Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ksiądz z Gościszowa odmówił katolickiego pogrzebu bo nie widywał zmarłego w kościele?
~~Limonkowy Cyprysik niezalogowany
23 maja 2021r. o 18:07
"Ty czytasz ze zrozumieniem tekstu..." A coz to za jezyk? Na tekscie sie nie opieram. Poziom dziennikarstwa "redaktora" znam z doswiadczenia. W tym miejscu serdecznie NIE POZDRAWIAM pana Kazimierza....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkła Kalmia niezalogowany
23 maja 2021r. o 18:16
~~Limonkowy Cyprysik napisał(a): "Ty czytasz ze zrozumieniem tekstu..." A coz to za jezyk? Na tekscie sie nie opieram. Poziom dziennikarstwa "redaktora" znam z doswiadczenia. W tym miejscu serdecznie NIE POZDRAWIAM pana Kazimierza....

Ja tym bardziej nie opieram się na tekście, tylko z faktów które znam i wiem jak było
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Limonkowy Cyprysik niezalogowany
23 maja 2021r. o 18:20
Ty wiesz swoje, ja wiem swoje. I niech tak pozostanie... Prawda sama sie obroni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~moric niezalogowany
23 maja 2021r. o 18:57
~~Limonkowy Cyprysik napisał(a): Rodzina nie prosila o pochowek Ksiedza z Gieraltowa. I przestancie powtarzac nieprawde!

Jasne byłeś przy rozmowie to wiesz ,jesteś zaślepionym parafianinem / sprawdz co oznacza słowo parafianin może zrozumiesz /choć wątpię
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Limonkowy Cyprysik niezalogowany
23 maja 2021r. o 19:17
Zaślepionym? Nie sądzę... Raczej obiektywnym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielony Limon niezalogowany
23 maja 2021r. o 20:33
Myślę że pisowcy za bardzo rozpasali sobie czarnych...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kostucha niezalogowany
23 maja 2021r. o 21:05
wnet ta ,,nierzadnica,,upadnie braci diabł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Karagana niezalogowany
23 maja 2021r. o 21:24
~~Limonkowy Cyprysik napisał(a): Ty wiesz swoje, ja wiem swoje. I niech tak pozostanie... Prawda sama sie obroni

Dajcie spokój jap....młody człowiek pochowany a klecha sam zrobi sobie rachunek sumienia a wy ble,ble,ble ja wiem to ty wiesz tam to ja wiem gownoburza zenada .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza