Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawda o protestach

235
ladaco
6 listopada 2020r. o 14:06
prawda o protestach?.., proszę bardzo..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowa Gipsówka niezalogowany
6 listopada 2020r. o 14:06
zobaczcie co ten Len i jego sukienkowi kumple wypisuja w temacie " oni znowu maszerują " Nazywają protestujących mordercami i każą kobietom powycinać macice. Dajcie tym szaleńcom wadze a stosy powrócą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
6 listopada 2020r. o 14:21
Oto problemy którymi w pierwszej kolejności powinni zająć się poplecznicy kościoła i kleru.

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/decyzja-watykanu-w-sprawie-abp-gulbinowicz-zakaz-uczestnictwa-w-celebracjach/wtry3wl,79cfc278

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiały Wilec niezalogowany
6 listopada 2020r. o 14:29
onet jest tak wiarygodny jak trybuna ludu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
6 listopada 2020r. o 14:29
PanM napisał(a):
~~Różowy Len napisał(a): A co z dzisiejszym coronaparty na ulicach Bolesławca?


Widzisz Lnie . Obrazujesz różnice pomiędzy ateistą ortodoksyjnym katolikiem.


Tak panieM. Katolik to relikt średniowiecznej ciemnoty i zabobonu. Czasów kiedy honor był wartością najwyższą a cześć kobiety była warta tego, by oddać za nią życie.
Co innego ateista - twór chumanizmu, liberalizmu i oświecenia. Ten do niczego się nie wtrąci. Dwóch młokosów będzie na ulicy kopało staruszkę? Nie moja sprawa. Jak mordują dziecko też mnie nic nie obchodzi. Chcą mordować, widocznie mają taki światopogląd. Ja się im nie będę wpierniczał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
6 listopada 2020r. o 14:30
Przeciwnicy protestów , sympatycy PiS nawoÅ

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
6 listopada 2020r. o 14:36
~~Żółtopomarańczowa Gipsówka napisał(a): zobaczcie co ten Len i jego sukienkowi kumple wypisuja w temacie " oni znowu maszerują " Nazywają protestujących mordercami i każą kobietom powycinać macice. Dajcie tym szaleńcom wadze a stosy powrócą .

Proszę mnie do tego nie mieszać. Niczego nikomu wycinać nie zamierzam. A czy mordercy? To już niech każdy z nich w swoim sumieniu rozważy. Czy złapał wirusa na ulicy, czy sprzedał go swojej babci. Czy będzie się dopuszczać aborcji... Nie można tak w czambuł wszystkich nazywać mordercami. Ludźmi bez wyobraźni i szacunku dla innych to i owszem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
6 listopada 2020r. o 14:38
ależ Przemek ...
to dla nich nie są żadne problemy...

problemem tutaj to jesteś ty i skromnie zaznaczę ;) - ja...

popatrz w temat zwany ''technicznym''
niejaka (niejaki ;) ) ''miss ''chociaż od lat słowem się nie objawił ,nie zaprotestował ani słowem w żadnych z tematów okołokościelnych ,okołoreligijnych teraz nagle pierdzieli o jakiejś obrazie ''uczuć'' ...


czym jest ta ''obraza''?
mnie jako obywatela tego kraju obraża postawa Kościoła który nie odcina się od słów przytępego jędraszewskiego...idi.oty oko...przestępcy natanka...

:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza