Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Duma Rzeczypospolitej 2021

~Łososiowa Smagliczka niezalogowany
7 maja 2021r. o 17:18
Po co mówić, że prezydent mówi nieprawdę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 maja 2021r. o 17:29
smagliczka pisze tylko tu co mu pasuje ...
a pisze w stylu takim by ktoś kto nie ''kuma'' mógł z jego pisania wywnioskować że ''polonia'' i jakiś ''zryw społeczny'' miały w tym największy udział...

tak ''smagliczko ''
starasz się tu pisać ''nową historię''...;)

ale ja lubię takie rzeczy czytać bo też wyciągam wnioski...

kto pisze ...;)

nastały takie czasy że dzisiaj nie takie ''historyje'' już czytałem...;D

kiedyś mnie karmiono legendami o Westrplatte czy generale co tu ''kulom się nie kłaniał''
kiedyś wciskano mi bzdury o Mokrej czy Biłgoraju ...
nawet o ludziach -legendach ze słynnego -faktycznie- dywizjonu 303...

ale mało kto wie jak te ''legendy '' wyglądały w istocie lub kim się stali po wojnie...


ale pisz ''smagliczko'' ...pisz...



Dopisane 07.05.2021r. o godz. 17:29:

~Łososiowa Smagliczka napisał(a): Po co mówić, że prezydent mówi nieprawdę?


a chociażby po to by pokazać jego ignorancję jeśli nie chcesz nazywać tego zwykłym kłamstwem...:D

chcę ci przypomnieć że to konstytucjonaliści z odpowiednimi tytułami naukowymi w dziedzinie prawa mówią wprost że powinien odpoiadać przed Trybunałem Stanu...

poszukaj sobie nazwiska Matczak...;) poczytaj ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pistacjowy Śniedek niezalogowany
7 maja 2021r. o 18:09
O Ty bedziesz wiedział gdzie jest Tusk? Pytam bo jest biała szkapa do sprzedania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 maja 2021r. o 18:56
szkapa?

a więc pochodzi z obecnego Janowa...:D
kiedyś tam biegały ''araby'' a po przejęciu przez pislamistów tylko szkapy zostały...:)

i długi....hahaha....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pistacjowy Śniedek niezalogowany
7 maja 2021r. o 19:02
Hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łososiowa Smagliczka niezalogowany
7 maja 2021r. o 19:03
Wtedy takie były nastroje społeczne, aby legalizować nowe kierownictwo partii podjęto decyzję o odbudowie Zamku Królewskiego, ale był jeden problem i jednocześnie szansa czyli brak funduszy.
Entuzjazm społeczny zaskoczył ówczesnych przywódców i nie było wyjścia trzeba było odbudować Zamek Królewski:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowa Rogownica niezalogowany
7 maja 2021r. o 19:06
~Łososiowa Smagliczka napisał(a): Zamek Królewski został odbudowywany w latach 70, po objęciu kierownictwa partii przez Gierka. Liczono że na odbudowę nie będzie pieniędzy i na tym się skończy.
Dzięki wielkiemu entuzjazmowi Polaków zebrano 800tys. dolarów w zbieranie funduszy włączyła się również Polonia. Żyli jeszcze wtedy starzy mistrzowie rzemieślnicy, którzy znali stare technologie i potrafili odtworzyć wygląd zamku.
To dzięki społeczeństwu i wspaniałym patriotom rzemieślnikom odbudowano Zamek Królewski.


A to chyba z nowego podręcznika historii według naczelnika i geniusza oraz wielkiego stratega :) A czy tam tez jest napisane, że komunę obalili w dwóch swoim sprytem i odwagą bracia Kaczyńscy? Bezpieka tak się Jarka bała, że wszystkich 13 grudnia 1981 aresztowali, ale jego się nie odważyli aresztować. Nawet się nie zbliżyli, bo Jarek jest jak Chuck Norris - szybszy od światła i w sekundę trzy razy do nieskończoności potrafi policzyć! Naczelnik to prawdziwa duma Rzeczypospolitej!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudny Żółwik niezalogowany
7 maja 2021r. o 19:07
Jurko61 napisał(a):
PanM napisał(a):
Jurko61 napisał(a): „ Odnoszenie wszystkiego do PO jest bardzo prostackie”

Lecz krytykowanie przez byłego kandydata na prezydenta Bolesławca

w super prostacko-wulgarny sposób członków PiS jest nadmiernie
Inteligentne ???

Ciekawe krytykanctwo .

Nieraz rzeczywistość jest nie akceptowalna ,
Lecz nieodwracalna .

Tik-tak-tik-tak -tik-tak

I można ujmować / określać obecnie rządzących
Jak pan sobie rzewnie życzy .

Ten okręt zwany PiS płynie stabilnie dalej.
[img=1620250308_s7uuw91.jpg]


" okręt zwany pis "
PiS to banda wyrachowanych politycznych cwaniaków siedząca na stałym lądzie i
zdalnie sterująca rozwalającą się łajbą na której dryfuje naród Polski.
Nie liczyłem że osoba odniesie się do tematu bo to za trudne. Każdy ma prawo do krytyki nawet ten z opozycji .
Może osoba pochwali się swoimi osiągnięciami .[img=1620298466_cat6ygr.jpg]



Chwalić to się może osoba nie żyjąca w realistycznych czasach ,
zakotwiczony jak stara łajba w porcie bez możliwości wypłynięcia .
Ktoś tu wspomniał o prostactwie w innym wpisie .
Wiec zapytam pokornie czy myśmy kiedyś pili razem ???
Ilu ludzi , tyle charakterów.
Jak nie znasz / poznaj i nie określaj na przypuszczeniach .
Jak poznasz ????może być osoba rozczarowana ile ten , nie PiSowiec , lecz pozytywnie
oceniający obecnie rządzących , przemiany są bardzo bolesne ,
Lecz owocne ;);)
Płacimy w Niemczech najwyższe podatki ,
Lecz żaden rodowity Niemiec nie żywi takiej pogardy
Do rządzących ich krajem jak Polak .
I nie ma to nic wspólnego z patriotyzmem ,
Lecz z realistycznym tokiem myślenia .
Jak osobiście zacząłem narzekać na podatki wśród Niemców ,
prawie pewien byłem o ich wsparciu ,
spotkał mnie zimny prysznic krytyki ,
a odpowiedz brzmiała spójrz na inne kraje w jakim ubóstwie żyją
bez narzekania .
Wiem iż starych dębów się nie przesadza ,
Ale można o nie dbać .

Jurek, mieszkasz w Niemczech tam płacisz podatki, to po uja wpiedralasz się w sprawy co Cię nie obchodzą, My Ci Makreli nie wybieramy, więc przestań PISdzielić OK? tylko nie pisz mi że nie znam Twojej rodziny, bo znam wszystkich , gdy Twój ojciec miał rękę, i gdy był po wypadku na Konradzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza