Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~oprych niezalogowany
23 września 2022r. o 10:54
~~Zielona Kostrzewa napisał(a): Dlaczego emeryt, który jest przeciwny PiS mówi że rząd daje im ich trzynastki i czternastki?
Dlaczego nie mówi że to nie jego pieniądze tylko rządu?
Bo gdyby powiedział że to nie jego tylko rządu który dobrze rządzi bo ma.............no to wtedy honorowo nie mógłby ich przyjąć?
Omijamy poczucie przyzwoitości i bierzemy te pieniądze od PiS i mówimy że to moje?





A skąd PiS ma te pieniążki?
Z nieba mu spadają?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielony Sit niezalogowany
23 września 2022r. o 10:57
Nie z drukarni przywożą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czekoladowa Rozplenica niezalogowany
23 września 2022r. o 10:58
Horus napisał(a): a ''wungla'' dalej nie ma...;D
pieprzyć to ...jediemy do ''biedry'' bo jest promocja na cukier i olej ...cukier po 3,99 olej po dyszcze za wielką butlę ...
ale co najważniejsze kawa po 13 zeta za duża paczkę a kawy u nas idzie sporo...
wrócę to wypiję drugą ...







Sr.aj na węgiel, zrywaj asfalt i wkładaj do pieca, to się dobrze pali, do tego biorę jeszcze papę dachową i jakieś lakierowane meble.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
23 września 2022r. o 11:24
Kiedy kłamię??
Gdy otwieram usta ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yebać pis i ich wyborców niezalogowany
23 września 2022r. o 11:29
Miłość do pisu wymaga wyrzeczeń i poświęceń. Tona węgla 4600 zł. Jeszcze 1 kadencja i dojdziemy do prawdy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
23 września 2022r. o 11:50

# Kaczyński ty patronie złodziei ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 września 2022r. o 14:17
Horus napisał(a): taki bzdet może napisać tylko du.reń...
hipokryzją ignorancie jest bezkrytyczne przyjmowanie nawet największego łgarstwa jakie jest po twojej myśli...
dlatego jesteś kosmicznym hipokrytą...
dla mnie nie ma różnicy w tym kto i z jakiego ugrupowania co mówi o ile mówi prawdę i mówi rozsądnie...
pokaż mi jednego ze swojej piSSdzielskiej kliki kto mówi prawdę...;D
dla mnie oszołomie piSSlamski może to być konfederat czy peowiec...może to był kodowiec i może być peeselowiec...
a ty?...ty nawet największe kłamstwo i oszustwo a nawet klasyczne złodziejstwo piSSdzielców przekujesz w sukces...

dlatego pytam ...dlaczego twój koleżka związkowiec opisuje sytuację z węglem jako katastrofę dla społeczeństwa ,dlaczego mówi o zaniechaniach i matactwach strony rządzącej a samą twoją Moskwę wręcz wyśmiewa...
uważasz że kłamie?...uważasz że kłamca i oszust?
a może mówi prawdę a nie rżnie głupa jak ty to tu robisz ?



Takiej odpowiedzi udzielić może tylko imb,ecyl , hipokryzja niedorozwoju , hipokryzja – fałszywość, dwulicowość, obłuda. Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych.

Nie moim zadaniem jest obrona PiS-u i ich rządu , mają się bronić swoimi działaniami , jak nie potrafią to wyborca jest od tego aby im podziękować .
To że napisałem że nie miałem najmniejszego problemu tylko du, reń uzna że jest to obrona rządu .

O ile dobrze pamiętam powołujesz się na kogoś ze związku Sierpień 80 , on słusznie krytykuje rząd za wypowiedź o zwiększeniu wydobycia węgla w polskich kopalniach , podejrzewam że wie co mówi , zresztą nie tylko on twierdzi że polski węgiel nie będzie dostępny dla wielu gospodarstw domowych a część , powtarzam część importowanego jest bardzo słabej jakości .
Tylko du, reń nie znając mojej opinii w tym temacie używa iwektyw , tylko ktoś taki jak ty wciska w czyjeś usta słowa których nie powiedział lub napisał .

Ty bardzo krytykowałeś rząd za sprowadzanie węgla z Rosji , teraz krytykujesz że wyszedł przed szereg i jako pierwsi z państw UE nałożyli sankcje na węgiel , uważasz że to dobra decyzja zważywszy na to co pisałeś wcześniej .

Rżnięcie głupa to twoja życiowa dewiza , wystarczyło że napisałem że nie miałem problemu z zakupem węgla abyś uruchomił swój słowotok .
Mam nadzieję że zaspokoiłem twoją tęsknotę za dyskusją z użyciem inwektyw , teraz czas abyś zaczął skomleć że ciebie zaczepiam kosmiczny hipokryto .



Dopisane 23.09.2022r. o godz. 14:17:

~~Yebać pis i ich wyborców napisał(a): Miłość do pisu wymaga wyrzeczeń i poświęceń. Tona węgla 4600 zł. Jeszcze 1 kadencja i dojdziemy do prawdy.



Nie po 4600 a po 5800 , kto mnie przebije .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
23 września 2022r. o 14:45
aleś się rozpisał...tylko po co jak to zlepek bredni i kłamstw?
a tylko częściowo marna próba manipulacji...
ty nie bronisz piSS?
TY TYLKO PODKULASZ OGON I WIEJESZ JAK NIEPYSZNY BY TYLKO COKOLWIEK OTWARCIE SKRYTYKOWAĆ...
krytykowałem piSSdzielców za pośpieszne sankcje w sprawie węgla ...
Niemcy dla przykładu w pierwszej kolejności zabezpieczali się a ten przytępy nie(rząd) poszedł na żywioł by pokazać jacy to oni są przeciw Rosji...
dlaczego wcześniej tego nie zrobili?...bo sami na tym zbijali ''kokosy'' ;D
czyj węgiel woziło latami PKP Cargo?...chiński?...kolumbijski? ;D

''Tylko du, reń nie znając mojej opinii w tym temacie używa iwektyw ...''

czy to nie ty czasem do innych piszesz że ''szczekają jak kundle''?
teraz nagle zrobiłeś się ''cacy''?
za dużo jest na forum twoich ''kulturalnych '' wypowiedzi abyś teraz od nich uciekł...;D

''Rżnięcie głupa to twoja życiowa dewiza ,''
tak właśnie robiłes nawet w przypadku kiedy bawiłem się tobą i wypowiedziami twojego ''idola''...starego morawieckiego ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza