Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Porady prawne
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Milioner Donald TUSK niezalogowany
18 września 2022r. o 12:10
Proszę nie obrażać peło co chciała zlikwidować Wojsko Polskie , Boleslawiec też był w planach ale jakoś się nie udało .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poziomkowa Bakopa niezalogowany
18 września 2022r. o 12:16
~~Milioner Donald TUSK napisał(a): Proszę nie obrażać peło co chciała zlikwidować Wojsko Polskie , Boleslawiec też był w planach ale jakoś się nie udało .


A niby po xuj to wojsko w Bolesławcu i Świętoszowie ,dawno powinni przenieść te jednostki na wschodnią granicę a nie teraz wysyłać żołnierzy na granicę z Białorusią .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kurski z TVP niezalogowany
18 września 2022r. o 12:30
Dzisiaj rano żona poszła do kościoła ja korzystając z tej okazji bo mam zabronione oglądanie TVP ,włączyłem na TVP INFO był tam emitowany program Woronicza 17.Faktycznie tego s...ysyństwa nie da się oglądać , mówią ,że jak na TVP wiadomości za każde słowo TUSK jak byś musiał wypić 50 gram wódki to do pogodynki byś nie doczekał .Ale ja dzisiaj jak zacząłem liczyć słowo TUSK wymieniane przez PIS-dzielców to nawet żebym musiał pić po 5 gram to zapił bym się na śmierć .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~donek niezalogowany
18 września 2022r. o 12:40
~~Kurski z TVP napisał(a): Dzisiaj rano żona poszła do kościoła ja korzystając z tej okazji bo mam zabronione oglądanie TVP ,włączyłem na TVP INFO był tam emitowany program Woronicza 17.Faktycznie tego s...ysyństwa nie da się oglądać , mówią ,że jak na TVP wiadomości za każde słowo TUSK jak byś musiał wypić 50 gram wódki to do pogodynki byś nie doczekał .Ale ja dzisiaj jak zacząłem liczyć słowo TUSK wymieniane przez PIS-dzielców to nawet żebym musiał pić po 5 gram to zapił bym się na śmierć .Zastosowana autokorekta


To Grzesiu tyle o Tusku, bidula z deszczu pod rynnę POszdł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
18 września 2022r. o 12:51
forum -owi wojownicy schowani za monitorem komputera , żeby zaprowadzić ład w kraju trzeba cały sejm senat i wszyskie partie polityczne pis po konfederacja zutylizować i wprowadzić polski patriotyczny rząd,innego sposobu nie widzę,oni posuwają się do takich rzeczy o jakich wam się nie śniło , w zimę na ulicach będą leżały trupy i półmartwi ludzie z zimna i głodu , a szykują się przymusowe szczepienia przez wojsko ,kolbą do gleby i szpryca nawet nie będziesz mógł się nikomu poskarżyć bo na te lata jest planowany koniec europy ,w niemczech od 1 pażdziernika przymusowe szczepienia dla ludności wykona wojsko , i co ty na to wojowniku komputerowo forumowy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wojownik komputerowo forumowy niezalogowany
18 września 2022r. o 12:55
~~klucznick napisał(a): forum -owi wojownicy schowani za monitorem komputera , żeby zaprowadzić ład w kraju trzeba cały sejm senat i wszyskie partie polityczne pis po konfederacja zutylizować i wprowadzić polski patriotyczny rząd,innego sposobu nie widzę,oni posuwają się do takich rzeczy o jakich wam się nie śniło , w zimę na ulicach będą leżały trupy i półmartwi ludzie z zimna i głodu , a szykują się przymusowe szczepienia przez wojsko ,kolbą do gleby i szpryca nawet nie będziesz mógł się nikomu poskarżyć bo na te lata jest planowany koniec europy ,w niemczech od 1 pażdziernika przymusowe szczepienia dla ludności wykona wojsko , i co ty na to wojowniku komputerowo forumowy ?


Musisz częściej brać kąpiel ,nie tylko w sobotę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
18 września 2022r. o 13:04
Hahaha, dobre dobre
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~8 gwiazdek niezalogowany
18 września 2022r. o 13:23
~~donek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kurski z TVP napisał(a): Dzisiaj rano żona poszła do kościoła ja korzystając z tej okazji bo mam zabronione oglądanie TVP ,włączyłem na TVP INFO był tam emitowany program Woronicza 17.Faktycznie tego s...ysyństwa nie da się oglądać , mówią ,że jak na TVP wiadomości za każde słowo TUSK jak byś musiał wypić 50 gram wódki to do pogodynki byś nie doczekał .Ale ja dzisiaj jak zacząłem liczyć słowo TUSK wymieniane przez PIS-dzielców to nawet żebym musiał pić po 5 gram to zapił bym się na śmierć .Zastosowana autokorekta


To Grzesiu tyle o Tusku, bidula z deszczu pod rynnę POszdł.


Co ty xuju rozmydlasz temat wyraźnie gościu napisał że te kanalie pisowskie wszędzie widzą Tuska jako złoczyńcę ,ale niech tak dalej robią mu reklamę to wybory przegrają z kretesem i wreszcie będzie można s...ili pozamykać do ciupy .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza