Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~Kanarkowa Begonia niezalogowany
5 kwietnia 2021r. o 15:05
https://youtu.be/0WeGNB4QY_A


pisowski zwyrodnialec który zabił psa będzie bezkarny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
5 kwietnia 2021r. o 15:08
Horus napisał(a):
M21W2 napisał(a): Horusie bardzo mi Ciebie żal , żeby Ciebie jakiś wars nie pozwał do sądu za tak poważne oskarżenie jakim jest posądzenie o oszustwo .

Przypomnę jak nie wiesz :

" Oszustwo, wyłudzenie – przestępstwo polegające na doprowadzeniu innej osoby do niekorzystnego rozporządzenia mieniem własnym lub cudzym za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania jej błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej."


nie rób z siebie głupca większego niż jesteś...
oszustwem jest też to że przypisujesz sobie też treści nie należące do ciebie...
oszustwem jest też manipulowanie faktami ...

poczytaj sobie kmiotku jak szerokie jest pojęcie oszustwa to nie będziesz tu bredził skupiając się na jednym bzdurnym w tym przypadku odniesieniem... ...

i nie pisz tu ''jakiś wars'' bo wars to ty ...
no chyba że zaprzeczysz...:D

wiem że te święta są związane z jajkami ale tutaj wychodzi z ciebie niezły ''jajcarz''...;D




Januszku , wczoraj były święta z jajkami , jajca sobie z Ciebie robiłem jako nie zalogowany Jesion ,
Ty dzisiaj Lejesz wodę , tradycja zobowiązuje , tak trzymaj .
Nie tłumacz się Januszku nie trzeba , jesteś tu znanym oszczercą , na pamięć wiem co odpiszesz , kiedyś mnie denerwowałeś teraz tylko śmieszysz i bawisz .
Zamykam temat na dziś starczy debaty Falko - Wars .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
5 kwietnia 2021r. o 15:13
kmotku...

''jaja '' to z siebie zrobiłeś bo na jedną zaczepkę nie odpowiedziałem ....;D

teraz tylko to przyznając zrobiłeś z siebie po raz kolejny zwykłego idi.o.tę ...;D

w takich właśnie chwilach wychodzi twoje prostactwo...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielony Jarząb niezalogowany
5 kwietnia 2021r. o 15:16
PanM napisał(a): Prawda o " NIEZDARNOŚCI " jest bolesna i żaden normalny sąd tego nie zmieni.
Polska " niezdarność" skumała się z klerem i pisowskim nierządem a tam wszystko możliwe.[img=1617627261_fo892ng.jpg]

Przemo ta Niezdarność sprzedała się zaraz po 89 roku. Co zostało z tych 21 postulatów? nawet na makulaturę tego nie wezmą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
5 kwietnia 2021r. o 15:24
M21W2 napisał(a):
Horus napisał(a):
M21W2 napisał(a):
i nie pisz tu ''jakiś wars'' bo wars to ty ...
no chyba że zaprzeczysz...:D

wiem że te święta są związane z jajkami ale tutaj wychodzi z ciebie niezły ''jajcarz''...;D




Januszku , wczoraj były święta z jajkami , jajca sobie z Ciebie robiłem jako nie zalogowany Jesion ,



~~Srebrzystoczarny Jesion 18 godz. 59 min. temu

Postów:


Panna jak ja ciebie nie cierpię ty się odczep od Janusza on najmądrzejszy ze wszystkich .
Nawet w Hamburgu ma poparcie .
Panna my towarzysze dopadniem ciebie jak nie zostawisz Janusza w spokoju .
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź



~~Szarobiała Karagana 18 godz. 47 min. temu

Postów:

widać że oprócz Janusza ,ktoś niezle się bawi jego kosztem

czyżby trafił swój na swojego ?

albo ? niezła podpucha
..............................................................................

i znowu ci nie wyszło śmieszny ''opozycjonisto''.....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
5 kwietnia 2021r. o 15:53
PanM napisał(a): Prawda o " NIEZDARNOŚCI " jest bolesna i żaden normalny sąd tego nie zmieni.
Polska " niezdarność" skumała się z klerem i pisowskim nierządem a tam wszystko możliwe.[img=1617627261_fo892ng.jpg]


Czyżbyś Przemku coś zrozumiał , Solidarność 1980- 81 miała inny cel . W 1982 rozbita przez Jaruzelskiego i Kiszczaka mocno osłabiona ( z 9,5 mln zostało nas tylko ok . 0,5 mln ) zeszła do podziemia i stała się tylko opozycją antykomunistyczną . Tak było do 1989 r.
Obecnie robotnicy , jej członkowie decydują w wyborach kto ma być przewodniczącym i jakie działania mają być podejmowane , czy akceptują działania rządzących czy nie .
Anty pisowskim związkiem jest OPZZ , czy możesz podać choć jeden przykład co w czasie rządów PiS ten drugi pod względem wielkości związek zrobił dla nas .
Ty nie przyjmujesz do wiadomości oczywistej oczywistości że o przemianach po 1989 decydowali działacze partyjni , partie postkomunistyczne i postsolidarnościowe .
To właśnie oni zmienili ustawę o Związkach Zawodowych ograniczającą maksymalnie ich kompetencje , ustawę podpisał były związkowiec Wałęsa , w tamtym czasie polityk i Prezydent .


Dopisane 05.04.2021r. o godz. 15:53:

Horus napisał(a): kmotku...

''jaja '' to z siebie zrobiłeś bo na jedną zaczepkę nie odpowiedziałem ....;D

teraz tylko to przyznając zrobiłeś z siebie po raz kolejny zwykłego idi.o.tę ...;D

w takich właśnie chwilach wychodzi twoje prostactwo...hahaha



Możesz sobie to tłumaczyć jak chcesz , ja chciałem pokazać jak można oczerniać człowieka nie znając jego , jak nędznym można być kłamiąc i insynuując tak jak ty to robisz w stosunku do mnie .
Horusie nie odniosłeś się do tego bo nie wiedziałeś że Jesion to M21 . jakbyś wyczuł to uruchomiłbyś swój ślinotok .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielony Jarząb niezalogowany
5 kwietnia 2021r. o 16:01
M21W2 napisał(a):
PanM napisał(a): Prawda o " NIEZDARNOŚCI " jest bolesna i żaden normalny sąd tego nie zmieni.
Polska " niezdarność" skumała się z klerem i pisowskim nierządem a tam wszystko możliwe.[img=1617627261_fo892ng.jpg]


Czyżbyś Przemku coś zrozumiał , Solidarność 1980- 81 miała inny cel . W 1982 rozbita przez Jaruzelskiego i Kiszczaka mocno osłabiona ( z 9,5 mln zostało nas tylko ok . 0,5 mln ) zeszła do podziemia i stała się tylko opozycją antykomunistyczną . Tak było do 1989 r.
Obecnie robotnicy , jej członkowie decydują w wyborach kto ma być przewodniczącym i jakie działania mają być podejmowane , czy akceptują działania rządzących czy nie .
Anty pisowskim związkiem jest OPZZ , czy możesz podać choć jeden przykład co w czasie rządów PiS ten drugi pod względem wielkości związek zrobił dla nas .
Ty nie przyjmujesz do wiadomości oczywistej oczywistości że o przemianach po 1989 decydowali działacze partyjni , partie postkomunistyczne i postsolidarnościowe .
To właśnie oni zmienili ustawę o Związkach Zawodowych ograniczającą maksymalnie ich kompetencje , ustawę podpisał były związkowiec Wałęsa , w tamtym czasie polityk i Prezydent .Dopisane 05.04.2021r. o godz. 15:53:
Horus napisał(a): kmotku...

''jaja '' to z siebie zrobiłeś bo na jedną zaczepkę nie odpowiedziałem ....;D

teraz tylko to przyznając zrobiłeś z siebie po raz kolejny zwykłego idi.o.tę ...;D

w takich właśnie chwilach wychodzi twoje prostactwo...hahaha



Możesz sobie to tłumaczyć jak chcesz , ja chciałem pokazać jak można oczerniać człowieka nie znając jego , jak nędznym można być kłamiąc i insynuując tak jak ty to robisz w stosunku do mnie .
Horusie nie odniosłeś się do tego bo nie wiedziałeś że Jesion to M21 . jakbyś wyczuł to uruchomiłbyś swój ślinotok .

To może już czas by sztandar Solidarności wyprowadzić? II Solidarność nie ma nic wspólnego z pierwszą, Zastanawiałem się co Solidarność je, teraz już wiem, Solidarność je obrońcą PISu. Jesteście tacy sami albo i gorsi od tych z CR ZZ za realnego socjalizmu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
5 kwietnia 2021r. o 16:18
~~Niebieskawozielony Jarząb , Janku czy Ty nie jesteś w stanie zrozumieć że ja piszę o Solidarności z lat 1980- 89 .
Obecny związek to inni młodsi od nas ludzie , Ty ani ja nie mamy prawa o nich i za nich decydować .
Nam pozostały związki emerytów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.