Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PanM

~~Baba Jaga niezalogowany
17 października 2022r. o 22:17
~~Ooooooooo napisał(a): A to co , kozia wólka w akcji ?

Ponoć miał wyzionąć ducha. Antychryst po księdza wołał na pewno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaruzelski niezalogowany
18 października 2022r. o 1:32
Ty żyjesz , PO ile nowe ceny . Wpadnę PO litra .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kiszczak Ruski Pachołek niezalogowany
18 października 2022r. o 2:02
dajcie sPOkój Panu. M wrócił właśnie z rozrzucenia urbaNA .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rakowiecki KOLEGA niezalogowany
18 października 2022r. o 4:01
POzdrawiam i życzę jak najszybszego spotkania .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Urban niezalogowany
18 października 2022r. o 6:01
~~Kiszczak Ruski Pachołek napisał(a): dajcie sPOkój Panu. M wrócił właśnie z rozrzucenia urbaNA .

Chyba wcześniej jego rozrzucili. Mam dobrze poinformowane źródło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
18 października 2022r. o 10:15
Horus napisał(a): 22258
Horus 7 grudnia 2021r. o 20:50
14240
M21W2 11 listopada 2020r. o 16:36
Kim jest Pan M , były kandydat na prezydenta Bolesławca .
Kim jest człowiek który dzieli ludzi zakładając temat o Solidarności , ludziach Solidarności , dzielący na ciemnotę za jaką uważa katolików i światłych ateistów .
Wiem jedno jest fałszywym kolegą , mam na to dowód - czy powinienem to publicznie ujawnić , wszak były działacz Palikota i kandydat na prezydenta to osoba publiczna .
Zgłoś do moderacji

;D



Kim jest Horus kandydat do pierwszego miejsca w Bolesławcu w kategorii Troll i Hejter .
Kim jest człowiek który dzieli ludzi zakładając tematy o Solidarności , ludziach Solidarności , dzielący na ciemnotę za jaką uważa katolików i światłych ateistów .
Wiem jedno jest fałszywym podłym manipulatorem , dowodem na to jest powrót do tematu pachnącego naftaliną .
Kim jest ten człowiek , kolega Pana M , goszczony i szanowany przez niego , wystarczyło że Pan M napisał coś nie po jego myśli aby wyzywał Pana M człowieka schorowanego obleśnym grubasem .

Mój stosunek do Pana M jest niezmienny , to co napisałem podtrzymuję , jego zachowanie było w kilku przypadkach delikatnie mówiąc naganne .
Czym się kieruje Horus odgrzewając stare niesmaczne kotlety , niesmaczne z winy całej naszej trójki , mój wniosek jest prosty , zieje nienawiścią tak do Pana M jak i do mnie bardziej niż smok wawelski .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
18 października 2022r. o 14:54
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): 22258
Horus 7 grudnia 2021r. o 20:50
14240
M21W2 11 listopada 2020r. o 16:36
Kim jest Pan M , były kandydat na prezydenta Bolesławca .
Kim jest człowiek który dzieli ludzi zakładając temat o Solidarności , ludziach Solidarności , dzielący na ciemnotę za jaką uważa katolików i światłych ateistów .
Wiem jedno jest fałszywym kolegą , mam na to dowód - czy powinienem to publicznie ujawnić , wszak były działacz Palikota i kandydat na prezydenta to osoba publiczna .
Zgłoś do moderacji

;D



Kim jest Horus kandydat do pierwszego miejsca w Bolesławcu w kategorii Troll i Hejter .
Kim jest człowiek który dzieli ludzi zakładając tematy o Solidarności , ludziach Solidarności , dzielący na ciemnotę za jaką uważa katolików i światłych ateistów .
Wiem jedno jest fałszywym podłym manipulatorem , dowodem na to jest powrót do tematu pachnącego naftaliną .
Kim jest ten człowiek , kolega Pana M , goszczony i szanowany przez niego , wystarczyło że Pan M napisał coś nie po jego myśli aby wyzywał Pana M człowieka schorowanego obleśnym grubasem .

Mój stosunek do Pana M jest niezmienny , to co napisałem podtrzymuję , jego zachowanie było w kilku przypadkach delikatnie mówiąc naganne .
Czym się kieruje Horus odgrzewając stare niesmaczne kotlety , niesmaczne z winy całej naszej trójki , mój wniosek jest prosty , zieje nienawiścią tak do Pana M jak i do mnie bardziej niż smok wawelski .


''starcze z Ocic'' ;D ...poluzuj gumę w majtach bo zbyt wielki ucisk odcina ci nie tylko krew ale i zdolność myślenia...
czy to ja zakładam tematy o swoich kolegach?...a ty założyłeś o swoim...
kiedyś twój padnięty ;D kolega założył temat o Falco...

i to ja dzielę ludzi?...
piszę prawdę o ''s'' piszę prawdę o ich ''koryciarzach'' co już ryje mają ubabrane po uszy i jeszcze im mało ...
a ty? boli cię że podśmiewam się z takich jak ty fałszywych ''katoli''?
ale tak jest ...bo jesteś w pierwszym rzędzie w kościele i jednocześnie pierwszym tutaj plujących jadem na innych...
naftaliną?...ty cały wraz ze swoją ''jesionką'' przesiąknięty jesteś naftaliną ...;D
ty tu gościu nie odnoś się do tego grubasa bo ja też pamiętam jak tu się sam podśmiewałeś łajzo kiedy spadłem z rusztowania...

''Mój stosunek do Pana M jest niezmienny , to co napisałem podtrzymuję , jego zachowanie było w kilku przypadkach delikatnie mówiąc naganne .''

naganne? ;D ... trzepał ci rajty aż furczało w kwestii ''s'' a ty co? ...dlaczego tego nie opisujesz ?...dlaczego nie opisujesz jak się z niego podśmiewałeś kiedy jakąś bramę blokował i teraz też ''trzymasz krótko mordę''? ;D

i nie przesadzaj z tym -''zieje nienawiścią tak do Pana M jak i do mnie'' - bo jedyne co do was czuję to odrazę ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
18 października 2022r. o 16:05
Urban ma godnego następcę , o tym mi nie musisz przypominać , pluł na robotników tak jak ty to robisz obecnie .
Pluł na inteligencje wspierająca robotników , nic jemu nie ustępujesz .
Pan M jak ciebie karmił był twoim kolegą , jak coś zrobił lub napisał niezgodne z twoimi oczekiwaniami stał się obleśnym grubasem .
Założenie tematu o żywym mogącym się bronić uważasz za naganne , czym w takim razie jest założenie tematu o zmarłym Śp. Piotrze z którym też się kolegowałeś .
Twoja postawa po jego śmierci jest odrażająca , godna potępienia .
" Starzec z Ocic ", to miłe , odwdzięnczę się tym samym starcze z DM , do tego dołożę jeszcze jedno życzenie , życzę abyś w swoim życiu staruszka nie trafił na takiego narcyza jak ty , narcyza , oszczercę i opluwacza .
Dlaczego teraz nie piszę o Panu M ,? w twoim stylu nigdy tego nie zrobię , nie mam aż tak niewyparzonej mordy jak ty to po pierwsze , po drugie Pan M nie uczestniczy w dyskusji na forum , jest to godne pogardy dla ciebie i pozostałych oszczerców .

Nienawiść to twój stan umysłu w negatywnym znaczeniu , ja nie czuję do ciebie odrazy , jest mi ciebie żal , upadły człowieku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza