Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Bławatkowa Lewizja niezalogowany
20 maja 2023r. o 18:08
Z prawdą to jest dokładnie tak, jak sformułował to ksiądz Tichner.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malwa smukła niezalogowany
20 maja 2023r. o 18:11
Panie Lucjanie nich więc pan chociaż w kilku słowach napisze jak i kiedy powstała Ukraina . Czy po prostu pan odpisze że mam sobie sam doczytać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 maja 2023r. o 18:50
~~Malwa smukła napisał(a): Panie Lucjanie nich więc pan chociaż w kilku słowach napisze jak i kiedy powstała Ukraina . Czy po prostu pan odpisze że mam sobie sam doczytać.



Nic Panu nie odpiszę , nie jestem badaczem historykiem , mogę tylko polecić książkę -
„Pogranicze. Podróż przez historię Ukrainy 988-2015”:
Lub - Ukraina – ponad 1000 lat historii.
https://ug.edu.pl/news/pl/2830/ukraina-ponad-1000-lat-historii .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ukr niezalogowany
20 maja 2023r. o 19:57
~~J23 napisał(a): Wdzięczność ludzka nie zna granic :
" Rzecznik polskiego MSZ mówił o Wołyniu. Kijów oburzony: To nieakceptowalne!
"Jakiekolwiek próby narzucania Prezydentowi Ukrainy czy Ukrainie, co musimy w sprawie wspólnej przeszłości są nieakceptowalne i niefortunne" - napisał Wasyl Zwarycz, ambasador Ukrainy w Polsce. Wcześniej rzecznik MSZ Łukasz Jasina stwierdził, że Wołodymyr Zełenski powinien przeprosić Polaków za Wołyń. W jego ocenie ukraiński prezydent miałby powiedzieć wprost: "przepraszam i proszę, prosimy o wybaczenie".



I jeszcze głąbie pewnie powinien na kolanach nas przepraszać prezydent Ukrainy
a niech Niemcy reperację zapłacą i przeproszą , to na unijne grosze położymy wiesz co??
wskakuj za fajere a politykę pozostaw PiSowi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
20 maja 2023r. o 20:01
Lucjan opamiętaj się !!!!!! ;D
1000 lat !!!!!!!
a może uważasz że Jezus był Ukraińcem i dzięki Ukraińcowi mamy dostępne koło....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tamaryszek polny niezalogowany
20 maja 2023r. o 20:09
~~Ukr napisał(a): ~~J23 napisał(a): Wdzięczność ludzka nie zna granic :
" Rzecznik polskiego MSZ mówił o Wołyniu. Kijów oburzony: To nieakceptowalne!
"Jakiekolwiek próby narzucania Prezydentowi Ukrainy czy Ukrainie, co musimy w sprawie wspólnej przeszłości są nieakceptowalne i niefortunne" - napisał Wasyl Zwarycz, ambasador Ukrainy w Polsce. Wcześniej rzecznik MSZ Łukasz Jasina stwierdził, że Wołodymyr Zełenski powinien przeprosić Polaków za Wołyń. W jego ocenie ukraiński prezydent miałby powiedzieć wprost: "przepraszam i proszę, prosimy o wybaczenie".



I jeszcze głąbie pewnie powinien na kolanach nas przepraszać prezydent Ukrainy
a niech Niemcy reperację zapłacą i przeproszą , to na unijne grosze położymy wiesz co??
wskakuj za fajere a politykę pozostaw PiSowi

Łatwo ci przychodzą wyzwiska ale tak ..powinien przepraszać .
tak jak Polski prezydent przepraszał kiedyś Żydów za bezeceństwa jakich dopuszczali się na nich Polacy podczas okupacji .
słusznie to robił?
ZELENSKI POWINIEN ZA WSZYSTKIE TAMTE MORDY PRZEPRASZAĆ .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 maja 2023r. o 20:17
~~ZABLOKOWANY napisał(a): Lucjan opamiętaj się !!!!!! ;D
1000 lat !!!!!!!
a może uważasz że Jezus był Ukraińcem i dzięki Ukraińcowi mamy dostępne koło....;D


I Ty Brutusie nie rozumiesz że to opisują badacze historii , ja tylko czytam i chłonę wiedzę od mądrzejszych ode mnie , Tobie też to polecam choć wątpię czy skorzystasz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
20 maja 2023r. o 20:28
Lucjan ...nie jestem przeciw tobie ...
jestem przeciwny bezkrytycznemu podchodzeniu do pewnych faktów...kim są co ''badacze historii''?
zweryfikowałeś w jakiś sposób ich ''wiedzę''? ;D
myślisz że bez przyczyny zapytałem cię o Jezusa Ukraińca ? ;D
otóż nie ...
więc Lucjan badacz historii badaczowi nierówny...
jak chcesz to ci odszukam pewien artykuł o takim ''badaczu'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Gerresheimer zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza