Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Ciemnobłękitny Ligustr niezalogowany
20 sierpnia 2023r. o 13:54
zacznij rozliczanie Lucjan...;D
najlepiej od Stoczni ...gdzie się podziały ''cegiełki '' na jej ratowanie też wspomnij...;D
''pięknego Maryjana'' pamiętasz ?...pamiętasz wyszywane ręczniczki dla jego ''azorka''?
rozliczone czy ''wrzucone w koszta''? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burobrązowy Cis niezalogowany
20 sierpnia 2023r. o 14:10
ręczniki to dla dudy solida
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoczerwony Śniedek niezalogowany
20 sierpnia 2023r. o 18:45
''....emerytury zostały wbrew wyrażanej woli społeczeństwa - wszystkie badania na to wskazywały, protestowały związki zawodowe - podwyższone. Podwyższona przez poprzednią władzę. W dniu, w którym była podwyższana, zapowiedziałem z mównicy sejmowej, że jeśli przejmiemy władzę przywrócimy to, co było. I przywróciliśmy - powiedział Jarosław Kaczyński.''

mlaskacz już nie wie co mówi ...czy on jeszcze potrafi się samodzielnie ubrać?...bo wiadomo że z doborem obuwia ma spore problemy...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczna Ułudka niezalogowany
20 sierpnia 2023r. o 18:56
Piąte pytanie w referendum:
czy zgadzasz się aby Polska była państwem dwóch narodów tak jak tego chce prezes Kaczyński i prezydent Duda ? oczywiście to już nieaktualne bo to się dzieje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoczerwony Śniedek niezalogowany
20 sierpnia 2023r. o 19:07
zaraz ,zaraz ...wkradła się tu pewna nieścisłość...zapewne masz na myśli naród polski i ukraiński i poniekąd to słuszne ale ...
nie tak dawno przecież pisano tu że Polskę opanowali ''żydowiny'' a ostatnio ''ruskie'' poprzez swoje ''wpływy'' no i nie można zapominać o Niemcach...
pamiętasz Webera?...on tu już jest ...w Polsce....;D
jak to przeczytałem to aż zakrzyknąłem ...
ło matko bosko !!!!! Gliwice w Warszawie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herr Jurek niezalogowany
20 sierpnia 2023r. o 20:28
~~Liliowoczerwony Śniedek napisał(a): ''....emerytury zostały wbrew wyrażanej woli społeczeństwa - wszystkie badania na to wskazywały, protestowały związki zawodowe - podwyższone. Podwyższona przez poprzednią władzę. W dniu, w którym była podwyższana, zapowiedziałem z mównicy sejmowej, że jeśli przejmiemy władzę przywrócimy to, co było. I przywróciliśmy - powiedział Jarosław Kaczyński.''

mlaskacz już nie wie co mówi ...czy on jeszcze potrafi się samodzielnie ubrać?...bo wiadomo że z doborem obuwia ma spore problemy...;D


Ma demencje dziad i nie pamięta że ma kłamać to zaczyna prawdę mówić. Jasność wypowiedzi, sprawność intelektualna i kondycja fizyczna jak u Breżniewa miesiąc przed wyciągnięciem kopyt . Dziad powinien leżeć na plaży i przyzwyczajać się do piasku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoczerwony Śniedek niezalogowany
20 sierpnia 2023r. o 20:36
dobrze piszesz ...bardzo dobrze...
a Poleczki z Węgierkami wygrały pierwszego seta...
potrzebna mi ich wygrana d kuponu...i przegrana Hurkacza...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Julek niezalogowany
20 sierpnia 2023r. o 20:40
~~Liliowoczerwony Śniedek napisał(a): ''....emerytury zostały wbrew wyrażanej woli społeczeństwa - wszystkie badania na to wskazywały, protestowały związki zawodowe - podwyższone. Podwyższona przez poprzednią władzę. W dniu, w którym była podwyższana, zapowiedziałem z mównicy sejmowej, że jeśli przejmiemy władzę przywrócimy to, co było. I przywróciliśmy - powiedział Jarosław Kaczyński.''

mlaskacz już nie wie co mówi ...czy on jeszcze potrafi się samodzielnie ubrać?...bo wiadomo że z doborem obuwia ma spore problemy...;D


Jarku, jak to dobrze że jesteś z nami. Prowadzisz nas przez wyboje życia i zawsze tak akuratnie wszystko wytłumaczysz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza