Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
1 sierpnia 2023r. o 19:55
''...nasze systemy radiolokacyjne nie wykryły żadnego naruszenia polskiej przestrzeni powietrznej – przekonywał od początku ppłk Jacek Goryszewski, rzecznik Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych.''

tak było rano a przed chwilą ...

''Śmigłowce z Białorusi naruszyły naszą granicę
"W związku z naruszeniem polskiej przestrzeni powietrznej przez dwa białoruskie śmigłowce, do Ministerstwa Spaw Zagranicznych RP w trybie natychmiastowym wezwana została charge d'affairs Ambasady Białorusi" – poinformowało po godz. 19:20 polskie MSZ na Twitterze.''

cholera!!!!!!...nie dało się ukryć bo były za głośne i ludzie je słyszeli...
i ten cholerny płot na granicy okazał się za niski...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To je amelinium niezalogowany
1 sierpnia 2023r. o 22:33
Chiny ograniczyły eksport galu i germanu - dwóch metali niezbędnych do produkcji półprzewodników. To zapowiedziany wcześniej ruch będący odpowiedzią na działania władz USA ograniczające dostęp Chin do kluczowych technologii. Zachód może być zmuszony do postawienia na produkcję aluminium.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
1 sierpnia 2023r. o 22:35
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopny Wilec niezalogowany
1 sierpnia 2023r. o 22:43
~~Złotordzawa Kalia napisał(a): Baran jeden nawet Polskie barwy narodowe PO
mylił . Ourwa co za DEBIL.

oj tam oj tam, co ma pamiętać obcego państwa, ważne że pamięta trzy kolory swojego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowa Pietruszka niezalogowany
1 sierpnia 2023r. o 23:25
Ten Joński to bezpartyjny ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
2 sierpnia 2023r. o 6:48
Racjonalna Polska
3 dni
·
– "Nie mam polskiego obywatelstwa, a mieszkam tu już 50 lat. Dostałem odmowę. Kazali mi udowadniać, z jakiej racji ja mieszkam na terenie Polski. Zamiast porozmawiać, wyjaśnić, to poczułem się opluty. Nie chodzi o to, że ja tu siedzę, nic nie robię i chcę obywatelstwo. Dostałem dużo od tego kraju, ale też bardzo dużo dałem. Gdybym był piłkarzem, to pewnie obywatelstwo dostałbym z dnia na dzień. Ale też wszystko ma swoje pozytywne strony. Nie muszę podawać ręki Andrzejowi Dudzie".
John Porter, muzyk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pis to zdrajcy i oszuści niezalogowany
2 sierpnia 2023r. o 9:36
pisowce najpierw kłamali w sprawie rakiety teraz kłamią w sprawie śmigłowców. Dwie prawdy wyszły na jaw.
Obrona Polskiego nieba to mit a błaszczak dalej nie zdymisjonowany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoszara Truskawka niezalogowany
2 sierpnia 2023r. o 11:40
Jest niezawodny i szybki sposób aby Rosja definitywnie przegrała wojnę z Ukrainą.
Należy podrzucić ruskim Błaszczaka na stanowisko ministra obrony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza