Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Krzyże Wolności i Solidarności dla zasłużonych
22258
#Horus nieaktywny
11 czerwca 2021r. o 17:06
~~PanZ napisał(a): Każda z tych osób zasłużonych ryzykowała swoim życiem, zdrowiem oraz swoich bliskich za działalność patriotyczną.
To że dopiero teraz kiedy rządzi PiS jest to należycie docenione to wielki "bul" dla obecnej opozycji, która dążyła do marginalizacji związku i kosztami transformacji obciążała szarych jej członków a za swoje błędy obciążała wyimaginowaną Solidarność


co za idio.ty.zmy...

ale fajnie się czyta posty jakiegoś żartownisia...

konkretów brak...
bo o jakim ''związku'' ten żartowniś pisze skoro praktycznie od początku ten cały ''związek'' za cel obrał jedynie dorwanie się do ''koryta''

pamiętacie ''opozycjoniści'' jak wasz obecnie główny obalacz władzy :D mkkwacz jedynie co obalał to kolejne kieliszki wódeczki z Kiszczakiem?
kto z tych licznych jak widzę ''opozycjonistów'' tego grajdoła dostał pałą po plecach odz ZOMO?

wiem ...zapewne wielu tylko siniaki już pozchodziły i tylko pisać dzisiaj o tym mogą ...

może jakieś fotki?....hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PanZ niezalogowany
11 czerwca 2021r. o 18:17
Prawda dla sługusów PZPR działa jak płachta na byka. Hahaha
Oni potrzebują namacalnych dowodów na pały od ZOMO wtedy uwierzą że ZOMO naprawdę pałowało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~leon niezalogowany
11 czerwca 2021r. o 18:57
Mojego znajomego 13.XII.1981 o 5.oo rano ZOMO-cy wyciągnęli z do mu w piżamie i zawieźli na komisariat.
Przez lata obnosił się z tym jako dysydent.
Zapomniał tylko dodać, że ZOMO po niego przyszło bo się k...wa na zbiórkę spóźnił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
11 czerwca 2021r. o 18:57
a ciebie pałowali?
ile razy ?

sługusie pislamskim oszustom i kłamcom...:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PanZ niezalogowany
11 czerwca 2021r. o 19:52
Miałbyś u siebie w domu islam gdyby nie PiS. A ty dobrze wiesz co to jest islam. Co do tego jestem przekonany bo jesteś oczytany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
11 czerwca 2021r. o 20:12
miałbym ''islam'' w domu?
ciekawe...

a mo zesz napisać w jakiej formie?
czym jest islam?
religia jak każda inna ...

nawet ''boga '' mają wspólnego...
chyba że ty twierdzisz inaczej...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnożółta Tunbergia niezalogowany
11 czerwca 2021r. o 20:29
Ekspertem wiedzy religijnej może rzeczywiście nie jesteś ale nie udawaj że nie wiesz jakie zagrożenia dla niewiernych niesie ta doktryna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
11 czerwca 2021r. o 20:58
oczywiście że nie jestem ekspertem ale dużo czytam i wyciągam wnioski...
a tu mam problem bo nie wiem w jakiej odmianie miałbym ten islam w domu dlatego zapytałem a odpowiedzi nie widzę ...

może po meczu przeczytam odpowiedź ...
a teraz Polska - Brazylia w moją ulubioną siatkówkę ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza