Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

20886
#Jurko61 nieaktywny
1 sierpnia 2021r. o 9:47
Jakiś Falsyfikat chciałby być Jurko61 ,
Nie ten poziom , tam gdzie ty idziesz szanowny Falsyfikacie
Oryginał Jurko61 dawno już wrucił he he .
Pisz sobie do woli może zaczniesz szczytować z podniety ………:):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 sierpnia 2021r. o 10:19
Jurko61 napisał(a): Jakiś Falsyfikat chciałby być Jurko61 ,
Nie ten poziom , tam gdzie ty idziesz szanowny Falsyfikacie
Oryginał Jurko61 dawno już wrucił he he .
Pisz sobie do woli może zaczniesz szczytować z podniety ………:):)


po co ta złość Jurko? :D po co te nerwy?
jest niedziela ,dzień wolny ,zrób sobie kawę i poczekaj na ''kawę na ławę''
jestem pewien że da ci do myślenia-o ile już o tym po cichu nie myślisz- jak będą rozmawiać o tym ile to sobie p(osły) podnieśli zarobki a ''budyń'' je przyklepał...

po co się tu złościsz pisząc o jakimś ''poziomie''?
zadał bym ci pytanie na jakim to ''poziomie'' pisze twóh brachol ale miałbyś trudności z odpowiedzią ...
a co do szczytowania...myślę że on właśnie w takich chwilach ''szczytuje'' ...hahaha

idę zaparzyć sobie drugą kawę ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 sierpnia 2021r. o 10:37
Horus napisał(a): z prawdziwą przyjemnością czytam od jakiegoś czasu twoje posty ...
cieszę się że mamy podobne zdanie co do tego że mkkwacz niedługo przecież ''fiknie''...;D

przyznasz chyba Jurko że zbyt późno ...
dla Polski ...dla nas....


Zgadza się Parówa nie ma jeszcze 64 , ale łeb siwy nakazywał by odrobinę refleksji przynajmniej w kwestii kreowania intencji .
Ja śmierci nikomu nie życzę , nawet Ryżemu Olsenowi , nie mówiąc o Kaczorze ... obaj grają w tej samej drużynie . Rywalizacja dla dobra Narodu jest tylko pozorna . Gra słów .

Jurko , Przemo , kmiot wsiowy Lucjan i Panna logują się .

Palant , co z pod tyldy używa ksyw znanych Bolecnautów zasługuje na prengież . Z imienia i nazwiska ... brak odwagi , ale z pod tyldy , hulaj dusza piekła nie ma .

Pytasz mnie Parówa , czy byłem dawcą , czy biorcą . Odpowiadam , nie byłem
grypserem i nie byłem dawcą i biorcą .

Ale takich , jak ty Parówa , to grypserzy na łaczkach roznoszą . Żaden ręki mi nie podał , ale czułem szacunek .


Widzisz Parówa , jak stereotypy myślenia zaśmiecają ci twą boską jaźń ... bogu horusie , ptaszyno ty na ręce pana ... sokole falco .

Na wszelki wypadek zgłoś do moderacji .

Teraz ty bogu odpowiedz ... kiedy rozprawa ?


Dopisane 01.08.2021r. o godz. 10:30:

Horus napisał(a): z prawdziwą przyjemnością czytam od jakiegoś czasu twoje posty ...
cieszę się że mamy podobne zdanie co do tego że mkkwacz niedługo przecież ''fiknie''...;D

przyznasz chyba Jurko że zbyt późno ...
dla Polski ...dla nas....


Zgadza się Parówa nie ma jeszcze 64 , ale łeb siwy nakazywał by odrobinę refleksji przynajmniej w kwestii kreowania intencji .
Ja śmierci nikomu nie życzę , nawet Ryżemu Olsenowi , nie mówiąc o Kaczorze ... obaj grają w tej samej drużynie . Rywalizacja dla dobra Narodu jest tylko pozorna . Gra słów .

Jurko , Przemo , kmiot wsiowy Lucjan i Panna logują się .

Palant , co z pod tyldy używa ksyw znanych Bolecnautów zasługuje na prengież . Z imienia i nazwiska ... brak odwagi , ale z pod tyldy , hulaj dusza piekła nie ma .

Pytasz mnie Parówa , czy byłem dawcą , czy biorcą . Odpowiadam , nie byłem
grypserem i nie byłem dawcą i biorcą .

Ale takich , jak ty Parówa , to grypserzy na łaczkach roznoszą . Żaden ręki mi nie podał , ale czułem szacunek .


Widzisz Parówa , jak stereotypy myślenia zaśmiecają ci twą boską jaźń ... bogu horusie , ptaszyno ty na ręce pana ... sokole falco .

Na wszelki wypadek zgłoś do moderacji .

Teraz ty bogu odpowiedz ... kiedy rozprawa ?


Dopisane 01.08.2021r. o godz. 10:37:

Cholera zdublowało mi się .

No się ma Jurek , przyznasz mi chyba rację , że kameleonizm w ludzkim wydaniu , to zwyczajne s...y ... stwo :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
1 sierpnia 2021r. o 10:40
Jurko61 napisał(a): Jakiś Falsyfikat chciałby być Jurko61 ,
Nie ten poziom , tam gdzie ty idziesz szanowny Falsyfikacie
Oryginał Jurko61 dawno już wrucił he he .
Pisz sobie do woli może zaczniesz szczytować z podniety ………:):)


Jak ,,wrucił '' to szczytuję ,hehe .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 sierpnia 2021r. o 10:49
~~Jurko61 napisał(a):
Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a): Jakiś Falsyfikat chciałby być Jurko61 ,
Nie ten poziom , tam gdzie ty idziesz szanowny Falsyfikacie
Oryginał Jurko61 dawno już wrucił he he .
Pisz sobie do woli może zaczniesz szczytować z podniety ………:):)


Jak ,,wrucił '' to szczytuję ,hehe .


Ten się śmieje , co ostatni się śmieje . Kiedy rozprawa Parówa ?


Dopisane 01.08.2021r. o godz. 10:49:

Pewnie zaraz coś Panna z pod tyldy napisze , albo Lucjan ... może ... Horus . Karnawał trwa w wydaniu boga .

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~byy grypser niezalogowany
1 sierpnia 2021r. o 10:51
nie świruj tu frajerze bo tacy jak ty nigdy by nie mieli dla ciebie szacunku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~antypanna niezalogowany
1 sierpnia 2021r. o 10:54
łżesz jak zawsze bo twoją naturą jest kłamstwo i oszustwo co nie raz ci tu przypisywano a wielu przypadkach sam to potwierdzałeś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 sierpnia 2021r. o 11:17
~~byy grypser napisał(a): nie świruj tu frajerze bo tacy jak ty nigdy by nie mieli dla ciebie szacunku


Logika pierwsza klasa . Przeczytaj , co napisałeś .


Dopisane 01.08.2021r. o godz. 11:17:

~~antypanna napisał(a): łżesz jak zawsze bo twoją naturą jest kłamstwo i oszustwo co nie raz ci tu przypisywano a wielu przypadkach sam to potwierdzałeś


Tak w ramach autospowiedzi , ale też chwaliłem się osiągnięciami .

Parówa , ja wiem , że lubisz dym , chłopaczku z piaskownicy , kiedy dorośniesz . Siwy łeb zobowiązuje .

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu