Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawda o protestach

211
skorn
30 października 2020r. o 23:27
Mój obrazek to zdjęcie. Wygrałem.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
30 października 2020r. o 23:35
Mgosia napisał(a): Widzisz to jako matka ?? Czy jako podżegacz ?
Z tego co wiem to prawda jest inna , tylko trzeba zobaczyć z otwartymi oczyma, a nie wtedy kiedy je zamykasz, a kierujesz się własną, kąśliwą wyobraźnią.
To już teraz nie twierdzisz, że patologia bierze 500+ i siedzi w domu zamiast iść do pracy, do której iść nie musi ??


Nie bardzo rozumię o co Ci chodzi ? -- staję w obronie kobiet zatem ? .....

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
30 października 2020r. o 23:48
PanM napisał(a):

Nie bardzo rozumię o co Ci chodzi ? -- staję w obronie kobiet zatem ? .....

Jeśli musisz to broń, ale prawdą, a nie pismem obrazkowym , to było dobre, ale przed wiekami . Skąd wiesz, że rząd wygania kobiety do pracy ?? Czy jest to poparte jakimiś konkretami, czy tylko Twoją nienawiścią? Z moich obserwacji wynika, że teraz jak nigdy dotąd, masa matek pracy się nie ima.
Spokojnej nocy, a wyobraźnia niech pójdzie w lepszym kierunku, niekoniecznie politycznym.
Ps . szybko umierają dobrzy ludzie , ci źli wciąż mają szansę , ale i ona ma swój termin przydatności.

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Orzechowa Pelargonia niezalogowany
30 października 2020r. o 23:53
Lewacy niszczą patriotyczne graffiti Lechii Gdańsk! „Pokażę Wam jak Polak walczy i umiera” – to były ostatnie słowa bohaterskiego płk Stanisława Dąbka, który wolał odebrać sobie życie, niż wpaść w ręce Niemców. „Graffiti kibiców Lechii przedstawiające płk Stanisława Dąbka, dowódcę Lądowej Obrony Wybrzeża we wrześniu 1939 roku, zostało zdewastowane”
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrunatny Dyptam niezalogowany
31 października 2020r. o 0:46
PanieM! Kolejny raz przychodzi mi pisać, że za wiele to PanM nie rozumie. 67 lat na karku (no ...., to kilka przecież więcej niż ja) , a z myśleniem kłopot. Mówią PanuM, że obrazki to nie jest najlepszy sposób komunikacji w ważnych sprawach. Nie dociera. Trochę mnie to nie dziwi, bo zawsze się dziwiłem, jak ktoś może wspierać Palikota! (Żeby chociaż spalił kota JarKacza, ale nie dał rady). Bierze się PanM często za tematy, które w widoczny sposób przerastają PanaM . Stąd i efekty mizerne PanaM działalności, zwłaszcza dzisiaj, kiedy świat schodzi na psy (lewicowe) , a mało kto pojmuje, że lewicowe myślenie to wynaturzenie niszczące naszą cywilizację. A PanM tak niby za wolnością, ale czerwony jak burak ćwikłowy.
67 lat? Czy jest nadzieja na zdroworozsądkowe myślenie? Marnie to widzę.Zacznij PanM od Platona, potem brnij dalej (pomiń durnia Marksa) i może przed 80-tką pogadamy. Bo za 13 lat od dzisiaj ruina, do której nas lewica prowadzi będzie widoczna jak na dłoni, a każdy odczuje to osobiście. Lewicowe barany, od Zandberga począwszy, a na Kaczyńskim skończywszy, prowadzą nas na rzeź. Miłych snów!

P.S. Kaczyński to wyjątkowo szkodliwy, lewicowy baran. Ale to już inna historia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
31 października 2020r. o 8:48
a skoro wspomniano ''getto'' to...




Daria Gosek-Popiołek
@dgpopiolek

Darth is Vader Wiwat polskie Dziewczyny!
@Darth_is_Vader
·
10 g.
#BojowkiKaczyńskiego to hasło przejdzie do historii.
Widziałem dzisiaj tych bydlaków, stałem przed nimi.

Chciał zostać "emerytowanym zbawcą narodu", napuścił na naród pospolitych bandytów i nazistów.
Odejdziesz w hańbie, mały satrapo.
Wolnelewo
@wolnelewo
·
10 g.
Zapis słynnej już bitwy pod Empikiem przy placu de Gaulle w Warszawie.

Lud gonił faszystów jak w sierpniu 1944

https://facebook.com/wolnelewo/posts/3477591635631176

#StrajkKobiet #piekłokobiet #piekloklobiet #BojowkiKaczyńskiego #faszyzm #nacjonalizm
Tomasz Kalinowski
@kalinowski__
·
9 g.
Młotki, bejsbole i pałki teleskopowe to podstawowy ekwipunek każdego „pokojowo protestującego” za aborcją. Lewica oczywiście nie odetnie się od tej bandyterki, bo to zapewne ich dobrzy znajomi. Czyż nie
@AM_Zukowska

to jest ''polska'' mckwacza...
''polska'' bosaków ,winnickich i braunów...

Polska jest z wami kobietki ...:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
31 października 2020r. o 17:58
[img=1604163387_xphkyul.jpg]


[img=1604163490_z4wzm2q.jpg]

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
31 października 2020r. o 18:06
i w ten sposób możemy się przerzucać ''argumentami''

kto na tym skorzysta?

myślę że Lucjan...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza