Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Historia niezalogowany
20 maja 2023r. o 12:39
~~Pytanie 2 napisał(a): No i co z tym donbasem? To wtedy w 2014 przyłączyli go do Ukrainy czy im się nie udało?
Proste pytanie . Do kogo należy Donbas po 2014roku? Do Ukrainy?


Udało im się połowicznie .Ukraińcy wkraczając rozpoczęli mordy na rosyjsko języcznych cywilach , Odessa , Mariupol , strzelanie do cywili przez wojska Ukraińskie w Słowiańsku itd. Mieszkańcy tych regionów utworzyli siły zbrojne ,częściowo broń wysyłała im Rosja ale w związku z tym że na tych terenach są zakłady zbrojeniowe mieli broni pod dostatkiem .Wyparli Ukraińców z części regionów .Ukraińcy ostrzeliwali miasta i dzielnice mieszkaniowe ,można to zobaczyć na wielu zachodnich filmach i reportażach między innymi francuski film Anny Marii Borell pt.Donbas
Aby wstrzymać walki podpisano tzw.Umowy Mińskie ,Mińsk 1 i Mińsk 2
Francja i Niemcy miały pilnować realizacji tych porozumień .Ukraina ich nie przestrzegała ,co jakiś czas ostrzeliwała miasta tych republik.Jak niedawno w wywiadzie przyznała była kanclerz Niemiec ,nie chodziło o pokój ale o czas aby uzbroić odpowiednio armię Ukraińską przez zachód .Już Poroszenko chwalił się że posiadają najsilniejszą konwencjonalną armię w Europie .Gdy Ukraińcy stanęli tą świetnie uzbrojoną 700 000 armią u granic republik szykując atak.Rosja wkroczyła siłą 150 000 żołnierzy zadając Ukraińcom potężne straty .Jednocześnie aby zatrzymać część Ukraińskiej armii do obrony Kijowa zrobiono pozorowany atak na Kijów to zmusiło Ukraińców do podjęcia rozmów pokojowych w Stambule w Turcji w kwietniu zeszłego roku ,w związku z tym Rosjanie wycofali wojska z okolic Kijowa .Gdy układ pokojowy był gotowy do podpisania , interweniował premier W Brytanii i nakazał Zelenskiemu zerwanie rozmów i nie podpisywanie pokoju .Układ nie został podpisany .
Zachód zaczął pośpiesznie zbroić Ukrainę która już była mocno poturbowana .Od tej pory to wojna jest praktycznie między NATO a Rosją.
NATO daje broń , informacje satelitarne i wywiadowcze , rozkazy dla wojsk przychodzą z NATO, do tego walczy bardzo dużo zachodnich najemników.
Mimo to Rosja wygrywa , powoli i systematycznie uzyskuje coraz większą przewagę militarną i technologiczną i nie zdadzą się na nic poszczekiwania mainstreamowej propagandy w którą wierzą już tylko naj ciemniejsi z ciemnych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Taka historia to stan umysłu niezalogowany
20 maja 2023r. o 12:42
Propaganda to karma dla prymitywów. Zablokowany szczytuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dobre niezalogowany
20 maja 2023r. o 12:51
~~Taka historia to stan umysłu napisał(a): Propaganda to karma dla prymitywów. Zablokowany szczytuje.


Hahaha, 100/100
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawy Lubczyk niezalogowany
20 maja 2023r. o 12:59
Te kacapy nie mają co robić w sobotę to wypisują różne bzdury które dostają od gebelsa-ławrowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
20 maja 2023r. o 13:07
~~Przemo napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ZABLOKOWANY Ukraina jest agresorem powiedział ojciec premiera 6 minuta 15 sekunda wywiadu
https://youtu.be/90rfuwDwpBM



no to teraz po tym materiale niezłą jazdę usłyszysz chyba od Lucjana...
bo ja kiedyś już to ''przerabiałem'' ;D

no ale nie wiem jak teraz to Lucjan wytłumaczy...;D

no bo kurna słychać wyraźnie...''to Ukraińcy najechali wcześniej na Donbas'' ;D

ale ''jaja'' ;D

Falkonetti wracasz do starych nawyków
próbując wkręcać innych Lucjana
pod przykrywka jakiegoś przerabiania hi he hi



bzdura totalna...to żadne ''nawyki'' i nie mam zamiaru ''wkręcać'' tu Lucjana tylko przypomina mi się to że kiedy pisałem mu a nawet dawałem wypowiedzi Kornela o tym by nawiązywać pozytywne kontakty z Rosją o współpracy wtedy strasznie się oburzał przypisując mi czerpanie info z '' kacapskich'' lub ''esbeckich '' źródeł...

i właśnie to ''przerabiałem'' z Lucjanem i nie chce mi się do tego wracać...;D

a wczoraj czytałem kolejne materiały o upadku legendy ''s''
i co?
wklejenie tego wg. ciebie miałoby znamiona ''nakręcania '' Lucjana? ;D
ja zawsze powtarzałem i będe powtarzać że każdą ''legendę'' można obolić ...niczym pomniczek tego pedofilskiego kapelana ''s;;
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 maja 2023r. o 13:07
~~ZABLOKOWANY napisał(a):
Ktoś napisał: ~~kancelaria premiera napisał(a): Nie będziesz słuchał ojca swojego to zostaniesz Pinokiem . Wywiad z Kornelem Morawieckim ( przed smiercią) ojcem naszego premiera w studiu u Mazurka .to Ukraina napadła na Donbas wkraczając tam czołgami ,to Ukraina jest agresorem powiedział ojciec premiera 6 minuta 15 sekunda wywiadu
https://youtu.be/90rfuwDwpBM



no to teraz po tym materiale niezłą jazdę usłyszysz chyba od Lucjana...
bo ja kiedyś już to ''przerabiałem'' ;D

no ale nie wiem jak teraz to Lucjan wytłumaczy...;D

no bo kurna słychać wyraźnie...''to Ukraińcy najechali wcześniej na Donbas'' ;D

ale ''jaja'' ;D



Janusz , nie dyskutowaliśmy o tym kto rozpoczął wojnę w Donbasie a tak naprawdę przejęcia Donbasu tylko o tym czy Kornel Morawiecki był czy nie politykiem prorosyjskim , w powyższym materiale zaprzecza temu twierdzeniu choć jego niefortunna wypowiedź / co zauważył Mazurek / mogłaby być odebrana odwrotnie .

Od dawna Tobie piszę , czytaj dokładnie , pomyśl zanim odpowiesz , nie podejrzewam Ciebie że nie wiesz że Donbas był wschodnim regionem Ukrainy , obecnie okupowany przez Rosję .
Nie podejrzewam Ciebie że nie wiesz że konflikt w Donbasie rozpoczęli prorosyjscy seperatyści wspierani przez Rosję / zielone ludziki Putina /.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
20 maja 2023r. o 13:18
Lucjan ...takie jak to określasz ''niefortunne wypowiedzi'' ciągną się za ludźmi latami...
a wiesz kiedy takie wypowiedzi się pojawiają najczęściej?
wtedy kiedy człowiek nie jest przygotowany do trudnych pytań i wtedy właśnie mówi lub pisze coś co w nim tkwi...za co później się może nawet wstydzi bo nagle ''wiatr historii '' powiał z innej strony ale słów wcześniej wypowiedzianych nie może przegnać...

nie chce mi się tego po raz wtóry roztrząsać...

Lucjan ...kto tam w Donbasie co rozpętał guzik mnie obchodzi bo żaden z nas prawdy o tym zapewne nigdu nie pozna...
tak jak tego kto strzelał do JFK i czy ''yankee'' nie odnaleźli pojazdu kosmitów w Roswell a tylko ...balon meteo...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 maja 2023r. o 13:19
~~Historia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pytanie 2 napisał(a): No i co z tym donbasem? To wtedy w 2014 przyłączyli go do Ukrainy czy im się nie udało?
Proste pytanie . Do kogo należy Donbas po 2014roku? Do Ukrainy?


Udało im się połowicznie .Ukraińcy wkraczając rozpoczęli mordy na rosyjsko języcznych cywilach , Odessa , Mariupol , strzelanie do cywili przez wojska Ukraińskie w Słowiańsku itd. Mieszkańcy tych regionów utworzyli siły zbrojne ,częściowo broń wysyłała im Rosja ale w związku z tym że na tych terenach są zakłady zbrojeniowe mieli broni pod dostatkiem .Wyparli Ukraińców z części regionów .Ukraińcy ostrzeliwali miasta i dzielnice mieszkaniowe ,można to zobaczyć na wielu zachodnich filmach i reportażach między innymi francuski film Anny Marii Borell pt.Donbas
Aby wstrzymać walki podpisano tzw.Umowy Mińskie ,Mińsk 1 i Mińsk 2
Francja i Niemcy miały pilnować realizacji tych porozumień .Ukraina ich nie przestrzegała ,co jakiś czas ostrzeliwała miasta tych republik.Jak niedawno w wywiadzie przyznała była kanclerz Niemiec ,nie chodziło o pokój ale o czas aby uzbroić odpowiednio armię Ukraińską przez zachód .Już Poroszenko chwalił się że posiadają najsilniejszą konwencjonalną armię w Europie .Gdy Ukraińcy stanęli tą świetnie uzbrojoną 700 000 armią u granic republik szykując atak.Rosja wkroczyła siłą 150 000 żołnierzy zadając Ukraińcom potężne straty .Jednocześnie aby zatrzymać część Ukraińskiej armii do obrony Kijowa zrobiono pozorowany atak na Kijów to zmusiło Ukraińców do podjęcia rozmów pokojowych w Stambule w Turcji w kwietniu zeszłego roku ,w związku z tym Rosjanie wycofali wojska z okolic Kijowa .Gdy układ pokojowy był gotowy do podpisania , interweniował premier W Brytanii i nakazał Zelenskiemu zerwanie rozmów i nie podpisywanie pokoju .Układ nie został podpisany .
Zachód zaczął pośpiesznie zbroić Ukrainę która już była mocno poturbowana .Od tej pory to wojna jest praktycznie między NATO a Rosją.
NATO daje broń , informacje satelitarne i wywiadowcze , rozkazy dla wojsk przychodzą z NATO, do tego walczy bardzo dużo zachodnich najemników.
Mimo to Rosja wygrywa , powoli i systematycznie uzyskuje coraz większą przewagę militarną i technologiczną i nie zdadzą się na nic poszczekiwania mainstreamowej propagandy w którą wierzą już tylko naj ciemniejsi z ciemnych



Dobrze znasz przemówienie Putina z przed rozpoczęciem inwazji na Ukrainę , jesteś mistrzem w sianiu propagandy Kremla ,
Ławrow , Pieskow i Putin jakby to przeczytali duma by ich rozpierała że mają takiego sojusznika .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza