Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Piątek niezalogowany
24 września 2022r. o 8:45
Kupiłem od Faryzeusza on w dobrej cenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
24 września 2022r. o 9:22
POnoć wungiel ma Kotłownia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Masakra się dzieje niezalogowany
24 września 2022r. o 9:32
~~Polak napisał(a): Duda odpalił bombę atomową! Za wykończenie caracali, za zhańbienie WP i zasłużonych dowódców, za kłamstwa o tysiącach dronów i łodziach podwodnych, za zniszczenie służby wywiadu i kontrwywiadu, za ujawnienie Polskich służb specjalnych, za ciemne interesy, upokorzenie wojska misiewiczem, za kłamstwa smoleńskie i niebywałe złodziejstwo milionów złotych! Hańba Hańba Hańba jeszcze raz Hańba na wieki wieków Dudzie, Macierewiczowi, Kaczyńskiemu i Morawieckiemu !!!!! Jestem zażenowany, brak słów!!!!!


Związek sowiecki powinien odznaczyć Dudę Medalem Złotej Gwiazdy Bohatera Federacji Rosyjskiej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zwiędła krogulla niezalogowany
24 września 2022r. o 9:49
~~Masakra się dzieje napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Polak napisał(a): Duda odpalił bombę atomową! Za wykończenie caracali, za zhańbienie WP i zasłużonych dowódców, za kłamstwa o tysiącach dronów i łodziach podwodnych, za zniszczenie służby wywiadu i kontrwywiadu, za ujawnienie Polskich służb specjalnych, za ciemne interesy, upokorzenie wojska misiewiczem, za kłamstwa smoleńskie i niebywałe złodziejstwo milionów złotych! Hańba Hańba Hańba jeszcze raz Hańba na wieki wieków Dudzie, Macierewiczowi, Kaczyńskiemu i Morawieckiemu !!!!! Jestem zażenowany, brak słów!!!!!


Związek sowiecki powinien odznaczyć Dudę Medalem Złotej Gwiazdy Bohatera Federacji Rosyjskiej

Albo ryżego,on się obściskiwał z kremlowską bestiom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
24 września 2022r. o 9:59
ot prawdziwy ''paljak''
z polszczyzną na bakier ale nie ważne...''skrobnoł '';D i się cieszy ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~By uniknąć manipulacji PiS niezalogowany
24 września 2022r. o 10:51
~~zwiędła krogulla napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Masakra się dzieje napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Polak napisał(a): Duda odpalił bombę atomową! Za wykończenie caracali, za zhańbienie WP i zasłużonych dowódców, za kłamstwa o tysiącach dronów i łodziach podwodnych, za zniszczenie służby wywiadu i kontrwywiadu, za ujawnienie Polskich służb specjalnych, za ciemne interesy, upokorzenie wojska misiewiczem, za kłamstwa smoleńskie i niebywałe złodziejstwo milionów złotych! Hańba Hańba Hańba jeszcze raz Hańba na wieki wieków Dudzie, Macierewiczowi, Kaczyńskiemu i Morawieckiemu !!!!! Jestem zażenowany, brak słów!!!!!


Związek sowiecki powinien odznaczyć Dudę Medalem Złotej Gwiazdy Bohatera Federacji Rosyjskiej
Albo ryżego,on się obściskiwał z kremlowską bestiom

A Ty jak składasz komuś kondolencje, wyrazy współczucia? , zapewne odwracasz się tyłem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
24 września 2022r. o 11:10
piSSiory już pozapominali jak ich ''naczjalnik'' dziękował braciom Rosjanom za kondolencje jakie sam Putin słał do sejmu...
zapomnieli też o swoich co to o Łukaszence wyrażali się w tak ciepłych słowach wychwalając go pod niebiosa...
oni wszyscy w pewnych tematach są nad wyraz ''zapominalscy'' lub ze wstydu chowają mordy w kubeł...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 września 2022r. o 13:03
Januszu Horusie , czy dla ciebie zdanie które napisałem a teraz powtórzę dużymi literami jest zbyt trudne abyś zrozumiał .

NIE JEST MOIM ZADANIEM OBRONA PIS-U ANI RZĄDU , ONI SAMI MAJĄ SIĘ BRONIĆ SWOIMI DZIAŁANIAMI , DODAM , NA RZECZ POLSKI I POLAKÓW , OCENIĄ ICH W ODPOWIEDNIM CZASIE WYBORCY .

Teraz skomlisz że parokrotnie nazwałem ciebie szczekającym kundlem , zrobię to zawsze kiedy będziesz pisał kłamstwa na mój temat , kłamstwa i urojenia powstałe w twojej głowie .
Parówą zostałeś nazwany przez kogoś innego , odpiszę w twoim stylu , to nie ja powiedziałem , ja tylko powtórzyłem .

Moje ostre wypowiedzi co do ciebie przynoszą efekt , wycieczki osobiste i plotki ( obszczekiwanie ) mnie w twoich wpisach ostatnimi czasy nie mają miejsca , tak trzymaj a nie będziesz musiał jęczeć jak dostaniesz adekwatną odpowiedź .

Więcej zwróć uwagi na siebie i to co piszesz " chodzący ideale " .

Z moim kolegą związkowcem zgodziłem się w temacie węgla , ty też , po co więc twoje brednie , przypomnę :

O ile dobrze pamiętam powołujesz się na kogoś ze związku Sierpień 80 , on słusznie krytykuje rząd za wypowiedź o zwiększeniu wydobycia węgla w polskich kopalniach , podejrzewam że wie co mówi , zresztą nie tylko on twierdzi że polski węgiel nie będzie dostępny dla wielu gospodarstw domowych a część , powtarzam część importowanego jest bardzo słabej jakości .

Jak widzę masz problemy ze zrozumieniem stąd twoje brednie w stylu - " uważasz że kłamie?...uważasz że kłamca i oszust? "
Wiele razy zadawałem ci pytanie , jak nie PiS to kto i dlaczego , nigdy nie odpowiedziałeś , zrobisz to teraz ? .
Ja nie skrytykuję PiS-u , wiesz dlaczego , mam dobą w przeciwieństwie do ciebie pamięć odnośnie poprzednich rządów nie jestem przez TVN i opozycje totalną " karmiony " nienawiścią do ludzi o innych poglądach .
Nie skrytykuję PiS-u pomimo ich wielu błędnych decyzji , szczególnie w ostatnim czasie , nie chcę aby ponownie premierem został Tusk a wice Czarzasty który twierdzi że już z Tuskiem się dogadali , skąd my to znamy .

Co do bredni o Baltic Pipe , ja pisałem o wykorzystaniu rurociągu w 30% , ty w swoim stylu kłamiesz że pisałem o 50% , na dzień dzisiejszy jest podpisany kontrakt , będzie w pierwszej fazie przepustowość 25% , tak że " twoje myszy które tam wpuściłeś " marnie skończą .
Nadal są prowadzone negocjacje a właściwiej , dopracowanie ustaleń co do zwiększenia przesyłu znacznie większej ilości gazu w przyszłym i kolejnych latach .

W TVN ci tego nie powiedzą .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza