Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PanM

22258
#Horus nieaktywny
18 października 2022r. o 16:44
ale z ciebie głomb...;D
ten grubas mnie karmił?....sprzedał mi kilka serków w tym z kminkiem który bardzo lubię ale że ''karmił''? ...nieźle pojechałeś ...
tak jak kiedyś zapewniałeś oszuście na forum o tym że jakieś płytki i rygipsy kleiłem u twojego fałszywego kolegi...czemu on sam po długim czasie milczenia zaprzeczył...chcesz dalej brnąć w te twoje łgarstwa?
coś o twoim nieodżałowanym koledze pzd którego jesteś wierną chamską kopią? ;D

''Twoja postawa po jego śmierci jest odrażająca , godna potępienia .''

zanim zszedł z tego świata miałem o nim takie same zdanie a jego zejście nic w moim podejściu do tego śmiecia nie zmieniło...
ty możesz tu nawet ronić po nim łzy bo mnie -i nie tylko mnie -on powiewa ...
tobie niewiele już brakuje do jego ''poziomu'' ;D ...wspomnę tu tylko twoje odnoszenie się do innych w formie'' ciocie'' którego znaczenia łajzo nadal nie wyjaśniasz...

''Dlaczego teraz nie piszę o Panu M ,? w twoim stylu nigdy tego nie zrobię , nie mam aż tak niewyparzonej mordy jak ty to po pierwsze , po drugie Pan M nie uczestniczy w dyskusji na forum , jest to godne pogardy dla ciebie i pozostałych oszczerców .''

dlaczego nie piszesz ?... to proste...
poniosły cię emocje i pokazałeś tym tematem nie tylko swój fałsz ale i ''esbeckie ciągotki '' tak jak kiedyś wśród swoich towarzyszy związkowych mieliście esbeckie gumowe ucha tak ty zrobiłeś podobnie...
a co mnie obchodzi czy uczestniczy czy nie?...to temat przez ciebie założony ekstra dla twojego ''fałszywego kolegi'' więc pisz w nim ...

a jak ci mało to odświeżę i temat o tej twojej ''s'' i pomniczkach ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wujek dobra rada niezalogowany
18 października 2022r. o 17:02
lucjan ja tobie mowie

przestac karmic tego smiecia z dolnych młynów
on cierpi najbardziej jak jest ignorowany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
18 października 2022r. o 17:13
;D
nie da rady ...jest na to za cienki ...;D
ja jestem jego tlenem...
a ileż razy pisałem mu żeby o mnie zapomniał? ...żeby sobie ''dyskutował'' z innymi ?
tylko jakoś jego ''dyskusje'' po kilku postach kończą się na wyzywaniu innych od ''gnid'' i ''gnoi''
ale skoro ty tego nie widzisz to co stoi na przeszkodzie byś sobie z nim dyskutował? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
18 października 2022r. o 17:27
Czy mogę się dołączyć do waszej dyskusji chłopcy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
18 października 2022r. o 17:32
to wolny kraj ...
jeszcze wolny a przynajmniej są tego pozory...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
18 października 2022r. o 18:18
Co jest charakterystyczne w twojej wypowiedz Janusz - upadły człowieku , pierwszy wpis w miarę kulturalny drugi z próbą obelg typu - " ale z ciebie głomb " , zgodnie z obietnicą adekwatnych odpowiedzi stwierdzam że GŁĄB to jesteś ty .
Fakt i to potwierdziłem , nie kładłeś płytek , mówił mi o rygipsach i malowaniu .
Pewnie do położenia płytek się nie nadawałeś .

Kolejne twoje słowo to " łgarstwa " , prawdy które tobie nie pasują nazywasz łgarstwami , kłamcy jakim jesteś widocznie tak mają .

Kolejne ataki na zmarłego to dowód że jesteś łajzą do potęgi , jak mam nazwać plotkarzy , ciocie to bardzo delikatne określenie takich jak ty .

Nieobecność w dyskusji Pana M jest tobie na rękę , ostatnio mocno zmieszał ciebie z błotem , to co teraz robisz to obgadywanie za plecami , twój ulubiony styl .

Już się przyzwyczaiłem do twoich ohydnych insynuacji , esbek , folksdojcz , jak dostaniesz adekwatną odpowiedź np . szmata , jęczysz , stękasz , biedna niewinna dziecino , stara dziecino .

W jednym nie mogę się z tobą nie zgodzić , mieliśmy w naszych szeregach esbeków , lub ludzi o esbeckich ciągotkach , Horusów niestety mieliśmy i mamy nadal .

Już ci napisałem , jesteś godnym następcą Gebelsa stanu wojennego , wiem co pisał i mówił , nie musisz jego pilny uczniu tego powtarzać , wiem że masz dobrą szkołę , szkołę manipulowania oszczerstw i oczerniania .

Wujku twoja rada jest dla mnie tak cenna że zastosuję się do niej , przepraszam że nie skorzystałem od razu , obiecuję że jest to mój ostatni wpis w tym temacie .

Na zakończenie , Januszku , nie pochlebiaj sobie , interesujesz mnie jako naśladowca Urbana głoszącego pod wieloma pseudonimami stanowisko KP ZSSR odnośnie NSZZ Solidarność wspieraną przez bratnią PZPR .
Twoja antydemokratyczna postawa w obecnej sytuacji też daje dużo do myślenia .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowoczerwona Ostróżka niezalogowany
18 października 2022r. o 18:38
Lucek ,nie rób nam tego
my jego fani ,jak będziemy bess twoich wpisów żyć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
18 października 2022r. o 18:56
M21W2 napisał(a): Co jest charakterystyczne w twojej wypowiedz Janusz - upadły człowieku , pierwszy wpis w miarę kulturalny drugi z próbą obelg typu - " ale z ciebie głomb "
Fakt i to potwierdziłem , nie kładłeś płytek , mówił mi o rygipsach i malowaniu .


widzisz jak mało wiesz albo nadal kłamiesz...zapytaj tego swojego koleżkę gdzie jakieś rygipsy montowałem...
niech ci na to odpowie...;D
a malowanie?...owszem ...dokończyłem po pzd bo wolał chlać zamiast dokończyć to co zaczął i to twój koleżka prosił bym to dokończył bo pzd zastawił go z bur.de.lem...

Kolejne ataki na zmarłego to dowód że jesteś łajzą do potęgi , jak mam nazwać plotkarzy , ciocie to bardzo delikatne określenie takich jak ty .

zapominasz że to ta łajza pomimo tego że miesiącami ostrzegałem go przed konsekwencjami nadal mnie tu wyzywał ...
ostrzegałem i w końcu ''ucho się urwało'' ...
sąd go ukarał tylko jednym ...przez tydzień tu przepraszał bo dwa inne punkty przy samym sędzi wykreśliłem ...
jednym z nich -mogę ci zdradzić - było wpłacenie 200 zł na schronisko dla psów w Dłużynie ...
do dzisiaj mam dokumenty z tamtej sprawy...;D

Nieobecność w dyskusji Pana M jest tobie na rękę , ostatnio mocno zmieszał ciebie z błotem , to co teraz robisz to obgadywanie za plecami , twój ulubiony styl .

pamiętasz to Lucuś? ;D

M21W2 napisał(a): " .................

Co ty nieudaczniku zrobiłeś dla odzyskania przez Polskę niepodległości i obalenia żelaznej kurtyny .
Zapomniałem , zablokowałeś bramę maluchem , zatrzymałeś czołgi przed wjazdem na zakład pracy .
Po tym wpisie pamiętam .jakie kpiny urządzał sobie z ciebie Falco .


Twoja antydemokratyczna postawa w obecnej sytuacji też daje dużo do myślenia .
no i co to takiego ''wymyśliłeś''?
myślę że nic co ma jakikolwiek sens...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Dni otwarte w Ultima