Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~ZABLOKOWANY niezalogowany
2 kwietnia 2023r. o 21:48
Nowy sondaż WP. PiS triumfuje, opozycja ma problem

Nowy sondaż pokazuje też drugi triumf PiS - mamy dość znaczący skok przekonania wśród Polaków, że to Zjednoczona Prawica wygra najbliższe wybory i dalej będzie rządzić krajem. Pokazuje to porównanie aktualnego wyniku z sondażem z października 2022 r. Obecnie przekonanie o wygranej PiS ma 46,7 proc. wyborców, a w październiku było to 32,2 proc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ostrolistny wiciokrzew niezalogowany
2 kwietnia 2023r. o 21:51
A jak wybudujesz dom z salonami ,czternastoma pokojami wielkości średniego mieszkania i dziesięcioma łazienkami to nawet schronisko będziesz mógł otworzyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
2 kwietnia 2023r. o 22:01
~~ZABLOKOWANY napisał(a): Nowy sondaż WP. PiS triumfuje, opozycja ma problem

Nowy sondaż pokazuje też drugi triumf PiS - mamy dość znaczący skok przekonania wśród Polaków, że to Zjednoczona Prawica wygra najbliższe wybory i dalej będzie rządzić krajem. Pokazuje to porównanie aktualnego wyniku z sondażem z października 2022 r. Obecnie przekonanie o wygranej PiS ma 46,7 proc. wyborców, a w październiku było to 32,2 proc.

a ja mam inny sondaż...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anka niezalogowany
2 kwietnia 2023r. o 23:18
~~ZABLOKOWANY napisał(a): ja mam inny sondaż...;D


Co z 6-tym przykazaniem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~osiem gwiazdek niezalogowany
2 kwietnia 2023r. o 23:38
ruski szpieg, prokurator piotrowicz, pisowscy rozwodnicy, mejza, balbina i premier kłamca i złodziej z portretem Papieża....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Leszczyna leśna niezalogowany
3 kwietnia 2023r. o 0:07
~~Anka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ZABLOKOWANY napisał(a): ja mam inny sondaż...;D


Co z 6-tym przykazaniem ?

A znasz siódme i ósme? Szóste jeszcze przed tobą jak tylko trafi się okazja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Arcy Kłamca DONALD TUSK niezalogowany
3 kwietnia 2023r. o 3:16
Czeba,Czeba rozpocząć akcje " KIDAWA 2 " i wtedy nastąpi ostateczny upadek PEŁO .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rogermef niezalogowany
3 kwietnia 2023r. o 3:35
replica clothes
shoes reps
Jordan reps
Yeezy replica
Yeezy cheap
Yeezy reps
Replica hoodie
Rep hoodie
T shirt replica
Rep t shirt
Gucci replica
Gucci reps
Moncler replica
Moncler reps
Off white reps
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza