Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~Beżowobrązowy Miskant niezalogowany
16 listopada 2020r. o 22:29
Więc Horus... Zamiast ośmieszać się wciąż tymi "piździelcami" we wszystkich możliwych odmianach podaj łaskawie mi alternatywę dla PISu? Bo jeśli takowej nie masz to może już skończ swoje dywagacje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowy Dyptam niezalogowany
16 listopada 2020r. o 22:54
Startował na prezydenta, a nawet nie potrafi wkleić rysunku, tak aby było zgodne to z prawem :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beżowobrązowy Miskant niezalogowany
16 listopada 2020r. o 22:56
Zatem czekam Panie M. Horus już zamilkł.
Palikot okazał się pudłem, choć Pan M tak to pudło kochał i promował. To co jest tą alternatywą na teraz. Gdzie ci uczciwi, czyści wyzwoliciele?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawy Lędźwian niezalogowany
16 listopada 2020r. o 23:02
NIE MA TAKOWYCH
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
16 listopada 2020r. o 23:31
~Beżowobrązowy Miskant napisał(a): Zatem czekam Panie M. Horus już zamilkł.
Palikot okazał się pudłem, choć Pan M tak to pudło kochał i promował. To co jest tą alternatywą na teraz. Gdzie ci uczciwi, czyści wyzwoliciele?


Po co osoba chodzi na wybory głosować na szambo.
Przecież osoba może sama wystartować. Poczuje wtedy jak to fajnie przeciwstawić się politycznej koterii dysponującej całym aparatem administracyjnym i nieograniczonymi funduszami za które osoba płaci.[img=1605565884_0r6wl8d.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marengo Dziurawiec niezalogowany
16 listopada 2020r. o 23:41
Wiesz chociaż Stanie Umysłu, kiedy Norwid to napisał? Czy ty to w ogóle rozumiesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Burawy Żywotnik niezalogowany
17 listopada 2020r. o 6:36
Roman miał rację że dał mu pomieszczenie na biuro na X piętrze czy nawet wyżej. Nikt by go nie widział i świat byłby lepszy.. On by patrzył z góry i czuł się lepiej. A tak zostało wklejanie czyiś memow, rysunków itp... Od siebie nic poza zlośliwościami... Ot lewak. Nie nazywaj mnie katolem czy jakoś tam bo jak już kiedyś pisałem że 13 lat temu rozstalem się..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Srebrzystobiały Rdest niezalogowany
17 listopada 2020r. o 7:21
No proszę. Pan M wielki krytyk wiary, a w szczególności tej chrześcijańskiej wrzuca sobie z internetu cytat Cypriana Kamila Norwida.
Jest to niebywała odwaga, aby wyznawca ateizmu broniący czarnomarszowego krec **ia, wypier***ania wrzucał cytat Wielkiego Poety, który całe życie będącego dumnym zdeklarowanym Chrześcijaninem (w dodatku katolikiem).

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza