Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ksiądz z Gościszowa odmówił katolickiego pogrzebu bo nie widywał zmarłego w kościele?
~~Ciemnogranatowa Karagana niezalogowany
23 maja 2021r. o 21:25
~~Limonkowy Cyprysik napisał(a): Ty wiesz swoje, ja wiem swoje. I niech tak pozostanie... Prawda sama sie obroni

~~Limonkowy Cyprysik napisał(a): Ty wiesz swoje, ja wiem swoje. I niech tak pozostanie... Prawda sama sie obroni

I czytanie ze zrozumieniem trzeba pod szkolić się
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hebanowy Wyżlin niezalogowany
23 maja 2021r. o 21:27
Gonić klechę!! To oszuści w czarnych kiecach !! Kłamcy!! Chamy i obłudnicy !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Matrona niezalogowany
23 maja 2021r. o 21:36
Bahdueudjdkduxbdnxjsjbxxbdhxbxnxhxbxnxbxb i tego hshduxnxnhxjxxnndjxnxnx i wiecie hsnduusbxbxhsjjxhxbxnxnxnxbxbxn fajnie się z wami gada ☺️
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Git niezalogowany
23 maja 2021r. o 21:39
A co myślicie o połączeniu różu z fioletem? ☺️ Bo ja w sumie nie wiem, trochę mi się podoba ale się waham...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tragedia niezalogowany
23 maja 2021r. o 21:40
Polecicie kogoś ciekawego od paznokci? No łamią mi się na potęgę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rozwizujemy problemypl niezalogowany
23 maja 2021r. o 21:47
~~Tragedia napisał(a): Polecicie kogoś ciekawego od paznokci? No łamią mi się na potęgę!

wiesz, myśle że brakuje ci witamin... kurczę nie wiem magnez czy co, no musisz poszukać. Ale ten chyba jeszcze krzem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Limonkowy Cyprysik niezalogowany
23 maja 2021r. o 21:50
~~Ciemnogranatowa Karagana napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Limonkowy Cyprysik napisał(a): Ty wiesz swoje, ja wiem swoje. I niech tak pozostanie... Prawda sama sie obroni

Ktoś napisał: ~~Limonkowy Cyprysik napisał(a): Ty wiesz swoje, ja wiem swoje. I niech tak pozostanie... Prawda sama sie obroni
I czytanie ze zrozumieniem trzeba pod szkolić się

Oj... Chyba pisanie też....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Romuald niezalogowany
23 maja 2021r. o 21:53
.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA #pijezkranu