Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

22258
#Horus nieaktywny
14 października 2022r. o 17:03
~~Jurko61 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wesoły Romek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a):
Juruś, wiesz jaki jest największy szczyt bezczelności? spiedrolić z Polski i głosować na PISniętych :) wracaj do tego PISiego "dobrobytu" :)

Największy szczyt bezczelności , to zajmować się jak stara plotkara i wypisywać pyerdy z przed 50 lat,
Jak ci żal czyjejś Du…..y nastaw swoją

a nie jest szczytem twojej bezczelności pisać do innych że to dzieci ''komuchów''?...bo tak do mnie pisałes ...
no chyba że się i tego będziesz wypierał...;D

Juruś ...ty masz chyba poważny problem który często się tu w tych twoich wpisach pojawia...
o co ci chodzi kiedy piszesz do kogoś by ''nadstawił dupy''? ;D

poczekaj do 17,30 i pisz śmiało ...to twój prezesina powiedział że po tej godzinie może być kobietą a dla ciebie słowo prezesiny to ''świętośc'' ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hucpa niezalogowany
14 października 2022r. o 17:23
pisowskie kur..y ograbili Polaków na 20 pokoleń. Zadłużenie ukryte poza budżetem 422 miliardy złotych

https://www.money.pl/gospodarka/rzad-wlasnie-przyznal-cos-za-co-ekonomisci-uderzaja-w-pis-od-lat-6810569080392288a.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stasiek niezalogowany
14 października 2022r. o 17:25
Ale prezes tak nie powiedział Jasiu, manipulujesz:D
Delikatnie się narywał z tych z lewej strony co uważają że jest więcej płci niż dwie i można sobie wybrać płeć w sposób dowolny:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~donek niezalogowany
14 października 2022r. o 17:28
W tefałenie wszystko źle?
To dobrze.
Ale mi i tak niedobrze.
Po najnowszym sondażu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
14 października 2022r. o 17:33
~~Stasiek napisał(a): Ale prezes tak nie powiedział Jasiu, manipulujesz:D
Delikatnie się narywał z tych z lewej strony co uważają że jest więcej płci niż dwie i można sobie wybrać płeć w sposób dowolny:D



poważnie?

''Jarosław Kaczyński pojechał do Włocławka na spotkanie z wyborcami i, ku zaskoczeniu zebranych, oznajmił: o 17.30 byłem mężczyzną, teraz jestem kobietą. ''

więc? ;D ....manipulował? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stasiek niezalogowany
14 października 2022r. o 17:38
Horus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Stasiek napisał(a): Ale prezes tak nie powiedział Jasiu, manipulujesz:D
Delikatnie się narywał z tych z lewej strony co uważają że jest więcej płci niż dwie i można sobie wybrać płeć w sposób dowolny:D



poważnie?

''Jarosław Kaczyński pojechał do Włocławka na spotkanie z wyborcami i, ku zaskoczeniu zebranych, oznajmił: o 17.30 byłem mężczyzną, teraz jestem kobietą. ''

więc? ;D ....manipulował? ;D


Jasiu ty inteligentny, dowcip masz wrodzony, uczciwość wyssałeś z mlekiem matki a nie widzisz ironii prezesa?:D
A tak swoją drogą to prezes jest the Best:D hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
14 października 2022r. o 18:17
poważnie? ...ja nie widzę ironii? ;D
no popatrz ty popatrz...a Lucuśio-jurusie mają się za takich ''inteligentów'' a nie łapą ironni kiedy pisze że okradzenie ich brata mogło być ''robotą na zlecenie'' lub ktoś się ''zainspirował'' ich niechęcią do rodzonego brata...
co to może zrobić z człowieka brak zrozumienia ironii...;D

jak ten alarm w Ocicach i organizowanie ludzi do poszukiwań zaginionego Jurusia...
no ale odnalazł się i już jest weselej...;D
węglowe faktury na ''dowód'' chce przedstawiać ...tylko nie wiem ...niemieckie czy polskie...;D


Dopisane 14.10.2022r. o godz. 18:17:

sorki za literówki ale śpieszę się bo mi tam coś bulgocze w kuchni...;D
za godzinkę już luz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielony Żylistek niezalogowany
14 października 2022r. o 18:48
https://rumble.com/vophn9-lista-wiatowej-depopulacji-do-2025.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.