Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

11445
PanM
22 stycznia 2021r. o 17:01
Och Lucjanie a Ty dalej jak mały chłopczyk.
To że PO było beznadziejne nie oznacza że my Polacy nie mamy żadnego wyboru.
Zły jest system -- PARTYJNY SYSTEM RZĄDZENIA / trwa od 1945 roku/
To że aktualnie matematycznie nie mamy alternatywy dla PiS nie oznacza że musimy je popierać. Tak poprawnie przeciętnego plebejusza łączy z nimi tylko wiara i nieświadomość gospodarcza.
Uderz się w pierś i powiedz czy złodziej przestaje być złodziejem gdy część łupu odda temu kogo okradł ?
Jestem pewny że pamiętasz kiedy byliśmy młodzi / na przykład na Wizowie /. Ilu wtedy było piewców systemu komunistycznego. Ilu uczciwych robotników wierzyło że socjalizm jest sprawiedliwy ? Ilu kierowników zapisywało się do nich tylko aby utrzymać stanowiska.? A dzisiaj Lucjanie co się zmieniło ? Spróbuj dostać pracę w urzędzie jak nie będziesz śpiewał z nimi w chórze .Zobacz dane z przed lat 30 , 40 , ile przybyło podatków , akcyz , opłat za zezwolenie , i jak one powoli rosły. Ceny usług komunalnych dla przykładu. Bo jak wytłumaczyć 6 tysięcy za godzinną ceremonię pogrzebową . Gdybyś Ty tyle dostawał za zbiór truskawek był byś miliarderem.
Pozdrawiam [img=1611331316_xc360ke.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
22 stycznia 2021r. o 17:15
truskawki? :]

nie licz na to że utrzymają się ceny ze zeszłego roku...
plantatorzy- wyzyskiwacze podniosą ceny tak że ci się odechce kompocików i dżemików...

:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 stycznia 2021r. o 17:26
Wybacz Przemku , tym razem nie ocenię Ciebie , mogę być dla Ciebie małym chłopcem i kim tylko chcesz .
Jedyne co chciałem Tobie pokazać to to że opozycja sama określiła się jako totalna .
Pamiętam jak krytykowałeś poprzedni rząd , czytam co piszesz obecnie , winę Tuska zamieniłeś na winę PiS .

~~Żółtoruda Żurawina kto pańskim zdaniem nie będzie szkodnikiem Polski .
Dlaczego w zdecydowanej większości krajów jest większy logdaun niż w Polsce .
Dlaczego w wielu krajach wprowadzono nawet godzinę policyjną , dla mnie odpowiedź jest prosta , mamy pandemię , wszyscy ponosimy koszty walki z covidem . Mam duże wątpliwości co do pańskiego gołego oka i tego co pan nim widzi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
22 stycznia 2021r. o 17:27
Horus napisał(a): truskawki? :]

nie licz na to że utrzymają się ceny ze zeszłego roku...
plantatorzy- wyzyskiwacze podniosą ceny tak że ci się odechce kompocików i dżemików...

:]


To towar rynkowy .Musi się opłacać .
JEST JESZCZE JEDNA OPCJA - CZARNA
PiS z braku kasy opodatkuje truskawki 23 % Wat oraz nakaże zatrudniać zbieraczy na umowy o prace.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoruda Żurawina niezalogowany
22 stycznia 2021r. o 17:56
M21W2 napisał(a): Wybacz Przemku , tym razem nie ocenię Ciebie , mogę być dla Ciebie małym chłopcem i kim tylko chcesz .
Jedyne co chciałem Tobie pokazać to to że opozycja sama określiła się jako totalna .
Pamiętam jak krytykowałeś poprzedni rząd , czytam co piszesz obecnie , winę Tuska zamieniłeś na winę PiS .

~~Żółtoruda Żurawina kto pańskim zdaniem nie będzie szkodnikiem Polski .
Dlaczego w zdecydowanej większości krajów jest większy logdaun niż w Polsce .
Dlaczego w wielu krajach wprowadzono nawet godzinę policyjną , dla mnie odpowiedź jest prosta , mamy pandemię , wszyscy ponosimy koszty walki z covidem . Mam duże wątpliwości co do pańskiego gołego oka i tego co pan nim widzi .


Lockdown a nie logdaun. To po pierwsze. No i mamy podobny do innych krajów, a z całą pewnością niepotrzebny. Jest to przygotowanie do Wielkiego Resetu i rząd czyni to na rozkaz swoich mocodawców. Jednym z celów lockdownu jest wytępienie małych i średnich firm. W planie założono, że mają być tylko korporacje i firmy państwowe. I nowe podatki pozbawiające nas wszystkich, pana też, własności osobistej. Szczegóły tutaj (i nie jest to żaden dziennikarz "spiskowy", tylko gość który w Polsce uruchomił Newsweeka, Forbes'a, był naczelnym Rzeczpospolitej, itd):


Po drugie - wysłuchał pan informacji o ostatnich zmianach w akcyzie i kto na tym zarabia? Jeżeli tak, to wie pan jakiego koncernu interesów pilnuje rząd. Nie jest to polski koncern. I tak jest na co dzień. Polscy przedsiębiorcy i obywatele są łupieni coraz większymi podatkami. Tylko głupi się cieszą z podatku dla sieci handlowych. Trochę rozumiejący świat wiedzą, że te sieci zapłacą podatek z naszej kieszeni. Jak i wszystkie inne podatki, które wpływają na ceny towarów kupowanych przez obywateli.
A kto za PiS? No niestety większość Polaków (z 90%) to osoby o lewicowych poglądach i dlatego mamy raz socjalistów i tęczowych komunistów spod znaku PO/KOD/SLD i innych podobnych, a na zmianę socjalistów posanacyjnych z PiS. Dlatego po Polsce - i jedni i drudzy zniszczą kraj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotożółty Orzech niezalogowany
23 stycznia 2021r. o 4:15
Plantator odfrunął w powietrze bo głowa mu opustoszała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malachitowy Eukomis niezalogowany
23 stycznia 2021r. o 6:04
***** pis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązowa Tunbergia niezalogowany
23 stycznia 2021r. o 8:57
Westerplatte broniło 210 żołnierzy. Rudery tchurza 600 milicjantów. Tych 600 partyjnych damskich bokserów nigdy w niczym nie dorównałoby tym 210 żołnierzom...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza