Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Horus niezalogowany
6 listopada 2022r. o 18:30
~~Płoworudy Krokus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Miętowy Czyściec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Szarańcza Grześ napisał(a): Jasiu a to że PiS dotrzymuje swoich obietnic to ich dyskwalifikuje?


PIS obiecał węgiel po 990 zł za tonę możesz mi przywieść 5 ton .

Masz zagwarantowane 3 tony po 1000zł.
2.000 w ZEC - 1000 dopłaty = 1000zł/tonę
Czegoś nie rozumiesz, czy jedziesz przekazem tefałenu :D:D



.... dałem ciała z tum " wunglem " .... oczko mnie zawiodło ...
miał być po 5 tysi ... a tu co , jajco ...
miało " wugla " nie być , makkwacz ... ma jaja , dotrzymał słowa ...
ale ze mnie gamoń ... : D .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieski Szczodrzeniec niezalogowany
6 listopada 2022r. o 18:32
Nie wiesz że miały być wiatraki i gaz z Niemiec od Rosji i nula węgla i atomu. I się niemiaszkom rypnął gaz i wracamy do węgla i do atomu . Kto rządzi w UE czy nie PO-PSL?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pis to zdrajcy i oszuści niezalogowany
6 listopada 2022r. o 18:33
https://wiadomosci.wp.pl/terapeutka-odpowiada-kaczynskiemu-tak-miazdzy-jego-teorie-6831081374091936a

kaczyński to antypolska KANALIA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jarosław zbawiciel niezalogowany
6 listopada 2022r. o 18:39
~~pis to zdrajcy i oszuści napisał(a): https://wiadomosci.wp.pl/terapeutka-odpowiada-kaczynskiemu-tak-miazdzy-jego-teorie-6831081374091936a

kaczyński to antypolska KANALIA


Na TVP INFO pokazywali jego wystąpienie w Sandomierzu ,było żałosne a w salce do której zgonili jego zwolenników byli sami starcy z łysinami na głowach 70 + ,którym obiecał jak zwykle 13 i14 ,oraz waloryzację emerytury o 13 % .,czyli już zdążył ich przekupić .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
6 listopada 2022r. o 18:43
~~Horus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Płoworudy Krokus napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Miętowy Czyściec napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Szarańcza Grześ napisał(a): Jasiu a to że PiS dotrzymuje swoich obietnic to ich dyskwalifikuje?


PIS obiecał węgiel po 990 zł za tonę możesz mi przywieść 5 ton .

Masz zagwarantowane 3 tony po 1000zł.
2.000 w ZEC - 1000 dopłaty = 1000zł/tonę
Czegoś nie rozumiesz, czy jedziesz przekazem tefałenu :D:D


.... dałem ciała z tum " wunglem " .... oczko mnie zawiodło ...
miał być po 5 tysi ... a tu co , jajco ...
miało " wugla " nie być , makkwacz ... ma jaja ...

racja...dlatego nie jesteś w stanie wymyślić dla siebie nicka...
no i nie zapominaj że mkkwacz ''ma jaja'' tylko do 17.30 bo później ma już jajniki...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisobolszewicka hucpa niezalogowany
6 listopada 2022r. o 18:49
https://tvn24.pl/polska/jaroslaw-kaczynski-w-ostrodzie-wiele-osob-nie-wpuszczono-obowiazywala-lista-policja-wypchnela-mieszkancow-uformowano-bariere-6201600

kaczyńskiego należy wywieźć na taczce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworudy Krokus niezalogowany
6 listopada 2022r. o 19:25
~~Nasturcja pienna napisał(a): Jakoś nie widać by ktoś o tym pisał że był i kupił tak jak to starasz się przekazać.


No bez jaj, chyba 7-mego ruszają zapisy w ratuszu - 1,5 tony do końca roku
i 1,5 tony od stycznia. W Bolcu "nasz ukochany pan prezydent" ustalił maksymalną stawkę czyli 2 tys/tonę. Jak odejmiesz dopłatę "rzadową" to wyjdzie 1 tys/tonę. Ale w takiej Stalowej Woli ludzie zapłacą po 850 zł/tonę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowy Czyściec niezalogowany
6 listopada 2022r. o 19:50
~~Płoworudy Krokus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Nasturcja pienna napisał(a): Jakoś nie widać by ktoś o tym pisał że był i kupił tak jak to starasz się przekazać.


No bez jaj, chyba 7-mego ruszają zapisy w ratuszu - 1,5 tony do końca roku
i 1,5 tony od stycznia. W Bolcu "nasz ukochany pan prezydent" ustalił maksymalną stawkę czyli 2 tys/tonę. Jak odejmiesz dopłatę "rzadową" to wyjdzie 1 tys/tonę. Ale w takiej Stalowej Woli ludzie zapłacą po 850 zł/tonę.


Czyli jeszcze 150 zł zarabiają na tonie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza