Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Brunatnozielony Fiołek niezalogowany
16 września 2022r. o 8:32

Licytacja złomu (respiratorów zakupionych przez Ministerstwo Zdrowia od handlarza bronią) trwała kilkanaście sekund.
Jak podaje Gazeta Wyborcza - nie było chętnych.
Przypominam - rzecznik prasowy Ministerstwa Zdrowia twierdził, że państwo nie straci nawet złotówki na tym całym biznesie. Straciliśmy, i to ogromne pieniądze!.. Mordercy szumowski i kaczyński dalej na wolności
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stasiu niezalogowany
16 września 2022r. o 8:39
Biedny Jasiu ma w domu wszystko na prąd?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
16 września 2022r. o 8:43
~~Pozłocista Fasola napisał(a): Jest jeszcze jedno powiedzenie które pasuje do obecnej sytuacji węglowej i proponowanej temperatury w mieszkaniach + 17 stopni - "Sorry, taki mamy klimat"


dlatego ja jestem za tym co ostatnio jakaś piSSlamska menda powiedziała że każdego stojącego w opozycji do władzy należy deportować...
ja chętnie się na to zapiszę pod warunkiem że będzie to np. Togo...
tam ciepło czyli nie będę potrzebował ''wungla'' no i daleko od tej piSSlamskiej bandy...


Dopisane 16.09.2022r. o godz. 08:43:

~~Stasiu napisał(a): Biedny Jasiu ma w domu wszystko na prąd?

prawie trafiłeś ...
oprócz pięciu palników gazowych wszystko...;D



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stasiu niezalogowany
16 września 2022r. o 8:49
To ile prąd podrożał? Ile procent?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
16 września 2022r. o 9:01
musiałbym zerknąć w rachunki ...
ale w moim przypadku niewiele ...natomiast straciłem na tzw. przesyłowej bo samą energię mam ''ubezpieczoną '' jeszcze przez dwa lata...
nie chce mi się teraz grzebać w teczce z opłatami ...
różnice są na tych taryfach dziennych ,nocnych i tzw. ''weekendowych''
można tam dostać ''zajoba'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stasiu niezalogowany
16 września 2022r. o 9:08
No widzisz, a czytałeś w internecie, że są takie kraje i to bardzo bogate gdzie za krytykę rządu nawet przez turystę można być natychmiast deportowanym?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ubogi Polak niezalogowany
16 września 2022r. o 9:18
klasyczny zwolennik peło to człek nienawidzący katolików, czyli POganin, udaje POstępowca a tak naprawdę zalicza regres, jego bożkiem jest ryży POsąg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nowy wał niezalogowany
16 września 2022r. o 9:19
Pisowskie złodziejstwo chronione są przez służby i prokuraturę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza