Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Brak prądu niezalogowany
2 września 2023r. o 9:28
NIEPOKALANA::::

Donalda pomoc!!!!

Na zdjęciu jest jedyny człowiek na świecie który jechał tramwajem bez prądu!!! Przecież to jest żenada aby w przypadku braku prądu w sieci zrobić z tej kobiety bohaterkę 80 roku przecież nie tylko jej tramwaj się wtedy zatrzymał oj było ich tego dnia i w tej samej chwili dużo dużo więcej!!! Zatrzymać tramwaj który stoi to mistrzostwo świata!!!
Ps. Z biografii Krzywonos opisanej przez Edwarda Janus: Co do Tramwaju.Henryka przebywala domach dziecka ,odebrano jej rodzica bo alkochol.Problem Krzywonos polegał na tym że co nauczyła się życia w rodzinie to pokazywała to w domu dziecka a że była dość masywna dziewczyna to biła te dzieciaki paliła papierosy itd.Dom dziecka może cię trzymac do 21 lat.Tutaj był problem krzywonos ma 21 lat o jeszcze nie skaczyla szkoły podstawowej.Dom dziecka pogroził jej jeśli nie skaczy szkoły to pójdzie w ślady rodziców do więzienia. Więc na siłę Henryka ukaczyla tą podstawową szkołę i Dom Dziecka załatwił jej pracę jako Tramwajarka tylko dlatego żeby była zajęta i nie piła czy kradła. Potem zostawia sprzęt za który była odpowiedzialna Tramwaj i idzie sobie w siną dal.Poniewaz prąd wyłączyli a wtedy Henryka wyjechala.zajezdni nie legalnie,więc bała się że jej pracownicy ją pobiją, więc uciekła z tego Tramwaju i poszła do stoczni okłamując że jest przedstawicielem Tramwajarzy z Wrzeszcza

Kto za Donkiem jeszcze ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadżółkła Krzewuszka niezalogowany
2 września 2023r. o 9:31
czy czasem nie podobna była historia Waly ? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
2 września 2023r. o 9:45
~~Brak prądu napisał(a): NIEPOKALANA::::

Donalda pomoc!!!!

Na zdjęciu jest jedyny człowiek na świecie który jechał tramwajem bez prądu!!! Przecież to jest żenada aby w przypadku braku prądu w sieci zrobić z tej kobiety bohaterkę 80 roku przecież nie tylko jej tramwaj się wtedy zatrzymał oj było ich tego dnia i w tej samej chwili dużo dużo więcej!!! Zatrzymać tramwaj który stoi to mistrzostwo świata!!!
Ps. Z biografii Krzywonos opisanej przez Edwarda Janus: Co do Tramwaju.Henryka przebywala domach dziecka ,odebrano jej rodzica bo alkochol.Problem Krzywonos polegał na tym że co nauczyła się życia w rodzinie to pokazywała to w domu dziecka a że była dość masywna dziewczyna to biła te dzieciaki paliła papierosy itd.Dom dziecka może cię trzymac do 21 lat.Tutaj był problem krzywonos ma 21 lat o jeszcze nie skaczyla szkoły podstawowej.Dom dziecka pogroził jej jeśli nie skaczy szkoły to pójdzie w ślady rodziców do więzienia. Więc na siłę Henryka ukaczyla tą podstawową szkołę i Dom Dziecka załatwił jej pracę jako Tramwajarka tylko dlatego żeby była zajęta i nie piła czy kradła. Potem zostawia sprzęt za który była odpowiedzialna Tramwaj i idzie sobie w siną dal.Poniewaz prąd wyłączyli a wtedy Henryka wyjechala.zajezdni nie legalnie,więc bała się że jej pracownicy ją pobiją, więc uciekła z tego Tramwaju i poszła do stoczni okłamując że jest przedstawicielem Tramwajarzy z Wrzeszcza

Kto za Donkiem jeszcze ???


W tej stoczni Jarosław Kaczyński strajk organizował. Przyjął Krzywonos czy od razu stary lis poznał się na niej ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadżółkła Krzewuszka niezalogowany
2 września 2023r. o 11:00
Krzywonos to taka sama ''legenda'' jak Wala Walentynowicz...;D
o niej też pisano ''legendy'' które ewoluowały z czasem a prym w budowaniu jej fałszywego przecież mitu budował inny fałszerz cenckiewicz którego obecnie chyba dla kawału piSSdzielce wystawili na przewodniczącego ''sądu kapturowego ....;D
na marginesie wspomnę że niewiele brakowało by ten ''historyk'' jako pierwszy ipeenowiec nie skończył przed sądem za kłamstwa i oszczerstwa...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
2 września 2023r. o 13:38
Z badań PISA i OECD wynika, że 40% Polaków nie rozumie tego, co czyta, kolejne 30% rozumie w niewielkim stopniu. Zatem w Polsce 70% wyborców stanowią funkcjonalni analfabeci. Większość z nich zapewne nawet nie wie, co to jest facebook czy twitter, ale to oni zdecydują o wyniku wyborów.
Kiedyś napisałem , że z PISim chamem należy rozmawiać po chamsku i jego językiem, oberwało mi się tak, że na lata musiałem kłódkę założyć. Tłumaczono mi, że my lepsi musimy pokazywać, że nie jesteśmy tacy jak oni, jak gdyby im zależało na tym, żeby podciągnąć się do lepszych.
Ja z tym ludźmi przebywam. Lata temu doszedłem do wniosku, że nie ma co się oburzać, tylko postępować z nimi, jak z dziećmi. Przecież to ten sam poziom poznawczy.

Jak Korwin to mówił to się z niego śmiali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
2 września 2023r. o 14:24
&t=93s
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ten lepszy niezalogowany
2 września 2023r. o 16:18
~~Jurko61 napisał(a): Z badań PISA i OECD wynika, że 40% Polaków nie rozumie tego, co czyta, kolejne 30% rozumie w niewielkim stopniu. Zatem w Polsce 70% wyborców stanowią funkcjonalni analfabeci. Większość z nich zapewne nawet nie wie, co to jest facebook czy twitter, ale to oni zdecydują o wyniku wyborów.
Kiedyś napisałem , że z PISim chamem należy rozmawiać po chamsku i jego językiem, oberwało mi się tak, że na lata musiałem kłódkę założyć. Tłumaczono mi, że my lepsi musimy pokazywać, że nie jesteśmy tacy jak oni, jak gdyby im zależało na tym, żeby podciągnąć się do lepszych.
Ja z tym ludźmi przebywam. Lata temu doszedłem do wniosku, że nie ma co się oburzać, tylko postępować z nimi, jak z dziećmi. Przecież to ten sam poziom poznawczy.

Jak Korwin to mówił to się z niego śmiali


Ileż to pracy musi wykonać Platforma Osłów, by uświadomić tych analfabetów politycznych aby głosowali nie tak jak chcą. Kto tu jest Kordianem ,a kto chamem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bananowa Bylica niezalogowany
2 września 2023r. o 17:35
~~Jurko61 napisał(a): Z badań PISA i OECD wynika, że


Z badań PISA i OECD wynika, że Kmiocie w 100% nie wiesz co piszesz …..;);)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza