Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Umiar i pokora niezalogowany
20 maja 2024r. o 18:16
Przrstępca brudna pała nie odebrał wezwania na przesłuchanie - przekazał przewodniczący komisji śledczej ds. "afery wizowej" Michał Szczerba. Teraz próbę jego doręczenia podejmie policja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grochówka z wkładką niezalogowany
20 maja 2024r. o 18:19
~~Umiar i pokora napisał(a): Przrstępca brudna pała nie odebrał wezwania na przesłuchanie - przekazał przewodniczący komisji śledczej ds. "afery wizowej" Michał Szczerba. Teraz próbę jego doręczenia podejmie policja.


Próbę na polecenie przerwy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Terror praworządności jest spoko niezalogowany
20 maja 2024r. o 19:05
Duda opłakuje prezydenta Iranu, który byl terorystą, kolaborowal z Putinem, wydał 1500 wyroków śmierci na studentów
Może niech wyśle tam swojego ruskiego specjalistę od badania przyczyn wypadkòw lotniczych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatoczerwony Wielosił niezalogowany
20 maja 2024r. o 19:48
~~Umiar i pokora napisał(a): Przrstępca brudna pała nie odebrał wezwania na przesłuchanie - przekazał przewodniczący komisji śledczej ds. "afery wizowej" Michał Szczerba. Teraz próbę jego doręczenia podejmie policja.

To w końcu jest policjantem czy listonoszem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buy Essay hgx niezalogowany
20 maja 2024r. o 23:47
Critical essay editor sites ca paper on communication online writing
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
21 maja 2024r. o 5:27
Ta kampania będzie jeszcze ostrzejsza, niż ta przed 15.10. Tylko durnie sądzą, że można przykryć się miękkim kocykiem i jakoś to będzie. Niech to, co dzieje się w Polsce, nazywa się "polaryzacją". Ok. Dlaczego mamy bać się tego słowa? Przypomnę, że wojnę polsko-polską rozpoczął Kaczyński, z obłudną, machiaweliczną premedytacją, do tego - to już czarno na białym - wprowadzając tu ruską bajkę. Jesteśmy w tak ważnym momencie historii, że każdy musi się klarownie, jednoznacznie określić, gdzie stoi. Nikt mnie nie kupi troskliwymi bajerami o tym, jak to później nie damy tego wszystkiego skleić. Niewiele mnie to teraz obchodzi. Nie zamierzam też przepraszać PiSowców za to, że życzę im jak najgorzej. Bo to oni urządzili nam najgorsze życie od czasu wypieprzenia PRL-u w kosmos. Kretyńską "wrażliwość" mediów przemilczę. Biorę od nich newsy, myślę sama. A myślę, że jeśli szybko i skutecznie nie rozprawimy się z patoprawicą, to instalujmy sobie już w szkołach ponownie lekcje j. rosyjskiego.

PS. Ponad 78% Polaków uważa, że członkostwo w UE pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo Polski. Blisko 17% (!) uważa, że nie. Zdania nie ma 5%. Interesuje mnie tylko ta pierwsza grupa. Na drugą i trzecią kładę (nomen omen) krzyżyk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasny Rokitnik niezalogowany
21 maja 2024r. o 6:51
~~Jasiu napisał(a): Ta kampania będzie jeszcze ostrzejsza, niż ta przed 15.10. Tylko durnie sądzą, że można przykryć się miękkim kocykiem i jakoś to będzie. Niech to, co dzieje się w Polsce, nazywa się "polaryzacją". Ok. Dlaczego mamy bać się tego słowa? Przypomnę, że wojnę polsko-polską rozpoczął Kaczyński, z obłudną, machiaweliczną premedytacją, do tego - to już czarno na białym - wprowadzając tu ruską bajkę. Jesteśmy w tak ważnym momencie historii, że każdy musi się klarownie, jednoznacznie określić, gdzie stoi. Nikt mnie nie kupi troskliwymi bajerami o tym, jak to później nie damy tego wszystkiego skleić. Niewiele mnie to teraz obchodzi. Nie zamierzam też przepraszać PiSowców za to, że życzę im jak najgorzej. Bo to oni urządzili nam najgorsze życie od czasu wypieprzenia PRL-u w kosmos. Kretyńską "wrażliwość" mediów przemilczę. Biorę od nich newsy, myślę sama. A myślę, że jeśli szybko i skutecznie nie rozprawimy się z patoprawicą, to instalujmy sobie już w szkołach ponownie lekcje j. rosyjskiego.

PS. Ponad 78% Polaków uważa, że członkostwo w UE pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo Polski. Blisko 17% (!) uważa, że nie. Zdania nie ma 5%. Interesuje mnie tylko ta pierwsza grupa. Na drugą i trzecią kładę (nomen omen) krzyżyk

100/100
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krakusowy Brązosz niezalogowany
21 maja 2024r. o 7:48
~~Krasny Rokitnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasiu napisał(a): Ta kampania będzie jeszcze ostrzejsza, niż ta przed 15.10. Tylko durnie sądzą, że można przykryć się miękkim kocykiem i jakoś to będzie. Niech to, co dzieje się w Polsce, nazywa się "polaryzacją". Ok. Dlaczego mamy bać się tego słowa? Przypomnę, że wojnę polsko-polską rozpoczął Kaczyński, z obłudną, machiaweliczną premedytacją, do tego - to już czarno na białym - wprowadzając tu ruską bajkę. Jesteśmy w tak ważnym momencie historii, że każdy musi się klarownie, jednoznacznie określić, gdzie stoi. Nikt mnie nie kupi troskliwymi bajerami o tym, jak to później nie damy tego wszystkiego skleić. Niewiele mnie to teraz obchodzi. Nie zamierzam też przepraszać PiSowców za to, że życzę im jak najgorzej. Bo to oni urządzili nam najgorsze życie od czasu wypieprzenia PRL-u w kosmos. Kretyńską "wrażliwość" mediów przemilczę. Biorę od nich newsy, myślę sama. A myślę, że jeśli szybko i skutecznie nie rozprawimy się z patoprawicą, to instalujmy sobie już w szkołach ponownie lekcje j. rosyjskiego.

PS. Ponad 78% Polaków uważa, że członkostwo w UE pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo Polski. Blisko 17% (!) uważa, że nie. Zdania nie ma 5%. Interesuje mnie tylko ta pierwsza grupa. Na drugą i trzecią kładę (nomen omen) krzyżyk

100/100


Jasiólek, zagłosował, a teraz czeka bidulek na następne efekty odwracania kota ogonem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA Metrohouse zaprasza