Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Brudny Brokuł niezalogowany
16 września 2021r. o 18:56
~~Biedny Jarosaw napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złocistozielona Papryka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jarek napisał(a): PISowcy zróbcie zrzutkę na jakąś szarą marynarkę dla Kaczyńskiego bo przed chwilą pokazywali go w telewizji w ciemnej marynarce na której było widać pełno łupieżu .


Skąd ten łupież jak on jest niemal całkiem łysy ?


Bo się nie myje .
~

Po co ma się myć? Przecież cały czas twierdzi, że ma czyste ręce!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fakt niezalogowany
16 września 2021r. o 19:36
~~Brudny Brokuł napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Biedny Jarosaw napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Złocistozielona Papryka napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jarek napisał(a): PISowcy zróbcie zrzutkę na jakąś szarą marynarkę dla Kaczyńskiego bo przed chwilą pokazywali go w telewizji w ciemnej marynarce na której było widać pełno łupieżu .


Skąd ten łupież jak on jest niemal całkiem łysy ?


Bo się nie myje .~

Po co ma się myć? Przecież cały czas twierdzi, że ma czyste ręce!


Brudny umyj się bo tu nad Bobrem strasznie capi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zawsze dziewica niezalogowany
16 września 2021r. o 19:37
Od 1 października gospodarstwa domowe korzystające z taryfy PGNiG Obrót Detaliczny zapłacą za gaz więcej o 7,4 proc. To trzecia tegoroczna zmiana w górę taryfy PGNiG OD. W pierwszej, z kwietnia, gaz podrożał o 5,6 proc. Druga podwyżka, o 12,4 proc., weszła w życie 1 sierpnia.

BRAWO JAREK , za Tuska to gaz ledwo się palił ,za dziamdziaka to mi garnek z fajerek zdmuchuje .Wielka mi podwyżka ,40 % w 9 miesięcy ,Tusk by w ogóle gazów nie puszczał .
Co mi tam ,wydolę , z głodu umrę a Ojcu przeleję .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jozin z bazin niezalogowany
16 września 2021r. o 19:38
~~Fakt napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brudny Brokuł napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Biedny Jarosaw napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Złocistozielona Papryka napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jarek napisał(a): PISowcy zróbcie zrzutkę na jakąś szarą marynarkę dla Kaczyńskiego bo przed chwilą pokazywali go w telewizji w ciemnej marynarce na której było widać pełno łupieżu .


Skąd ten łupież jak on jest niemal całkiem łysy ?


Bo się nie myje .~

Po co ma się myć? Przecież cały czas twierdzi, że ma czyste ręce!

Brudny umyj się bo tu nad Bobrem strasznie capi.


Capi bo tam opala się twoja stara .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Humorek niezalogowany
16 września 2021r. o 19:54
~~zawsze dziewica napisał(a): Od 1 października gospodarstwa domowe korzystające z taryfy PGNiG Obrót Detaliczny zapłacą za gaz więcej o 7,4 proc. To trzecia tegoroczna zmiana w górę taryfy PGNiG OD. W pierwszej, z kwietnia, gaz podrożał o 5,6 proc. Druga podwyżka, o 12,4 proc., weszła w życie 1 sierpnia.

BRAWO JAREK , za Tuska to gaz ledwo się palił ,za dziamdziaka to mi garnek z fajerek zdmuchuje .Wielka mi podwyżka ,40 % w 9 miesięcy ,Tusk by w ogóle gazów nie puszczał .
Co mi tam ,wydolę , z głodu umrę a Ojcu przeleję .

~~zawsze dziewica napisał(a): Od 1 października gospodarstwa domowe korzystające z taryfy PGNiG Obrót Detaliczny zapłacą za gaz więcej o 7,4 proc. To trzecia tegoroczna zmiana w górę taryfy PGNiG OD. W pierwszej, z kwietnia, gaz podrożał o 5,6 proc. Druga podwyżka, o 12,4 proc., weszła w życie 1 sierpnia.

BRAWO JAREK , za Tuska to gaz ledwo się palił ,za dziamdziaka to mi garnek z fajerek zdmuchuje .Wielka mi podwyżka ,40 % w 9 miesięcy ,Tusk by w ogóle gazów nie puszczał .
Co mi tam ,wydolę , z głodu umrę a Ojcu przeleję .


„Nieważne, czy Polska będzie bogata, czy biedna – ważne, żeby była katolicka”.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zimowit niezalogowany
17 września 2021r. o 11:04
Prezydent dziękuje Świnoujściu, że współfinansuje budowę tunelu z państwem. Rząd nie dał na nią ani złotówki

Andrzej Duda podziękował władzom Świnoujścia, że partycypują w kosztach budowy tunelu, "nie zrzucając tego tylko na Skarb Państwa". Jednak rząd nie przeznaczył na ten cel ani złotówki. Unia Europejska finansuje 85 proc. kosztów inwestycji. Pozostałe pochodzą od samorządu.


MY PISOWCY łykamy te pierdy jak małpa kit .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hucpa niezalogowany
17 września 2021r. o 14:39
Tuskowi też nie dali bo on "piniendzy nie ma i nie będzie" miał. .............Miał to ziewnął kot prezesa. Hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowa Kosodrzewina niezalogowany
17 września 2021r. o 16:05
Oddam rocznego pieska rasy Bokser.
Tylko w dobre ręce.
W zamian oczekuję maskotek z biedronki lub naklejki.

Pozdrawiam
Jan 7329887355
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.