Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Alon niezalogowany
17 czerwca 2021r. o 22:59
Tylko PiS!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Floks niezalogowany
17 czerwca 2021r. o 23:01
~~Alon napisał(a): Tylko PiS!!!doprowadzi Polskę do ruiny .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotożółty Przypołudnik niezalogowany
18 czerwca 2021r. o 0:48
~~Złocistorudy Gajowiec napisał(a): Wyrok wydany przez amerykańskiego sędziego.

15-letni chłopiec został przyłapany na kradzieży z amerykańskiego sklepu. W próbie ucieczki chłopak też przypadkowo przewrócił półkę.
Po zapoznaniu się ze sprawą sędzia zapytał chłopca:
- Naprawdę coś ukradłeś? Chleb, ser i przewróciłeś półkę uciekając?
Chłopak odpowiedział:
- Tak.
Sędzia:
- Dlaczego ukradłeś?
Chłopak powiedział:
- Potrzebowałam tego.
Sędzia:
- Nie mogłeś kupić, zamiast kraść?
Chłopiec:
- Nie miałem pieniędzy.
Sędzia:
- Mogłeś poprosić rodziców o pieniądze.
Chłopak:
- Mam tylko matkę, która jest chora i nie ma pracy. Ukradłem dla niej chleb i ser.
Sędzia:
- Nic nie robisz, nie masz pracy?
Chłopak:
- Pracowałem w myjni samochodowej. Zrobiłem sobie dzień urlopu, żeby pomóc mamie, więc mnie wyrzucili.
Sędzia po zakończeniu rozmowy z chłopcem wydał wyrok:
- Kradzież, zwłaszcza kradzież chleba, to bardzo haniebne przestępstwo. I tutaj wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za tę zbrodnię. Dzisiaj wszyscy w tym pokoju, są odpowiedzialni za tą kradzież. Więc kończę i wszystkich tu obecnych skazuję na grzywną w wysokości 10 USD. Nikt nie wyjdzie z pokoju, dopóki nie zapłaci 10 dolarów.
Sędzia wyjął banknot 10 USD z kieszeni, wyciągnął długopis i zaczął pisać:
- Dodatkowo ukarałem właściciela sklepu za wezwanie policji i oddanie w jej ręce głodnego chłopca.Jeśli grzywna nie zostanie zapłacona w ciągu godziny, sklep zostanie zamknięty.
Sędzia przeprosił chłopca i wręczył mu wszystkie zebrane pieniądze.
Po wysłuchaniu wyroku ludzie na sali mieli łzy w oczach.
Zastanawiam się czy nasze społeczeństwo, nasz system, nasz sąd byłby w stanie wydać taki wyrok?
Sędzia dodał:
- Jeśli ktoś zostanie złapany na kradzieży chleba, wszyscy ludzie w tej społeczności i w państwie powinni się wstydzić!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niekomuch niezalogowany
18 czerwca 2021r. o 3:01
~~Złotożółty Przypołudnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złocistorudy Gajowiec napisał(a): Wyrok wydany przez amerykańskiego sędziego.

15-letni chłopiec został przyłapany na kradzieży z amerykańskiego sklepu. W próbie ucieczki chłopak też przypadkowo przewrócił półkę.
Po zapoznaniu się ze sprawą sędzia zapytał chłopca:
- Naprawdę coś ukradłeś? Chleb, ser i przewróciłeś półkę uciekając?
Chłopak odpowiedział:
- Tak.
Sędzia:
- Dlaczego ukradłeś?
Chłopak powiedział:
- Potrzebowałam tego.
Sędzia:
- Nie mogłeś kupić, zamiast kraść?
Chłopiec:
- Nie miałem pieniędzy.
Sędzia:
- Mogłeś poprosić rodziców o pieniądze.
Chłopak:
- Mam tylko matkę, która jest chora i nie ma pracy. Ukradłem dla niej chleb i ser.
Sędzia:
- Nic nie robisz, nie masz pracy?
Chłopak:
- Pracowałem w myjni samochodowej. Zrobiłem sobie dzień urlopu, żeby pomóc mamie, więc mnie wyrzucili.
Sędzia po zakończeniu rozmowy z chłopcem wydał wyrok:
- Kradzież, zwłaszcza kradzież chleba, to bardzo haniebne przestępstwo. I tutaj wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za tę zbrodnię. Dzisiaj wszyscy w tym pokoju, są odpowiedzialni za tą kradzież. Więc kończę i wszystkich tu obecnych skazuję na grzywną w wysokości 10 USD. Nikt nie wyjdzie z pokoju, dopóki nie zapłaci 10 dolarów.
Sędzia wyjął banknot 10 USD z kieszeni, wyciągnął długopis i zaczął pisać:
- Dodatkowo ukarałem właściciela sklepu za wezwanie policji i oddanie w jej ręce głodnego chłopca.Jeśli grzywna nie zostanie zapłacona w ciągu godziny, sklep zostanie zamknięty.
Sędzia przeprosił chłopca i wręczył mu wszystkie zebrane pieniądze.
Po wysłuchaniu wyroku ludzie na sali mieli łzy w oczach.
Zastanawiam się czy nasze społeczeństwo, nasz system, nasz sąd byłby w stanie wydać taki wyrok?
Sędzia dodał:
- Jeśli ktoś zostanie złapany na kradzieży chleba, wszyscy ludzie w tej społeczności i w państwie powinni się wstydzić!


Wyobraź sobie że to ty jesteś właścicielem myjni i sklepu.Jesteś półsierotą i opiekujesz się babcią chorą. Zatrudniasz młodego do pracy a on zamiast cię wyręczać i pracować robi sobie bumelkę i kradnie ci trochę towaru.Potem opowiada taką historyjkę.Ty wzruszasz się i każesz mu przychodzić do pracy tylko po wypłatę i pozwalasz ukraść codziennie jakiś drobiazg.Taki dobry jesteś . Amen.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
18 czerwca 2021r. o 7:02
Zaledwie kilka upalnych dni i mniejsze opady wystarczyły, żeby dziesiątki stacji meteorologicznych zanotowało suszę hydrologiczną. Wyschnięte jeziora, rzeki, "pomosty widmo" to coraz częściej nasza rzeczywistość. W 2030 r. ilość dostępnej wody użytkowej w Polsce będzie nawet o 40 proc. niższa od zapotrzebowania na nią. - Wydaje nam się, że mamy kran, w którym mamy kurek i ta woda po prostu z niego leci (...) ale w pewnym momencie tej wody może braknąć - mówi Grzegorz Walijewski, rzecznik prasowy IMGW-PIB, ekspert z zakresu hydrologii.

TUSKU będziesz siedział za kradzież wody. My PISiory wyciśniemy ją z ciebie do ostatniej kropli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawy Kielichowiec niezalogowany
18 czerwca 2021r. o 9:22
~~Yebac pis napisał(a): piSS - kompromitacja rządu tajemnicą państwową

https://tvn24.pl/polska/tajne-posiedzenie-sejmu-w-sprawie-cyberatakow-wladyslaw-kosiniak-kamysz-komentuje-5123325


A może by tak wprowadzić prawo jawności wszystkich obywateli ,
I tak na przykład pukam rano do „Yebać PiS „ który mi obowiązkowo musi
opowiedzieć jak w nocy było ???
Po bożemu , czy na pieska itd.
Buraku zasmarkany !!!!!
Zanim ogarniesz jakie konsekwencje mogą nieść Cyber ataki dla państwa ,
Będziesz już kwiatki od spodu wąchał .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Floks niezalogowany
18 czerwca 2021r. o 9:55
Tak rządzi PIS .Komornik w dniu 7 maja zajął konto handlarza broni ,który jest winien ponad 50 milionów za niedostarczone respiratorów ,jak się okazuje handlarz bronią jest golasem na koncie zabezpieczono uwaga 2 tysiące zł ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yebac pis niezalogowany
18 czerwca 2021r. o 12:03
wicepremier ds bezpieczeństwa jest największym niebezpieczeństwem dla Polski (wraz ze swoimi klakierami)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza