Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Pytanie 2 niezalogowany
28 marca 2023r. o 13:08
~~Buraczkowa Brzoza napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Trudno nadążyć napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Mim napisał(a): Jak Unia każe sądy zreformować to PiS mwi żeby ich pocałowali bo Polska suwerennna hur dur będziemy płacić miliardy kar i uj nam zrobicie. A jak unia każe ukraińskie zboże wwozić albo firmy transportwe beż żadnych zezewelen puszczać i niczyc rolnictwo i branże transportową to "No bo unia kazała "

Niech mi jakiś Pisowiec uczony wyjaśni jak to jest.


No niby racja, tylko z tymi sądami to unia akurat zabrania nam reformować.
Mają pozostać takie jak były od czasów komuny, czerwone, komusze,
tyle że w czarnych togach.

A czy ty chcesz takich reform jak w Izraelu, tam ludzie są mądrzejsi jak PISowski elektorat i zablokowali tą reformę , wyszli na ulice dużych miast i powiedzieli dobitnie ,,,NIE CHCEMY TAKICH REFORM SĄDOWNICTWA JAK W POLSCE I NA WĘGRZECH .


Bo ci tewałen wyjaśnił?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hiszpański nurek który zwiał niezalogowany
28 marca 2023r. o 14:03
pisowiec Pogoda ma za dużo pieniędzy że się tu tak reklamuje ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Jaśminowiec niezalogowany
28 marca 2023r. o 14:34
~~ZABLOKOWANY napisał(a): trudno powiedzieć...chodzą słuchy że szukają kogoś kto będzie jego sobowtórem ...
ale gdzie znaleźć tak ''zakłamaną ,zdradziecką mordę''?



Na DM 52 na poddaszu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Jaśminowiec niezalogowany
28 marca 2023r. o 14:38
Przepraszam bo pomyliłem adresy. Chodziło mi o kozią górę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Jaśminowiec niezalogowany
28 marca 2023r. o 14:45
~~Cynamonowy Jaśminowiec napisał(a): Przepraszam bo pomyliłem adresy. Chodziło mi o kozią górę.



Nie pomyliłem , DM 52 poddasze , kozia górka to salony .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
28 marca 2023r. o 14:50
~~Cynamonowy Jaśminowiec napisał(a): Przepraszam bo pomyliłem adresy. Chodziło mi o kozią górę.


Pierwsza odpowiedź się liczy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trudno nadążyć niezalogowany
28 marca 2023r. o 14:53
~~Buraczkowa Brzoza napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Trudno nadążyć napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Mim napisał(a): Jak Unia każe sądy zreformować to PiS mwi żeby ich pocałowali bo Polska suwerennna hur dur będziemy płacić miliardy kar i uj nam zrobicie. A jak unia każe ukraińskie zboże wwozić albo firmy transportwe beż żadnych zezewelen puszczać i niczyc rolnictwo i branże transportową to "No bo unia kazała "

Niech mi jakiś Pisowiec uczony wyjaśni jak to jest.


No niby racja, tylko z tymi sądami to unia akurat zabrania nam reformować.
Mają pozostać takie jak były od czasów komuny, czerwone, komusze,
tyle że w czarnych togach.

A czy ty chcesz takich reform jak w Izraelu, tam ludzie są mądrzejsi jak PISowski elektorat i zablokowali tą reformę , wyszli na ulice dużych miast i powiedzieli dobitnie ,,,NIE CHCEMY TAKICH REFORM SĄDOWNICTWA JAK W POLSCE I NA WĘGRZECH .


Słusznie, dobry sędzia, to sedzia z rodowodem...
komunistycznym rodowodem. Z dziadkiem, który skazywał
członków niepodległościowego podziemia, ojcem który wydawał wyroki
na ludzi Solidarności. I najlepiej z nadania Rady Państwa PRL>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Głos z poddasza niezalogowany
28 marca 2023r. o 14:54
~~Jurko61 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Cynamonowy Jaśminowiec napisał(a): Przepraszam bo pomyliłem adresy. Chodziło mi o kozią górę.


Pierwsza odpowiedź się liczy .


.. i ty brutusie poznałeś się na mnie .. [ D.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.