Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~Pomarańczowożółta Gynostemma niezalogowany
16 listopada 2020r. o 21:22
Jestem za ha ha ha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
16 listopada 2020r. o 21:24
~~Brązowy Dyptam napisał(a): Ja jestem na wygnaniu, banicji i nie mogę zakładać tematów, może ktoś założy temat "synowie ubeków, synowie dawnych komuchów, synowie żołnierzy "lwp" - jako stan umysłu. Będę wdzięczny



biedactwo...
jak mi cię żal ...hahaha

a czym że to zasłużyłeś sobie ?
za chamstwo? ....hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowy Dyptam niezalogowany
16 listopada 2020r. o 21:36
Horus napisał(a):
~~Brązowy Dyptam napisał(a): Ja jestem na wygnaniu, banicji i nie mogę zakładać tematów, może ktoś założy temat "synowie ubeków, synowie dawnych komuchów, synowie żołnierzy "lwp" - jako stan umysłu. Będę wdzięczny



biedactwo...
jak mi cię żal ...hahaha

a czym że to zasłużyłeś sobie ?
za chamstwo? ....hahaha

A ty co? Też z rodziny bardzo "zasłużonych"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beżowobrązowy Miskant niezalogowany
16 listopada 2020r. o 21:41
Jedyny problem jest taki, że PiS złą partią może i jest. A o ile razy bardziej beznadziejni są ich poprzednicy, że lud już nawet na PiS głosował?
Powiecie, że 500+.
Ale w takim razie tym bardziej nie ma co wracać do poprzednich cwaniaków, bo oni już sami (z wyjątkiem konfederacji) popierają te 500zl. Więc gdzie argumenty za opozycją?
W Sowie i Przyjaciele zostało powiedziane wszystko na temat państwa wówczas teoretycznego.
PiS słaby jest, ale ci poprzedni to już było mniej niż zero. Oni by sprzedali Polskę za jeden unijny stołek, nawpuszczali uchodźców bo dla Nich
P O L S K A to nienormalność!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
16 listopada 2020r. o 21:49
ty tutaj nie pierdziel o innych tylko napisz czym sobie zasłużyłeś na banicję jak to określasz?

czy chamstwo? :]
czy za propagowanie pisdzielskiej propagandy?
czy są może inne powody ?

:]

napisz kim jesteś a raczej byłeś a kto wie czy nie zaapeluję do adminów o przywróceniu cię do łask...hahaha


Dopisane 16.11.2020r. o godz. 21:49:

~Beżowobrązowy Miskant napisał(a):
PiS słaby jest, ale ci poprzedni to już było mniej niż zero. Oni by sprzedali Polskę za jeden unijny stołek, nawpuszczali uchodźców bo dla Nich
P O L S K A to nienormalność!


z lekka mijasz się z prawdą...
właśnie ci pisdzielce którzy pouciekali z Polski przed pewną odpowiedzialnością nie tak dawno głosowali przeciwko polskim rolnikom...
a więc co?

sprzedali tym samym dobro Polaków ...

chcesz listę tych ''patriotów''.... za kasiorę unijną ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beżowobrązowy Miskant niezalogowany
16 listopada 2020r. o 22:01
Nikt tu nie pisze, że PiS jest świetną partią. Ale to, że rządzi Jaro to podziękuj jeszcze gorszej PO i innym cwaniakom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beżowobrązowy Bluszcz niezalogowany
16 listopada 2020r. o 22:06
wszechwładne państwo pis jest poddane coraz silniejszej gangrenie. Amputacja jest nieuchronna!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
16 listopada 2020r. o 22:09
przypomnę ci że kilku obecnych pisdzielców było wcześniej w PO
przypomnę ci też że kilku cwaniaków jest dzisiaj pod rączkę z mcwaczem i dudą ...

a nie chodzi mi teraz o ''prezydęta'' ...;)

chodzi o tego ... :]
pod jaki paragraf podlega wyłudzenie?[img=1605560972_jv7ghdy.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza