Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawda o protestach

~~Malinowy Suchodrzew niezalogowany
5 listopada 2020r. o 21:30
~~Perłowoszary Grab napisał(a): Prof. Monika Płatek jest wybitną profesorką! Która inna tak potrafi rzeczywistość interpretować.? No może profesorka Środa. Tez wybitny umysł.
A tu występ uczennicy podobnych profesorek:

https://nczas.com/2020/11/05/oni-chca-robic-rewolucje-kompromitujacy-wystep-oleszczuk-ze-strajkkobiet-poznala-co-to-praca-i-wytrzymala-jeden-dzien/


"....Ale to nie ma żadnego znaczenia..." niesamowicie głupia kobiet.. Lewaczka Lubecka też miała niezły ubaw...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowy Wrzosiec niezalogowany
6 listopada 2020r. o 11:43
- "W związku z negatywną opinią Sanepidu, nie wyrażam zgody na organizację 11listopada zgłoszonego Marszu Niepodległości" – oświadczył prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.:D:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowa Gipsówka niezalogowany
6 listopada 2020r. o 12:44
~~Złotobrązowy Wrzosiec napisał(a): - "W związku z negatywną opinią Sanepidu, nie wyrażam zgody na organizację 11listopada zgłoszonego Marszu Niepodległości" – oświadczył prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.:D:D


No chyba że odbędzie się spontanicznie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
6 listopada 2020r. o 12:48
A co z dzisiejszym coronaparty na ulicach Bolesławca?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
6 listopada 2020r. o 13:09
wybierasz się?
zabierzesz krzyż i modlitewnik?

zrobisz z siebie bolesławieckiego międlara?
to w takim razie nie modlitewnik zabierz...

służę pomocą ...pożyczę ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
6 listopada 2020r. o 13:46
Horus napisał(a): wybierasz się?

Nie, nie wybieram się.
Miałem tylko cichą nadzieję że młodzi się opamiętają.
Ale chyba marzenie ściętej głowy.
Tym gorzej dla nich. Będą musieli potem z tym żyć :|
Zresztą podobnie jak ze skutkami aborcji. Bo aborcja to nie jest tylko chwila na fotelu u ginekologa. To zostaje w głowie do końca życia. To dlatego aborterki z takim zapałem próbują wmówić sobie i innym że to nic takiego. Niestety, zabitego dziecka nie da się wyrzucić z głowy. NIGDY!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
6 listopada 2020r. o 14:00
~~Różowy Len napisał(a): A co z dzisiejszym coronaparty na ulicach Bolesławca?


Widzisz Lnie . Obrazujesz różnice pomiędzy ateistą ortodoksyjnym katolikiem.
/ gdybyś był tylko katolikiem nie było by problemu który sam tworzysz /
Ateista nie narzuca nikomu ideologii ani światopoglądu . Ateista nie ingeruje w życie innych . Te sprawy reguluje prawo i wszelkie kodeksy ./ poza kościelnym /
Ty wielokrotnie podkreślasz tu aby inni ludzie postępowali według twojej etyki religijnej i trzymali się 10 przykazań.Tymczasem część ludzi nie podziela Twojej filozofii i chce żyć po swojemu. Nazywasz ich mordercami i odcinasz od czci./ o wierze z grzeczności nie wspomnę/
Zostaw tych ludzi w spokoju . Niech robią to co im odpowiada . Skoro do jakiegoś tam okresu ciąży płód jest zygotą a nie człowiekiem nie nazywaj plemnika dzieckiem.
Może Ty i podobnie myślący zrozumieją --- Twój bóg dał ludziom ponoć wolną wolę . Więc Ty im jej nie zabieraj. Jeśli nawet to bardzo się kłóci z Twoim osobistym odbiorem.
Nawet ta cała wymiana zdań między Tobą a mną w rzeczywistości ma tylko jedno podłoże . Mi jest obojętne w co Ty wierzysz , jak i z kim to celebrujesz. Nie zabraniam Ci niczego. Nawet pijaństwa i narkomanii , bo jeśli będziesz to czynił w swoich murach nic mi do tego.
Mimo że sam nie mam żadnych nałogów.
Oni protestują bo tacy jak Ty wtrącają się w ich najbardziej intymne i osobiste sektory prywatności. Bo Wy chcecie wymusić na innych pewne postępowania a jednocześnie pozostawiacie ich z konsekwencjami.// proszę tylko w tej materii oszczędź mi wywodów jakie zaprezentował kolega Lucjan //
Lnie -- wierz , bądź bogobojny , czcij , módl się płać za to sam i nie wymagaj tego od innych .Zobaczysz wtedy jaki piękny jest świat.
Te sprawy załatwiane są w ciszy gabinetów / słono odpłatnie / poza Twoim wzrokiem , słuchem i wiedzą.Nie będzie nacisków nie będzie rozgłosu.
Tymczasem wszyscy podzielające Twoje poglądy mogą do woli przestrzegać dekalogu , żyć religią , Wasza sprawa. Nikt na pewni Was nawet nie skomentuje .
Moim zdaniem prawo powinno zabraniać demonstracji takich jak Love parade oraz marsze trzech króli i inne religijne publiczne inscenizacje.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
6 listopada 2020r. o 14:02
a ja się wybieram ...

i nie po to by krzyczeć ''je...ć pis'' chociaż uważam że to ta przenośnia jest tu odpowiednia a tylko po to by było nas więcej w tym proteście który pokazuje że kobiety potrafią być ''siłą''...
faceci biorący w tym udział są równie mocno zaangażowani co kobiety...
decyzja o ewentualnej aborcji to też ich decyzja...;)

nie pisz mi tu o zabijaniu ''dzieci'' bo to tani chwyt...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza