Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Liliowoniebieski Tojad niezalogowany
12 listopada 2023r. o 14:58
~~Jasnobłękitna Czubatka napisał(a): dlaczego nagle zmieniasz temat ?...teraz coś o moim wieku a co o twoim? ;D ...''młodzieniaszku'' ;D
dlaczego ty zawsze nie końcżąc poprzedniego wątku i jakiekolwiek w nim odpowiedzi zaraz uciekasz i przeskakujesz w nowy? ;D ....czego się boisz?...ośmieszenia? ;D
teraz kolejna twoja bzdura ...kolejna po tej propagandzie 39-45 ...;D

ja piszę o Ukrainie i tym czym to grozi a ty jakiś pierd z ''dudy wzięty''o...

''Asekuracja i symptomy , może wreszcie zrozumiesz jak działa system państw bardzo zamożnych , dlaczego się potrafią rozwinąć gospodarczo …''
rozwiń tą jakże ''błyskotliwą myśl'' bo nie wiem do czego to dopasować...;D

''...jeżeli Unia zainwestuje ponosząc ryzyko
niepowodzenia to źle ..???...co za bzdura...czym ryzykuje Unia?...konkretnie czym ...;D
pieprzysz coś o ewentualnych zyskach ale nie na tym to polega bo ponad zyski trzeba mieć świadomość strat...
dlatego ja rozsądnie inwestuję w STS...;D
a ty?...co z twoimi inwestycjami?...dlaczego inwestujesz od lat w Niemcy a Nie Polskę ...czyżby jakieś ryzyko? ;D

wiem Jurek ...wyłgasz się od odpowiedzi?
tak jak ten wcześniejszy oszust ''tojad'' ;D....domyślasz się kto nim jest?

Zabolało? Ma boleć. A tak swoją drogą to uderz w stół a nożyce się odezwą. ...hahahaha..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobłękitna Czubatka niezalogowany
12 listopada 2023r. o 15:29
~~Liliowoniebieski Tojad napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnobłękitna Czubatka napisał(a): dlaczego nagle zmieniasz temat ?...teraz coś o moim wieku a co o twoim? ;D ...''młodzieniaszku'' ;D
dlaczego ty zawsze nie końcżąc poprzedniego wątku i jakiekolwiek w nim odpowiedzi zaraz uciekasz i przeskakujesz w nowy? ;D ....czego się boisz?...ośmieszenia? ;D
teraz kolejna twoja bzdura ...kolejna po tej propagandzie 39-45 ...;D

ja piszę o Ukrainie i tym czym to grozi a ty jakiś pierd z ''dudy wzięty''o...

''Asekuracja i symptomy , może wreszcie zrozumiesz jak działa system państw bardzo zamożnych , dlaczego się potrafią rozwinąć gospodarczo …''
rozwiń tą jakże ''błyskotliwą myśl'' bo nie wiem do czego to dopasować...;D

''...jeżeli Unia zainwestuje ponosząc ryzyko
niepowodzenia to źle ..???...co za bzdura...czym ryzykuje Unia?...konkretnie czym ...;D
pieprzysz coś o ewentualnych zyskach ale nie na tym to polega bo ponad zyski trzeba mieć świadomość strat...
dlatego ja rozsądnie inwestuję w STS...;D
a ty?...co z twoimi inwestycjami?...dlaczego inwestujesz od lat w Niemcy a Nie Polskę ...czyżby jakieś ryzyko? ;D

wiem Jurek ...wyłgasz się od odpowiedzi?
tak jak ten wcześniejszy oszust ''tojad'' ;D....domyślasz się kto nim jest?

Zabolało? Ma boleć. A tak swoją drogą to uderz w stół a nożyce się odezwą. ...hahahaha..



o proszę ...jesteś prostacki oszuście....;D
jesteś sam za głupi by utworzyć coś więcej niż dwa zdania a ja za mądry by tego nie zauważyć...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszara Goryczka niezalogowany
12 listopada 2023r. o 15:32
Blokują !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszara Goryczka niezalogowany
12 listopada 2023r. o 15:34
Wrócę jak nie będą blokować

Jurek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobłękitna Czubatka niezalogowany
12 listopada 2023r. o 15:35
może mają dosyć twoich kłamstw i manipulacji? ...zapytaj...;D
ja wracam do filmu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobłękitna Czubatka niezalogowany
12 listopada 2023r. o 16:17
A może maczasz palce w tym procederze , zazwyczaj blokują po komentarzach twoich wpisów …?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobłękitna Czubatka niezalogowany
12 listopada 2023r. o 16:27
nie fantazjuj ...;D
mam to gdzieś kogo i za co blokują ...
a jak masz z tym jakiś problem pytaj w dziale technicznym o wyjaśnienia...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobłękitna Czubatka niezalogowany
12 listopada 2023r. o 16:32
a gdzie się teraz znowu schował prostacki oszust ''tojad'' ?
znowu siedzi w ''konspiracyjnej '' norze ? :D

a może kleci coś więcej niż dwa zdania?... w jego przypadku i przy jego ''yntelygencji'' może to potrwać dłuższą chwilę ...

(wpadnę po filmie bo już chyba ostatnia przerwa reklamowa...)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza