Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Cynamonowy Jaśminowiec niezalogowany
28 marca 2023r. o 16:25
~~Cynamonowy Jaśminowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Cynamonowy Jaśminowiec napisał(a): Przepraszam bo pomyliłem adresy. Chodziło mi o kozią górę.



Nie pomyliłem , DM 52 poddasze , kozia górka to salony .

A jednak . Sprawdziłem i jednak się pomyliłem . Bo muszę tu przyznać że z tymi salonami to też przesadziłem. To pomieszczenie gdzie odbyło się sławetne spotkanie i obrażono moją wspaniała i niepowtarzalną w całym świecie ceramikę tez nie można nazwać salonem .Ot taki ,,tramwaj'' z 10m X 2,60 . Poniosło mnie i tyle z tymi salonami. Zresztą sufit czarny i się sypie. Ściany krzywe i odrapane. Drzwi na to co od biedy można nazwać balkonem wypaczone i się nie domykają . No ale jest kominek więc prawie salon.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~znajomy tu i tam niezalogowany
28 marca 2023r. o 16:59
~~Cynamonowy Jaśminowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Cynamonowy Jaśminowiec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Cynamonowy Jaśminowiec napisał(a): Przepraszam bo pomyliłem adresy. Chodziło mi o kozią górę.



Nie pomyliłem , DM 52 poddasze , kozia górka to salony .

A jednak . Sprawdziłem i jednak się pomyliłem . Bo muszę tu przyznać że z tymi salonami to też przesadziłem. To pomieszczenie gdzie odbyło się sławetne spotkanie i obrażono moją wspaniała i niepowtarzalną w całym świecie ceramikę tez nie można nazwać salonem .Ot taki ,,tramwaj'' z 10m X 2,60 . Poniosło mnie i tyle z tymi salonami. Zresztą sufit czarny i się sypie. Ściany krzywe i odrapane. Drzwi na to co od biedy można nazwać balkonem wypaczone i się nie domykają . No ale jest kominek więc prawie salon.

Janie zazdrość cie roznosi. Metraż na oko dwa razy większy niz podałeś. Ściany i sufit sam remontowałeś a ceramika ? W Polsce taki zbiór prywatny może nikt nie mieć.
Wiem Janie że to ty pisałeś bo panem nie zaprasza palących i nie pozwala u siebie palić. A niepalący nie wiedzą jak z drzwiami na taras co sala ma klimatyzacje. Robiłeś tam ty i Panna . Tamten plotkarz nie żyje , zostałeś ty.
Kominki są w tym domu trzy. 12 pokoi , osiem łazienek i dwie kuchnie. Pamiętasz cieciu z zaadoptowanego poddasza ?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
28 marca 2023r. o 17:33
~~znajomy tu i tam napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Cynamonowy Jaśminowiec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Cynamonowy Jaśminowiec napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Cynamonowy Jaśminowiec napisał(a): Przepraszam bo pomyliłem adresy. Chodziło mi o kozią górę.



Nie pomyliłem , DM 52 poddasze , kozia górka to salony .

A jednak . Sprawdziłem i jednak się pomyliłem . Bo muszę tu przyznać że z tymi salonami to też przesadziłem. To pomieszczenie gdzie odbyło się sławetne spotkanie i obrażono moją wspaniała i niepowtarzalną w całym świecie ceramikę tez nie można nazwać salonem .Ot taki ,,tramwaj'' z 10m X 2,60 . Poniosło mnie i tyle z tymi salonami. Zresztą sufit czarny i się sypie. Ściany krzywe i odrapane. Drzwi na to co od biedy można nazwać balkonem wypaczone i się nie domykają . No ale jest kominek więc prawie salon.
Janie zazdrość cie roznosi. Metraż na oko dwa razy większy niz podałeś. Ściany i sufit sam remontowałeś a ceramika ? W Polsce taki zbiór prywatny może nikt nie mieć.
Wiem Janie że to ty pisałeś bo panem nie zaprasza palących i nie pozwala u siebie palić. A niepalący nie wiedzą jak z drzwiami na taras co sala ma klimatyzacje. Robiłeś tam ty i Panna . Tamten plotkarz nie żyje , zostałeś ty.
Kominki są w tym domu trzy. 12 pokoi , osiem łazienek i dwie kuchnie. Pamiętasz cieciu z zaadoptowanego poddasza ?


HAHAHAHA....zazdrość?
na oku to ty masz bielmo i stąd ta twoja ,,ocena'' ...ściany i sufit nie sam remontowałem...więc nie łżyj lub się doinformuj ...
zbiór prywatny...kilka wypalonych glinianych skorup to zbiór? ...zbiorem to są moje liczne mosiądze i klasery ze znaczkami ...jedno i drugie ma dzisiaj wartość a nie jakieś skorupy w badziewne ,tandetne walące kiczem tacki w kwiatki ...;D

sala?...to już nie salon? ;D ...no popatrz ty popatrz...to ja nie wiedziałem że niedomykające się drzwi to ukryta klimatyzacja...;D
wyłącza się jak drzwi uniesiesz by je domknąć...wot technika ...;D
12 pokoi? ...liczysz to pomieszczenie na piętrze po lewej stronie? ...liczysz też trzecie czy czwarte po prawej ? to tam gdzie jest zwykła rupieciarnia bez sufitu i to jako składzik na opał do kominka to też pokoje? ;D

taras? ...no nie rób sobie ''jaj'' ...i nie wychylaj się zbyt głęboko bo barierki tam nie uświadczysz a zbrojenia wystają jak kolce jeżozwierza...

mam pisać dalej? ...zaloguj się bo tylko jedna osoba na tym forum pisze o tej łajzie z wielkiej litery...;D

dwie kuchnie?...to co na parterze to liczysz jako kuchnię ? ...z tym piecem jaki wielu ludzi ma w lepszym stanie i stoją w piwnicach przeznaczonych jako kotłownie?...teraz wiesz skąd te czarne sufity u grubasa? ... a kiedy mu mówiłem że sufity w takim stanie trzeba po pierwsze odtłuścić bo sadza gruba na palec to co? ...nie trzeba bo się zagruntuje i pomaluje...;D

HAHAHAHA...osiem łazienek ...ile czynnych? ;D

a może poproś kumpla by wrzucił na fejsa zdjęcia tego tarasu i poszczególnych ''pokoi'' ;D
on taki ochoczy do publikowania zdjęć to ci nie odmówi ...;D ;D ;D
wrzucił tam zdjęcie fajnego czajnika to i ''pokojami '' niech się pochwali ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
28 marca 2023r. o 17:51
no dobra...popisał żem se ale na więcej teraz już nie mam czasu ...

później wpadnę ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zablokowało kakało niezalogowany
28 marca 2023r. o 18:12
Och jaka szkoda. A takie fajne było .Aż się zleciały muchy i karaluchy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piestrzenica brunatna niezalogowany
28 marca 2023r. o 19:45
A ty wśród nich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JJJ61JJJ niezalogowany
28 marca 2023r. o 20:29
Strona izraelska konsultowała z polskim rządem „reformę sądownictwa” - przyznaje minister polskiego rządu Paweł Jabłoński_
Czas aby polskie społeczeństwo, skonsultowało z izraelskim, jak się broni osobistych wolności i praw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
29 marca 2023r. o 8:29
UE jako stan umysłu :
" Komisja Środowiskowa Parlamentu Europejskiego przegłosowała przyspieszoną ścieżkę wycofywania fluorowanych gazów cieplarnianych. Stanowisko to oznacza zakaz stosowania urządzeń zawierających F-gazy, w niektórych przypadkach już od 2026 roku. "

Tym sposobem pompy ciepła przeszły do lamusa :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.