Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

18442
PIS-PO-PRL
23 września 2022r. o 19:22
Gdy januszowi brak argumentów

Korwin korwin korwin
Kukiz kukiz kukiz
Korwin korwin korwin
Kukiz kukiz kukiz
Korwin korwin korwin
Kukiz kukiz kukiz

No ale na tym portalu, jest miejsce tylko dla jednego nieoszukanego. Reszta albo łże, albo kłamie ;))

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polowa sukienka niezalogowany
23 września 2022r. o 19:42
Dopóki ta banda cwaniaków konsumowała wzrost gospodarczy z poprzednich rządów i efekty światowej koniunktury, dało się jeszcze kombinować...
Kryzys bezwzględnie obnażył wszystkie defekty kaczyzmu. Ten system wali się. Niestety razem z nim Polska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
23 września 2022r. o 20:08
chciałbym ci przypomnieć dulski że był czas kiedy w każdym poście wracałeś do Pani Szmajdzińskiej...;D

powiedz mi jak to jest że twój idol szmaciarz kukiz nie doczekał tu w tym mieście ronda swojego imienia a Szmajdziński je ma...

jak myślisz dulski?...za co teraz sprzeda się twój idol? ;D


Dopisane 23.09.2022r. o godz. 20:08:

M21W2 napisał(a): Horus napisał(a)


Po pierwsze , piszę do wszystkich tak jak na to zasługują i to się nie zmieni , po drugie , prostaku jak coś mi zarzucasz to udowodnij , słowotok typu , " aleś się rozpisał...tylko po co jak to zlepek bredni i kłamstw?
a tylko częściowo marna próba manipulacji... " jest twoim znakiem rozpoznawczym . Jesteś żałosny jak całe twoje powyższe wypociny .


poważnie?
gdzie ktoś wyzwał cię od ''szczekających kundli''?...podasz przykład?....nie podasz...;D
czy ja kiedykolwiek wyzwałem cię od ''parów''?...a ty to zrobiłeś wielokrotnie...
zaprzeczysz?
tak ...podtrzymuję to co wcześniej pisałem...bredzisz i kłamiesz ...
z węglem manipulujesz słowem by tylko nie przyznać że wbrew temu co nawet twoi piSSdzielcy mówią kraj czeka zima bez odpowiedniej ilości węgla...
to twój kolega związkowiec mówi o oszustwach piSS ...
to kowalski i soboń mówią o problemach przemysłu i zamykaniu przedsiębiorstw przez zbyt wysokie rachunki za energię ...zaprzeczysz?
to szumowski mówi o tym że niedługo zacznie się zamykać szpitale bo na rachunki im nie wystarczy...zaprzeczysz?
to o kanale który tak chwalisz mówi się że nie zarobi sam na siebie a będzie tym co generuje koszty...

tak że chłopie nie łżyj a jak nie możesz napisać prawdy to nie pisz wcale...

pamiętasz jak zapewniałeś tu wszystkich że do końca roku ''baltik pipą'' popłynie połowa zakontraktowanego surowca a po nowym roku sto procent?
kontraktu nie ma a ''ruła'' pusta...
mógłbym mnożyć takie przykłady gdzie robiłeś z siebie pissowskiego ''gebelsika'' :D

tylko to nie te czasy i nie niemiecki ''rundfung'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
23 września 2022r. o 20:14
Horus napisał(a): jak myślisz dulski?...za co teraz sprzeda się twój idol? ;D


wczoraj pisałem żeś specjalny, ale ty specjalnej ale troski chyba jesteś ;)
Raz ci cos napisać... czepisz się jak mucha sam wiesz czego. Szkoda, ze sobie nie przyswoiłeś tego że przyznałem ci racje... zeszmacił się... a ty mi tu ciągle że to mój idol.
Wtórny analfabetyzm? ;)

Horus napisał(a): chciałbym ci przypomnieć dulski że był czas kiedy w każdym poście wracałeś do Pani Szmajdzińskiej...;D

bo to przykład twojej hipokryzji, albo głupoty... albo i tego i tego...
młoda, bezpartyjna, bez żadnego partyjnego, betonowego pochodzenia, ostatni numer na liście :D
przykład tego jak bredzisz o dżumie i cholerze, a jednocześnie robisz wszystko żeby trwały.
Ale ty tego nie paniał, boś specjalny ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
23 września 2022r. o 20:20
tak toczno tawariszcz...
a szto ty paniał? ;D
kogda ty staniesz umnym?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hujnia pis niezalogowany
23 września 2022r. o 22:13
Dudzie przy wręczaniu tego orderu powinny łapy USCHNĄĆ a ruski szpieg powinien paść trupem na zawał. Piss legalizuje kłamstwo i złodziejstwo !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
23 września 2022r. o 22:21
Horus napisał(a): powiedz mi jak to jest że twój idol szmaciarz kukiz nie doczekał tu w tym mieście ronda swojego imienia a Szmajdziński je ma

Tak jak Lech Kaczyński. Zasłużył?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Antek Kłamczuszek niezalogowany
23 września 2022r. o 22:33
~~Hujnia pis napisał(a): Dudzie przy wręczaniu tego orderu powinny łapy USCHNĄĆ a ruski szpieg powinien paść trupem na zawał. Piss legalizuje kłamstwo i złodziejstwo !!

Brawo dla Dudy sam sobie napluł w twarz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.