli po rozum do głowy i zrobili świeckie państwa. Nie ma konkordatow jest dozwolona aborcja, śluby gejów itd. itp. bo już się w religijnych wojnach dość nazabijali. U nas próbują wmówić że jest tylko jedna droga przez pryzmat kosciola, a prezydent jest w stanie powiedziec, że parę milionów jego rodaków nie jest ludźmi.


No śluby gejów to jest co potrzebujemy...... przyszłość narodu, wytłumaczcie mi jedno po co gejom aborcja, bo ja chyba tą lekcję biologii przespałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
5 listopada 2020r. o 19:35
M21W2 napisał(a):
~Brunatna Irga napisał(a): Głowę stracić możesz wszędzie. Ostatnio w ludzi w Warszawie wjeżdżał rodowity Polak i to ze służb. Nie ma państwa które coś znaczy na swiecie, które jest państwem wyznaniowym. Bo tam zwykle jest jakaś wojna, spory i ludzie się nie dogaduja


Złapała za klamką , jak ruszył upadła .



szkoda że kolejnego filmu nie obejrzałeś bo chyba byś się powstrzymał...
a może i ten byś wytłumaczył na swój ''sposób''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatna Irga niezalogowany
5 listopada 2020r. o 20:06
Idę mecz oglądać bo z M21W2 to ciężko. Nikt mu nie wmówi że czarne to czarne a białe to białe. Nawet Kaczyński.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatna Irga niezalogowany
5 listopada 2020r. o 20:10
A Dyptam z czym masz problem? Że rodacy będą normalnie zyc? Będą budować nasz kraj? W razie w W staną w obronie? Polska już miała wojny domowe. Zakończyło się rozbiorami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowy Wiciokrzew niezalogowany
5 listopada 2020r. o 20:15
Horus napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~Brunatna Irga napisał(a): Głowę stracić możesz wszędzie. Ostatnio w ludzi w Warszawie wjeżdżał rodowity Polak i to ze służb. Nie ma państwa które coś znaczy na swiecie, które jest państwem wyznaniowym. Bo tam zwykle jest jakaś wojna, spory i ludzie się nie dogaduja


Złapała za klamką , jak ruszył upadła .



szkoda że kolejnego filmu nie obejrzałeś bo chyba byś się powstrzymał...
a może i ten byś wytłumaczył na swój ''sposób''



Horus jak nie będziemy szanować policji ,skakać po radiowozach i nawet pluć na policjantów to niedługo żadna policja, służby czy inne takie nie przyjdą ci z pomocą nawet jak cie trzech gejów będzie dymać na parkingu przed komendą. Wiesz co to anarchia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
5 listopada 2020r. o 20:23
Horus napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~Brunatna Irga napisał(a): Głowę stracić możesz wszędzie. Ostatnio w ludzi w Warszawie wjeżdżał rodowity Polak i to ze służb. Nie ma państwa które coś znaczy na swiecie, które jest państwem wyznaniowym. Bo tam zwykle jest jakaś wojna, spory i ludzie się nie dogaduja


Złapała za klamką , jak ruszył upadła .



szkoda że kolejnego filmu nie obejrzałeś bo chyba byś się powstrzymał...
a może i ten byś wytłumaczył na swój ''sposób''


Masz na myśli film - PRAWIE WJECHAŁ w tłum protestujących .

Widziałem też PRAWIE ZABITEGO pod sejmem który wstał i odszedł .


Dopisane 05.11.2020r. o godz. 20:23:

~Brunatna Irga napisał(a): Idę mecz oglądać bo z M21W2 to ciężko. Nikt mu nie wmówi że czarne to czarne a białe to białe. Nawet Kaczyński.


Argument nie do odparcia , Lech prowadzi 3:1

Kaczyńskiemu wierzę bezgranicznie , wszyscy o tym wiedzą - tylko nie ja .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowy Wrzosiec niezalogowany
5 listopada 2020r. o 20:30
Lech prowadzi 3:1 :) , kibice Lecha też the best.
A w pierwsza wersji "w jechania w tłum" kierowca miał powiedzieć: - "mój samochód, mój wybór..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.