Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kopalnia Węgla Brunatnego Turów do natychmiastowego zamknięcia
~~Jak za komuny niezalogowany
27 maja 2021r. o 13:25
~~zimowit napisał(a): Wiele zależy od punktu widzenia ;)
Wg Wyborczej, co nie jest żadnym zaskoczeniem: -”Nawet najbiedniejsi emeryci stracą na zmianach rządu. Kilkaset złotych rocznie”
Nie wiem co musiałoby się wydarzyć aby wyznawcy tej gazety, czy pokrewnej jej stacji telewizyjnej dostrzegli cokolwiek pozytywnego w poczynaniach polskiego rządu. Czeskiego, jak najbardziej…:D
https://wyborcza.biz/biznes/7,147880,27128339,polski-lad-nawet-najbiedniejsi-emeryci-straca-na-zmianach-rzadu.html


Mało Ci pozytywów ? TVP ,TVP Info , Gazeta Polska ,Do Rzeczy ,itd. , ani jednej afery ,same pozytywy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bursztynowa Karagana niezalogowany
27 maja 2021r. o 16:26
~~Celestynowy Cytryniec napisał(a): Pis_dzielce przez 5 lat robili Czechów w ch_u.a, w sprawie odszkodowań.
Myśleli, że Czesi mogą im 'naskoczyć' a tu zonk.
Bezprawie to mogą sobie uskuteczniać w San Escobar - tu ciemny lud z pomocą TVP_pis_da można ogłupić.

na Euro też Czechom będziesz kibicował? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bursztynowa Karagana niezalogowany
27 maja 2021r. o 16:39
– "Jest pan jedynym politykiem PO, który mówi takie rzeczy" – stwierdził Robert Mazurek po komentarzu Tomasza Siemoniaka ws. kopalni w Turowie.
– "Trzeba zrobić wszystko, żeby jej nie zamknąć, a to oznacza Czechów wycofujących wniosek" – stwierdził Tomasz Siemoniak w RMF FM, pytany o kopalnię w Turowie.
No proszę;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Floks niezalogowany
27 maja 2021r. o 17:15
~~Bursztynowa Karagana napisał(a): – "Jest pan jedynym politykiem PO, który mówi takie rzeczy" – stwierdził Robert Mazurek po komentarzu Tomasza Siemoniaka ws. kopalni w Turowie.
– "Trzeba zrobić wszystko, żeby jej nie zamknąć, a to oznacza Czechów wycofujących wniosek" – stwierdził Tomasz Siemoniak w RMF FM, pytany o kopalnię w Turowie.
No proszę;)


Przecież Siemoniak jest już W PISie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mentor niezalogowany
27 maja 2021r. o 17:31
Nie przeraża mnie TSUE , nie przerażają mnie Niemcy , Czesi czy Rosjanie , nie przeraża mnie również
geopolityka , śmierć czy choroba .
Przeraża mnie poważnie , że po JAWNYM ataku na nasz kraj, jest znaczna grupa Polaków i polityków , których
to wręcz cieszy atak na nasz kraj , i stoją murem po stronie Uni Europejskiej , TSUE , czy Czechów .
Wstyd i hańba . ......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Rannik niezalogowany
27 maja 2021r. o 18:01
~~Mentor napisał(a): Nie przeraża mnie TSUE , nie przerażają mnie Niemcy , Czesi czy Rosjanie , nie przeraża mnie również
geopolityka , śmierć czy choroba .
Przeraża mnie poważnie , że po JAWNYM ataku na nasz kraj, jest znaczna grupa Polaków i polityków , których
to wręcz cieszy atak na nasz kraj , i stoją murem po stronie Uni Europejskiej , TSUE , czy Czechów .
Wstyd i hańba . ......

Targowica u nas jakiej jeszcze nie było.
Ta cała róża won hu.. sztajn , kto to w ogóle wybrał? Wybierać do parlamentu europejskiego ... tfu do eurokołchozu... wybitnie antypolskie indywidua?
Sprzedadzą Polskę za garść srebrników. Judasze i złodzieje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Precz z trutniami niezalogowany
27 maja 2021r. o 18:07
~~Jak za komuny napisał(a):
Ktoś napisał: ~~zimowit napisał(a): Wiele zależy od punktu widzenia ;)
Wg Wyborczej, co nie jest żadnym zaskoczeniem: -”Nawet najbiedniejsi emeryci stracą na zmianach rządu. Kilkaset złotych rocznie”
Nie wiem co musiałoby się wydarzyć aby wyznawcy tej gazety, czy pokrewnej jej stacji telewizyjnej dostrzegli cokolwiek pozytywnego w poczynaniach polskiego rządu. Czeskiego, jak najbardziej…:D
https://wyborcza.biz/biznes/7,147880,27128339,polski-lad-nawet-najbiedniejsi-emeryci-straca-na-zmianach-rzadu.html


Mało Ci pozytywów ? TVP ,TVP Info , Gazeta Polska ,Do Rzeczy ,itd. , ani jednej afery ,same pozytywy.

DoRzeczy to raczej krytycznie pisze o Nowym Burdelu. Pomyliło ci się z propagandzistami Karnowskimi i ich Sieci . Ci zmianę z Sakiewiczem bija się o niezaszczytny tytuł "Pierwszego propagandzisty pisowskiej RP".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zimowit niezalogowany
27 maja 2021r. o 19:22
Z perspektywy historii wiemy, że już Kazimierz Wielki płacił Czechom odszkodowanie za zrzeczenie się roszczeń
do Korony...Polskiej.
Dziś "ugoda" z Czechami będzie Polskę kosztowała co najmniej 220 mln zł. 220 mln zł z polskiego budżetu.
Z perspektywy historycznej wiemy, że kopalnia i elektrownia w Turowie (Turoszowie ;)) powstała w czasach w których nikomu nie śniło się o POPISIE ;)
Dziś w Turowie pracę mogą stracić Polacy, mieszkańcy Dolnego Śląska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza