Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~donek niezalogowany
16 maja 2023r. o 22:18
Zastanawiam się nad Rafałem bo on tak jakby się nie cieszy z kwoty wolnej od podatku z tych 60 tysięcy, ale ja też się nie cieszę że chleb kosztuje 3 zł. Tak że spać już. Dobranoc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowa Krzewuszka niezalogowany
16 maja 2023r. o 22:23
~~Bandyci będą siedzieć napisał(a): Matka Kamilka w areszcie. Doniesienia o "specjalnym traktowaniu" https://wiadomosci.wp.pl/otrzyma-specjalne-traktowanie-doniesienia-ws-matki-kamilka-6898629793098624a


800+ i coraz więcej przypadków krzywdy i morderstw dzieci. Patusy nie chodzą do roboty i robią dzieci


A kim ty jesteś Qutafonie byś nabyl prawo obrażania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tylko Fakty niezalogowany
16 maja 2023r. o 22:23
Wielka Brytania przekazała Ukrainie pociski że zubożonym Uranem mimo że Rosja przestrzegała przed tym.Dzisiaj w nocy Rosyjska rakieta chipersoniczna zniszczyła doszczętnie ukraiński magazyn z tymi pociskami ,wybuch był ogromny.Radio aktywny pył uniósł się bardzo wysoko, wiatr go niesie po całej Ukrainie , każdy może sobie wygoglować jakie są skutki działania zubożonego uranu , Jakie były konsekwencje zdrowotne na ludzi gdy NATO używało tych pocisków ( Irak, Jugosławia) .Jakie są skutki jego działania na glebę i plony.
.Już widzę przenicę Ukraińską ,kto ją będzie chciał , oczywiście kupi Polska ( należy się spodziewać w naszych mediach występów ekspertów którzy będą udowadniać że promieniowanie radioaktywne jest zdrowe ) więc smacznego rodacy .
Nawiasem mówiąc chciałbym widzieć miny właścicieli amerykańskiej firmy Black Rock którzy niedawno "kupili" od Zeleńskiego żyzne Ukraińskie ziemie licząc na ogromne zyski z upraw
Tutaj audycja z amerykańskiego kanału na ten temat
https://youtu.be/Vsz-Ib8RcYs
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~donek niezalogowany
16 maja 2023r. o 22:24
Aha jeszcze przypomniało mi się to co Leszczynka mówi, że wszystko to są nasze pomysły wszystko to co robi PiS.
No dobra to już spać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kierowca z TIRa niezalogowany
16 maja 2023r. o 22:30
~~donek napisał(a): Aha jeszcze przypomniało mi się to co Leszczynka mówi, że wszystko to są nasze pomysły wszystko to co robi PiS.
No dobra to już spać.
a

A wasza mamusia jeszcze nogi rozkłada , jazda TIRem to nie w kij dmuchał .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TVN Szkiełko Faryzeusz niezalogowany
17 maja 2023r. o 0:11
Chyba ja Kocham Bolec.Info n.....e głupotę na koniec .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Masakra się dzieje niezalogowany
17 maja 2023r. o 0:24
"Komu teraz obciągasz, szmato?" – pyta, gdy ona nie odpisuje mu na kolejne "kocham Cię". Paweł Siennicki, znajomy premiera Morawieckiego i wiceszef dużej spółki z nadania PiS, szantażuje nagimi zdjęciami matkę własnego dziecka, grozi jej bliskim i zapowiada, że zabije aktora Andrzeja Chyrę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wystarczy nie kraść niezalogowany
17 maja 2023r. o 7:20
Praca , pokora, umiar.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.