Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ksiądz z Gościszowa odmówił katolickiego pogrzebu bo nie widywał zmarłego w kościele?
~~Szarobrązowy Kopytnik niezalogowany
23 maja 2021r. o 2:39
~~Wiola napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kirowy Przebiśnieg napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ciemnopopielaty Rannik napisał(a): Nie chodził do kościoła to po co mu ksiądz na pogrzebie?

Słuchaj ze nie chodzi to nie znaczy że nie wierzył a klechay jest obowiązek pochować
Nie ma obowiązku.

Właśnie ze ma klecha w kiecce po h...mu byl potrzebny akt chrztu szkoda ze rozmiar buta nie chciał, umówione spotkanie to mógł wyznaczyć inneo klechę w zastępstwie dla mnie to ......a nie użyje tego słowa a nie ksiądz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zuzia niezalogowany
23 maja 2021r. o 7:34
W głowach im sie poprzewracało od kasy robią z nami co chcą nikt nie robi z nimi porządku tacy cholera święci pedofile ciekawe kiedy oni się z tego wyspowiadają.Ja nie lubię księży ale do kościoła chodzę do Boga .Po aferze jak mego syna do bierzmowanie nie dopuscił .bo miał widzimisie.Nasz w Twardocicach też robi problemy przy pogrzebach za mniej jak 1000 to nawet z nim nie gadaj a juz nie chce mówić ile kosztuje sam wjazd na cmentarz z trumną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
23 maja 2021r. o 7:55
Panie Kazimierzu dobrze pan zrobił pokazując postawę księdza. Jak czytam artykuł to jestem przekonany, że ksiądz kłamie. Niech pan pojedzie do Gościszowa i zapyta ludzi to panu dużo powiedzą dużo więcej Błagam niech pan tego tak nie zostawi. Pozdrawiam i życzę dalszych udanych artykułów. I niech pan zajmie się księdzem z Gierałtowa on przecież też odmówił pochówku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celestynowy Cytryniec niezalogowany
23 maja 2021r. o 8:28
~~Srebrzystoszary Wrzos napisał(a):
No własnie, gdyby to był - tak tylko przykładowo muzułmanin - to też ma obowiązek?


Muzułmanie nie mają problemów z "pochówkiem" - niezależnie czy jest się biednym czy bogatym muzułmaninem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
23 maja 2021r. o 8:32
W przypadku takiej traumy odmówić pochówku może tylko wyjątkowy barbarzyńca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
23 maja 2021r. o 8:58
Klecha pochowa, tylko zależy za ile.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Roman niezalogowany
23 maja 2021r. o 9:14
Ważne spotkanie miał. Olał zmarłego i rodzinę. Nie ma nic ważniejszego w takim momencie jak godny pochówek tragicznie zmarłego młodego człowieka. Ja jestem wierzący, ale kiedy ktoś niektórym księżom wytłumaczy, że to oni są dla nas, a nie my dla nich. Oni żyją z tego co wezmą od wiernych i wierni dadzą. Kolejny przykład chamskiego postepowania, a potem krzyczą do tych, którzy chodzą do kościoła, że coraz mniej ludzi przychodzi do kościołów. Czyja to wina za przeproszeniem? Ich i tylko wyłącznie ich. Ludzie widzą co wyrabiają, jak zachowują się i jak traktują wiernych, jak żyją. Nauczają nas jak żyć, a sami żyją całkiem inaczej. Jak wychodzą ich grzeszki to tłumaczą się, ja jestem tylko człowiekiem. Zacofanie i ciemnota dawno już skończyła się, dziś każdy jest lepiej lub gorzej wykształcony i każdy umie czytać i pisać. Skoro miał wg. niego takie ważne spotkanie to mógł poprosić innego księdza o pochówek dla tego młodego człowieka. Olał to, ale nie dotarło do niego, że w tej miejscowości stracił masę wiernych i dopóki będzie tam to nie przyjdą do kościoła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowa Gazania niezalogowany
23 maja 2021r. o 9:46
~~Marcin napisał(a): Kiepski portal i kiepska praca ich dziennikarzy oczernia i prowokuje ludzi oraz przedstawia kościół i ksieży w złym świetle ,olejcie ten portal

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA #pijezkranu